Witam

Dopiero co się zalogowałem, zaczynam przygodę z Joomlą - mam nadzieję, że nie pytam o coś, co milion razy było (forum przejrzałem - ale wprost odpowiedzi nie widzę).

Chodzi o to - chcę stworzyć prostą stronę, kupiłem książkę Joomla! 1.5 Marcina Lisa i chciałbym postępować wg niej (zielony zupełnie nie jestem - sporo dłubałem, stworzyłem kilka stron - ale jedynie w htmlu).

Pytanie - z książki wynika, że serwer i bazę danych można postawić na dysku. Czyli mogę sobie wszystko fajnie zrobić i przygotować w całości na PCcie. I teraz - czy gotową całość strony zrobionej na dysku można jakoś przerzucić w formie końcowej na serwer (spełniający, oczywiście, wymagania dla bazy danych)? Czytałem temat http://forum.joomla.pl/showthread.ph...highlight=dysk - czy to o to chodzi? Mógłby ktoś dokładnie opisać, albo wskazać gdzie o tym mowa, jak to zrobić?

Bardzo dziękuję za pomoc i wyrozumiałość

Pytanie poza konkursem - mam płatne konto, 1 GB na webd.pl - o ile ktoś by zerknął w ich ofertę, dobrze myślę że takie konto wystarczy na Joomlę i spełnia wymagania do instalacji wszystkiego?