"Nie Jesteś Zalogowany"
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: "Nie Jesteś Zalogowany"

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    25-05-2006
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny "Nie Jesteś Zalogowany"

    Witam mam taki problem przy probie zalogowania sie jako admin (joomla 10) podaje prawidlowe dane pocz czym zatwierdzam, a nad okienkiem loginu i hasla pojawia sie czerwona ramka w ktorej widnieje tekst "Nie Jesteś Zalogowany"

    Uwaga nie pojawia sie komunikat o blednych danych totez sa one w 100% poprawne, co zrobic ?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    1. Pisać we właściwym dziale
    2. Podać czy tak jest od początku czy też pojawiło się nagle, co wtedy robiłeś?
    3. Dla pewności można nadpisać pliki administratora na serwerze

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    25-05-2006
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny nadmienilem i dalej jest to samo

    tak bylo od poczatku :/

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Naprrawdę trudno pomagać, jeśli piszesz tylko, że Cię boli. Podaj podstawowe informacje. Zobacz w regulaminie forum
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    28-08-2006
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Właśnie zrobiło mi się o samo

    Mam komunikat, że nie jestem zalogowany a login i hasło są wpisane prawidłowo. Nie ma żadnego komunikatu o błędzie. Strona również chodzi normalnie.

    Co robiłem wcześniej?
    Zmieniałem wpisy w htaccess i globals.php aby nie mieć komunikatów bezpieczeństwa. Po tym wszystko chodziło OK. Dopisałem nowy artykuł i się wylogowałem.
    Teraz podmieniłem cały katalog administratora oraz powróciłem do starych wersji plików które zmieniłem. Niestety dalej nie mogę się zalogować

    1.0.11pl

  7. #6
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    A spróbuj wygenerować sobie nowe hasło ze strony głównej i zobacz czy na nie pójdzie.

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    28-08-2006
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Okazało się, że to było coś po stronie serwera. Nic nie zmieniałem i zaczęło działać. Przez cały czas stronka chodziła normalnie.

  9. #8
    Debiutant arm awatar
    Dołączył
    01-06-2006
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Miałem ten sam problem.

    I może do końca nie wiem co było powodem. Wiem natomiast co pomogło w moim przypadku.

    Serwis stoi na HOME.PL, gdzie robiłem czystkę na ftp. Kiedy wywaliłem wszystko co mi nie jest potrzebne pojawiał się komunikat "nie jesteś zalogowany" przy próbie przejścia do panelu administratora.

    Wystarczyła "Reinicjalizacja rozszerzeń FrontPage" w panelu administracyjnym serwera wirtualnego.

  10. #9
    Przeglądacz
    Dołączył
    11-10-2006
    Wpisy
    34
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam, jestem tu nowy bo jakas godzine temu zainstalowalem joomle, mam ten sam problem zaraz po instalacji,
    instalacja przeszla bez zadnego problemu, na stronke moge sie zalogowac, widac ze jestem adminem,
    jesli jednak wchodze do sekcji admina to kaze mi sie zalogowac na nowo i wtedy w firefoxie wywala nie jestes zalogowany, mimo ze nie pisze o blednym hasle, w przypadku IE nie wywala nic poza okienkiem do logowania, w urlu tez widac ze jest pole nie jestes zalogowany.
    Moj hosting to tez home.pl, probowalem z tym frontpagem i niestety nie pomoglo.
    co to moze byc? co radzicie zrobic?

    pozwole sobie wyedytowac posta!
    problemem sa sesje - w home.pl trzeba miec w folderze domeny katalog tmp, w nim wlasnie php przetrzymuje sesje, poprawilem ten katalog i wszyystko smiga


    Pozdrawiam
    YacentY
    Ostanio edytowane przez yacenty : 12-10-2006 00:24

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •