Backup całości wraz z bazą
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Backup całości wraz z bazą

  1. #1

    Domyślny Backup całości wraz z bazą

    Witam.
    Chciałem przenieść cały serwis Joomli wraz z bazą na nowy serwer. Jestem jednak kiepski w przenoszeniu baz danych. Czy znacie jakiś prosty sposób na przeniesienie całego serwisu z jednego sewrera na drugi jakimś całościowym backupem? Próbowałem BIGAPE BACKUP ale on zrobił mi tylko kopie plików.
    Dziękuję z góry za pomoc.
    Jarek

  2. #2
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez cayser
    Witam.
    Chciałem przenieść cały serwis Joomli wraz z bazą na nowy serwer. Jestem jednak kiepski w przenoszeniu baz danych. Czy znacie jakiś prosty sposób na przeniesienie całego serwisu z jednego sewrera na drugi jakimś całościowym backupem? Próbowałem BIGAPE BACKUP ale on zrobił mi tylko kopie plików.
    Dziękuję z góry za pomoc.
    Jarek
    BIGAPE jest super, ale jak masz bazę wielkościowa obszerna i nie dasz rady wgrac jej z locala, mi sie udalo w ten sposob bez problemow wgrac baze o wielkosci cos ok 50 mega bez problemu. Co do samego przenoszenia, polecam wykonac kopie bazy, a podzialem najpierw struktura, potem dane i nie korzystac z zadnych gotowych rozwiazan tylko z phpMyadmina i funkcji export. Temat kodowania pomijam, bo moze Ci sie pojawic i wtedy trzeba bedzie na to poswiecic nieco wiecej czasu, ale rada taka.. kolokacja taka sama ma byc przy wgrywaniu jak i zgrywaniu kopii. powodzenia
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •