Dodatek Spadaj - pytania - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 13 z 13

Temat: Dodatek Spadaj - pytania

  1. #11
    Debiutant
    Dołączył
    05-06-2010
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    Pytania na forum zadaje się dopiero wtedy, kiedy wie się, co to jest Joomla, jak się go konfiguruje, jak się instaluje rozszerzenia i posiadło się wiele innych podstawowych umiejętności posługiwania się tym oprogramowaniem.
    W przeciwnym przypadku byłoby tutaj 20 tys. postów na temat, jak się instaluje Joomla, jak się instaluje szablony, jak się pisze artykuły, itd.
    Zainstalowałam Joomlę, zrobiłam w niej stronkę, zrobiłam również aktualizację do najnowszej wersji i z tym sobie dałam radę, ale bardzo przepraszam , że kiedy zainteresowałam się tym dodatkiem ( dodatków jeszcze nie instalowałam ) ośmieliłam się wejść na forum i zadać tutaj pytanie. Rozumiem , ze jest to gdzie doświadczone osoby dyskutują tylko ze sobą i nie pomagają mniej doświadczonym . Proszę usunąć mojego pierwszego posta, by nie zaśmiecał tematu.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Nie dość że rzeczywiście zaśmiecasz forum, to jeszcze minka panny obrażalskiej!
    To nie jest forum dla doświadczonych, ale to jest forum a nie instrukcja dla początkujących użytkowników. Tu się zgłasza problemy i doradza, jak je rozwiązać, a nie uczy czytania instrukcji!
    To, że zainteresowałaś się dodatkiem to bardzo dobrze, może by zainteresować się jeszcze sposobem instalacji rozszerzeń. Zwłaszcza, ze to żadna filozofia! Wystarczy wejść na zapleczu do Rozszerzenia -> Instalator!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #13
    Debiutant
    Dołączył
    25-03-2011
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam, nie jestem uzytkownikiem ( konto zalozylem specjalnie bo juz nie idzie wytrzymac) ale czesto przegladam to forum, uwazam za niesluszne takie odpisywanie na pytanie uzytkowniczki Melissa ! nieraz dodatki wymagaja głębszych modyfikacji niż samo kliknięcie installera !! Ponadto w temacie wpis pojawil sie pierwszy raz przez co szlo grzeczniej odeslac do instrukcji instalacji dodatku a nie jak chlopczyk z obrazalska minka wyladowywac sie na uzytkownikach - miales ciezki dzien to napij sie piwa ! Samemu administruje kilkoma serwisami i nie mam z tym problemów - kwestia chęci i uczenia ludzi szukania - takie cos tylko zniechęca i powoduje kolejny "SPAM" na innych forach

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne tematy

  1. Metodzie SQL Injection mówię: Spadaj na drzewo!
    przez Jola na forum Rozwiązania użytkowników
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post/autor: 20-02-2014, 21:57
  2. sobi2 - 2 pytania..
    przez kpr na forum Biznes: sklepy, ogłoszenia, katalogi produktów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 13-10-2009, 15:59
  3. SOBI2 w pytania
    przez eman na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 10-01-2009, 17:53
  4. 4 pytania
    przez hellman na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 05-07-2007, 13:15
  5. [pytania] joomla
    przez Konuss na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 05-09-2006, 13:34

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •