K2 - artykuły na stronie głównej - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 28

Temat: K2 - artykuły na stronie głównej

  1. #11
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    @rumcajs:
    Jak w ogóle śmiesz wypisywać takie bzdety?
    Dzień w dzień udzielanych jest na tym forum kilkanaście - kilkadziesiąt! podpowiedzi i porad.
    Masz jednak świętą rację! Tacy jak Ty nie zasługują na najdrobniejszą pomoc! Za wszystko powinni płacić ciężkie pieniądze, a wtedy może potrafiliby docenić, co dostają za darmo.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Przyznam, że osobiście czuje się dotknięty wypowiedzią @rumcajsa.
    Gdybym mógł - zaczerwieniło by się...

  4. #13
    Debiutant
    Dołączył
    27-03-2010
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Macie racje - to była przesada, ale już nie wytrzymałem ;/

    Mówiąc jednak szczerze, czy naprawdę nie można czasem dać komuś coś więcej niż tylko małą wskazówkę (tak widziałem już wklejoną fotkę z większa, ale nie o to chodzi).
    Nawet jeśli coś już było wielokrotnie pisane i jest dla was znane jak własna kieszeń, dla innych tak nie jest i czasem nie potrafią się tak szybko w tym odnaleźć - to aż taki wielki wysiłek napisać to konkretne proste rozwiązanie?
    Z czasem każdy nauczy się wielu zagadnień, ale to właśnie na początku pomoc jest najbardziej potrzebna i łatwiej będzie się czegoś nauczyć gdy będzie się coś udawać - zamiast godzinami szukać rozwiązania które dla was jest kwestią jednego czy dwóch słów.

  5. #14
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Biorąc pod uwagę to, że to Twój pierwszy post...

  6. #15
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Dalej pleciesz, a nie przepraszasz!
    Kto to są "Wy"?
    Tak trudno zauważyć, że to garstka osób, które pomagają ZA DARMO, a nie za pieniądze!
    Tak trudno zrozumieć, że innych o pomoc prosi się wtedy, gdy się wyczerpało możliwości samodzielnego rozwiązania problemu?
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #16
    Debiutant
    Dołączył
    27-03-2010
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Przepraszam jeśli uraziłem osoby, które są w stanie pomagać rozwiązywać problemy - naprawdę szczerze.

    Przeczytałem dużo na tym forum i wiem jak często udzielane są odpowiedzi, które pomagają innym.
    Nie chciałem nikomu zepsuć humoru w sobotni poranek ;/

    Jednak dalej uważam, że nowi i niedoświadczeni mają tutaj sporo problemów z uzyskaniem odpowiedniej pomocy ;/ Proste problemy są zazwyczaj najtrudniejsze, bo człowiek szuka nie wiadomo jak skomplikowanych rozwiązań, a czasem wystarczy tylko zaznaczenie innej opcji np. w jakimś module.
    I jedno słowo od kogoś kto już o tym wie ;/

  8. #17
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Popatrzmy na to z innego punktu widzenia:

    1) Joomla PL - masz za darmo
    2) Komponent K2 - masz za darmo
    3) Spolszczenie do K2 - masz za darmo
    4) Forum do K2 - jest dla każdego

    zaś strony www - można robić hobbistycznie dla siebie za free lub komuś za PLN

    To co szkoda komuś kilka złotych / kilka godzin, aby nauczyć się czegoś. Jeśli zadajesz mądre pytania wtedy i o odpowiedź prosto, a tak ...
    Poza tym łatwo innych krytykować, a trudniej poświęcić kilka godzin aby coś rozgryźć samemu?
    Użytkownicy pomagają, nawet mi się zdarza.. ale jak widzę pretensje to mi się po prostu nie chce.
    Poza tym nikt nie ma tu obowiązku jako takiego, to nie jest praca na etat.

    ...Idziesz zatem do sklepu kupujesz powiedźmy MS Office. Wracasz do domu instalujesz i co...
    Myślisz że jak zapłaciłeś 199 zł to ktoś ci z MS pomoże po polsku, nie licz na to. Infolinia - taaa. Ba książkę musisz kupić, chyba że lubisz przycisk Pomoc. KaPeWu
    Ostanio edytowane przez PeFik : 27-03-2010 10:21
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  9. #18
    Przeglądacz
    Dołączył
    30-05-2006
    Wpisy
    88
    Punkty
    10

    Domyślny

    @rumcajs, no niestety ale nie mogę się zgodzić z Twoją opinią. Siedzę w joomli od 4 lat, i wszystkiego nauczyłem się na tym forum, bądź też na forum joomla.org. Ok, Zwiastun nie należy do superuprzejmych, ale nie musi. zauważ, że ludzie często zadają błache pytania, na które odpowiedź już padła wielokrotnie i czasami nerwy puszczają. Tak więc Panowie, po browarze! I nie walczymy!

  10. #19
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    @danio_d
    Oczywiście, nie mnie się oceniać, ale co to znaczy "superuprzejmy". Czy chodzi może o to, żeby pozwolić robić z siebie woła (wołu?) roboczego osobom, do których nie przemawiają prośby i reguły wyrażone zwykłym językiem? Nie sądzisz przecież, że mnie nie boli, gdy zdarza się, że muszę być nieuprzejmy. Pomijam już, że 99% moich "nieuprzejmości" to interpretacja sfrustrowanych i niecierpliwych, a nie "nieuprzejmość".
    Ale to tak na marginesie...
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  11. #20
    Debiutant
    Dołączył
    27-03-2010
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Racja racja - wszyscy macie racje.
    System i cała masa dodatków jest za free.
    Poza tym nikt tutaj raczej nie pisał "macie mi pomóc" - zadano pytanie i czekało aż ktoś życzliwy pomoże na nie odpowiedzieć.
    Więc jeżeli ktoś nie ma zamiaru tego robić, nikt go nie zmusza - dzięki temu jest dużo nierozwiązanych problemów.

    Osobiście mam sporo książek z różnych dziedzin informatycznych, skończyłem też różne kursy - za wszystko musiałem zapłacić.
    Jednak jeśli wchodzę na forum - to dlatego, że nigdzie indziej nie udało mi się uzyskać odpowiedzi na zadany problem - podejrzewam, że wiele innych osób też tak robi.
    Z książką nie da się porozmawiać i zadać jej pytania, więc jeśli nie na forum to gdzie?
    Poza tym nie zawsze język zrozumiały dla jednego będzie w pełni zrozumiały dla innego ;/

    Też jestem za tym, żeby nie dawać komuś ryby, tylko wędkę - ale czasem naprawdę lepiej jeśli ktoś doświadczony wskaże konkretną odpowiedź.

    Ja siedzę w joomli znacznie krócej od was - to fakt.
    Wiele, naprawdę wiele nauczyłem się na tym forum - tylko ciągłe traktowanie innych w taki sposób, jakby nie chciało mu się czegoś doszukać samemu, jest wg mnie przesadzone.
    Nikt nie jest w stanie określić dlaczego ktoś nie potrafi rozwiązać swojego problemu, może mu się nie chciało - ale może po prostu nie zrozumiał tego co ktoś gdzieś wcześniej wyjaśniał.
    Przeczytał w związku z tym za dużo i namieszało mu się już kompletnie, nigdy czegoś takiego nie mieliście? Mi się zdarzało...

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Artykuły na stronie głównej.
    przez mateusz_j na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 03-09-2009, 22:43
  2. Artykuły na stronie głównej
    przez pr0style na forum Artykuły: aktualności, komentarze
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 16-05-2009, 22:43
  3. Artykuły z sekcji na stronie głównej
    przez p4w3k na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 12-12-2008, 13:53
  4. Artykuły na stronie głównej
    przez KoTeKMalbork na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 07-12-2008, 22:00
  5. Artykuły na stronie głównej
    przez GrzegorzM na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 04-05-2007, 17:27

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •