rejestracja userow - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 25

Temat: rejestracja userow

  1. #11
    Nowicjusz
    Dołączył
    02-12-2005
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    nie działa
    jak ustawiam phpmailfunction to z jakiego konta sa wysylane maile, bo to chyba tez nalezy ustawic, czy jest to konto admina ??

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    Jeezu.
    Jak masz php coś tam coś tam, to wysyłana wiadomość nie korzysta z smtp, a adres eMail nadawcy masz nieco niżej w tych ustawieniach.

    Mailer: php coś tam coś tam
    Mail From: adres eMail!
    From Name: nazwa np. Nazwa serwisu - Administrator

  4. #13
    Nowicjusz
    Dołączył
    02-12-2005
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    nie działa z zadna opcja na zaden sposob

    nie wiem o co chodzi

    dziaki za wysilki

  5. #14

    Domyślny ten sam problem

    Ja mam ten sam problem. Próbowałem wszytkich ustawień, od php mail do smtp. Smtp sprawdzane na trzech kontach wp, tlen, onet. Co dziwne gdy korzystam z opcji php mail po wysłaniu maila z 'contact us' pojawia się okienko 'dziekujemy za wysłanie maila' ale nie dochodzi ani na konto ani admina, ani na koto usera (z opcji wyślij kopię dla mnie). Natomiast gdy ustawię opcję smtp to po kliknięciu wyślij pojawia sie jakby textowa wersja stronki do wysyłania, ale maile też niestety nie dochodzą ani do adresata (admina) ani do wysyłającego (z opcji wyślij kopie do mnie). Natomiast w obu przypadkach user pojawia się na liście userów jako zarejestrowany ale z opcją not enabled. Natomiast maile ze stronki 'contact us' nie dochodzą nigdzie. Adresaci mają ustawione maile, stronka wisi na serwerze orgfree.com. Joomla 1.05. pl
    pozdrawiam spidre

  6. #15

    inne konto

    Ha a teraz dobra informacja. Ta sama wersja Joomli na serwerku goin.pl i poczta działa bez zarzutu, zarówno z formularza kontaktowego, jak i przy rejestracji userów.
    Wprawdze nie rozwiązuje to problemu co z orgfree.com, ale daje nadzieję, że się uda. Maszeruje szukac dalej i pozdrawiam wszystkich

    spidre

  7. #16

    goin.pl

    A jednak jets problem. Goin.pl jest conajmniej ze dwa, trzy razy po godzinie niedostępny w ciągu dnia. Jeśli to jest cena za konto free, to ja szukam dalej co nie tak z orgfree.

  8. #17
    Bywalec
    Dołączył
    23-10-2005
    Wpisy
    303
    Punkty
    20

    Domyślny

    Są trzy możliwości ustawienia
    pierwsza jeśli jest dostępny sedmail który przeważnie jest pod ścieżką >>>/usr/sbin/sendmail, Darmowy hosting możliwość braku sedmaila

    Obsługa poczty: sedmail
    Email nadawcy: twójemail@cos.tam
    Nazwa nadawcy: Administrator Serwisu Takiego a takiego
    Ścieżka Sendmaila: /usr/sbin/sendmail
    druga opcja Funkcja mailPHP jak nazwa wskazuje poczta jest wysyłana dzięki funkcjom PHP

    Obsługa poczty: Funkcja mailPHP
    Email nadawcy: twójemail@cos.tam
    Nazwa nadawcy: Administrator Serwisu Takiego a takiego
    Trzecia możliwość to Serwer SMTP, działa tak samo jakbyś wysyłał pocztę naprzykład z Outloka. Przykład z kontem na o2.pl

    Obsługa poczty: Serwer SMTP
    Email nadawcy: twójemail@cos.tam
    Nazwa nadawcy: Administrator Serwisu Takiego a takiego
    Autoryzacja SMTP: tak
    Konto SMTP: NazwaTwojegoKontaNaO2
    Hasło SMTP: HasłoKontaNaO2
    Host SMTP: poczta.o2.pl
    Pamiętaj,że konta w 99% potrzebują autoryzacji SMTP
    Użyj funkcji SZUKAJ nim zadasz pytanie, w innym wypadku licz sie z mozliwoscia nieotrzymania odpowiedzi.
    Projekt Joomla Power Edition

  9. #18

    Domyślny rejestracja userów cd

    Dzięki za podpowiedź. Próbowałem na orgfree wszystkich 3 sposobów, rezultat - 2 pierwsze nie działały wogóle trzeci opisany trzy posty wyżej. Potem ta sama instalacja na goin.pl z tymi samymi ustawieniami i działa. Nie wiem dokładnie już teraz czy nie zwaliłem czegoś na orgfree, więc własnie jestem w trakcie powtórnej instalacji joomla 1.05 PL. za jakąś chwile opisze efekty

    pozdrawiam

  10. #19

    Fiasko

    Niestety ponowna instalacja Joomli na orgfree dała ten sam efekt. Nie działa poczta. konfiguracja żywcem przeniesiona z goin.pl i beret. Maile nie wychodzą w żaden sposów a efekty nadal takie same jak opisane w jednym z poprzednich postów :mad:

  11. #20
    Bywalec Talyn awatar
    Dołączył
    30-12-2006
    Wpisy
    155
    Punkty
    15

    Domyślny

    Witam. Ja mam pytanie odnośnie rejestracji użytkowników i kont wp.pl. Otóż ludzie, którzy się rejestrują z kontami wp nie dostają maili z potwierdzeniem rejestracji. Również ja, jako admin nie dostaję maila z powiadomieniem, że się zarejestrował. Co ciekawsze: gdy użytkownik rejestruje się z innym kontem niż wp.pl - dostaję maila z potwierdzeniem.
    Ogólnie wszystko działa ok, tylko z kontami pocztowymi wp.pl jest problem.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •