Pojawiający się komunikat: Nie masz uprawnień, by zobaczyć tę część witryny.
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Pojawiający się komunikat: Nie masz uprawnień, by zobaczyć tę część witryny.

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    14-02-2010
    Wpisy
    33
    Punkty
    10

    Domyślny Pojawiający się komunikat: Nie masz uprawnień, by zobaczyć tę część witryny.

    Witam!
    Zacznę od początku. Posiadam Joolmę 1.5.15. Wgrany JomSocial.
    Na stronie głównej potrzebowałem formularza pisania artykułów przez użytkowników.
    Te, które znajdowały się w internecie nie spełniały moich potrzeb.
    Stworzyłem więc dodatkową pozycję w menu> Artykuły> Wyślij artykuł.
    Wszystko równo chodziło, po odpowiednim ustawieniu wszyscy zarejestrowani użytkownicy mogli być autorami artykułów. Niestety, ta opcja z kolei posiada za dużo możliwości [wymagam jedynie, by użytkownik mógł wybrać sekcję i kategorię oraz by jego artykuły były powiązane z jego kontem (WDsubmit dla przykładu nie wiąże artykułu z autorem)]. Odnalazłem odpowiedzialny za ten formularz plik na serwerze:
    Kod:
    joomla/templates/yoo_explorer/html/com_content/article
    Otworzyłem go w edytorze. Żeby wszystko ładniej się eksponowało całą ramkę "publikacja przeniosłem pomiędzy edytor tekstu a miejsce do wpisania tytułu. Usunąłem ramkę metadane.
    W ramce "Publikacja" zaznaczyłem wszystko, prócz opcji "Wybierz sekcję" oraz "Wybierz kategorię". Zaznaczony kod ukryłem w spoilerze, który następnie zablokowałem. To tyle tytułem wstępu.
    Teoretycznie wszystko działa, bo jedyne co zmieniłem to kolejność wyświetlania się informacji. Jako admin mogę korzystać z tego formularza, jednak nieważne czego bym nie robił, żaden zarejestrowany użytkownik nie może go użyć. Nie wiem co się stało. Zanim zacząłem edycję nie było problemów. Może przez przypadek usunąłem jakąś ważną część kodu? W panelu administracyjnym zmieniłem poziom dostępu do tego menu na Powszechny, następnie Rejestrowany, nawet Specjalny. Wciąż nic, nie jestem w stanie sam rozwiązać tego problemu. Proszę, pomóżcie.

  2. #2
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    A kto ma wiedzieć, co tam sobie namieszałeś w kodzie?

    Masz JoomSocial, szablon yoo_ , więc zapytam nieskromnie - kolega posiada licencje na te "fanaberie"? Jeśli tak, to poproszę o adres strony.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  3. #3
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    1. Po co komu te usunięte dywagacje?
    2.@Diabl0:
    a) "fanaberie" są w cudzysłowie
    b) w pytaniu @Nikszala oskarżenia nie ma, skoro reagujesz w myśl przysłowia "Uderz w stół", to się nie dziw.
    c) Twój opis jest jasny dla Cię, ale nie dla kogoś, kto tego nie widzi. Zatem dostarcz odpowiednich informacji.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #4
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Jakby chcial - to by dostarczyl, a nie prowadzil przepychanki. Wsparcie do szablonow YOO ma na ichnim forum, do JoomSocial rowniez.

Podobne tematy

  1. 403 - Nie masz uprawnień, by zobaczyć tę część witryny.
    przez Wafel na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 09-06-2009, 14:15
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 27-02-2009, 14:26
  3. Odpowiedzi: 13
    Ostatni post/autor: 23-01-2009, 15:47
  4. Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
    przez strzelec na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 28-12-2008, 23:03
  5. Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
    przez marcinpolok na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 31-03-2007, 20:39

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •