DJ-Classifieds - nowy komponent ogłoszeniowy - Strona 11
Strona 11 z 55 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Wyniki 101 do 110 z 687

Temat: DJ-Classifieds - nowy komponent ogłoszeniowy

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1

    Domyślny

    *jac33k
    Niestety nie podam w tej chwili żadnej daty. Jest trochę poprawek, ale też nowych funkcji postulowanych przez użytkowników. W okresie wakacyjnym ciężko się tym wszystkim zająć.
    A co do edycji ogłoszenia przez użytkownika jest ona jak najbardziej możliwa.

  2. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-05-2010
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez AndrzejH Zobacz wiadomość
    *jac33k
    Niestety nie podam w tej chwili żadnej daty. Jest trochę poprawek, ale też nowych funkcji postulowanych przez użytkowników. W okresie wakacyjnym ciężko się tym wszystkim zająć.
    A co do edycji ogłoszenia przez użytkownika jest ona jak najbardziej możliwa.
    Z poziomu strony można edytować ogłoszenie? Jestem zarejestrowanym użytkownikiem, dodałem zdjęcie i jakoś nie mogę już tego ogłoszenia edytować. Czy wie ktoś może jeszcze jak powiększyć obrazki w kategoriach. Komponent prosty i dobry, pozdrawiam i czekam za updatem.

  3. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    24-11-2009
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam, komponencik działa świetnie i mega mi się podoba, świetna robota panowie
    Mam jednak małe problemy. Mam zainstalowany komponent i 3 moduły:
    mod_djclassifieds menu
    mod_djclassifieds_search
    mod_djclassifiedsitems

    Przeniosłem sobie joomle i baze z serwera na localhosta, i nagle pojawiły mi się takie błędy:

    Dla menu:
    Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in \modules\mod_djclassifieds\helper.php on line 50
    Notice: Undefined offset: 2 in \modules\mod_djclassifieds\helper.php on line 64 (tutaj jeszcze to samo dla offset 3,4)
    Notice: Undefined offset: 5 in \modules\mod_djclassifieds\helper.php on line 59 (to samo jeszcze dla linii 38, i 48 dla tego offsetu i dla 6 offsetu)

    Dla items:
    Notice: Undefined property: DjclassifiedsModelShow::$_categories in \components\com_djclassifieds\models\show.php on line 22
    Notice: Undefined offset: 0 in \components\com_djclassifieds\models\show.php on line 274
    Notice: Undefined variable: list in \components\com_djclassifieds\views\show\tmpl\help er.php on line 54
    Notice: Trying to get property of non-object in \components\com_djclassifieds\views\show\tmpl\help er.php on line 54

    W panelu administratora w komponencie w zakładce kategorie:
    Notice: Undefined variable: context in \administrator\components\com_djclassifieds\models \categories.php on line 35 0 powiadomienia zostały wysłane
    Notice: Undefined property: stdClass::$checked in \administrator\components\com_djclassifieds\views\ categories\tmpl\helper.php on line 63
    Notice: Undefined property: stdClass::$level in \administrator\components\com_djclassifieds\views\ categories\tmpl\helper.php on line 134

    Notice: Undefined variable: ordering in \administrator\components\com_djclassifieds\views\ categories\tmpl\default.php on line 60
    Notice: Undefined variable: ordering in \administrator\components\com_djclassifieds\views\ categories\tmpl\helper.php on line 102


    W panelu administratora w komponencie w zakładce ogłoszenia:

    Notice: Undefined variable: wherecat in \administrator\components\com_djclassifieds\models \items.php on line 119
    Notice: Undefined variable: c in \administrator\components\com_djclassifieds\models \items.php on line 97
    Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in \administrator\components\com_djclassifieds\views\ items\tmpl\helper.php on line 221 (to samo w linii 237, 258)
    Notice: Use of undefined constant int - assumed 'int' in \administrator\components\com_djclassifieds\views\ items\tmpl\default.php on line 21 (to samo w linii 22)
    Notice: Trying to get property of non-object in \administrator\components\com_djclassifieds\views\ items\tmpl\helper.php on line 212 (to samo w liniach 230, 244, 50)

    Coś mu się tam lekko posypało, byłbym wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki

    pozdrawiam

  4. #4
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Nie wiem czy było, ale .. w pliku views\show\tmpl\default.php (dla frontu) jest mały błąd w linii 172,

    jest JText::_('DESCRIPTION');
    a powinno być JText::_('SHORT_DESCRIPTION'); - czyż nie?

    p.s.
    Ostatnio widziałem, że nowe komponenty potrafią ograniczać nie tylko ilość wyświetlanych znaków ale i słów, tak aby w treści zajawki nie ucinało słowa w pół słowa. Myślę że dacie radę.
    Ostanio edytowane przez PeFik : 25-07-2010 14:49
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  5. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-07-2010
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam,
    na samym początku muszę pochwalić i podziękować autorom komponentu Długo szukałem czegoś takiego Fakt - chciałbym aby było parę opcji więcej ale i tak jest bardzo dobrze Z tego co mi brakuje to integracja z systemem dotpay o czym wcześniej wspominali juz koledzy Ale i to się załatwi - rozmawiałem już ze znajomym który jest bardziej "obstukany" w tych tematach i obiecał pomóc - na pewno się podzielę ;-)

    Na tą chwilę znalazłem jeden błąd w module wyszukiwarki. Albo u mnie na stronie - tego pewny nie jestem.

    Z ciekawości sprawdzilem walidację.
    Oto wynik:
    http://validator.w3.org/check?uri=ht...Inline&group=0

    Błąd jest w pliku
    /public_html/modules/mod_djclassifieds_search/mod_djclassifieds_search.php
    w linii 195.
    Nie wiem co wpisać w tym miejscu:
    <form action="index.php" method="post" name="" id="form-search">

    A może tak ma być i nic już nie ruszać ?

    Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam
    etiud
    http://www.wrocek.com.pl

  6. #6
    Bywalec lukasz.ciastek awatar
    Dołączył
    17-11-2008
    Wpisy
    194
    Punkty
    19

    Domyślny

    Witam

    Proszę wpisać podobną nazwę jak w przypadku id czyli name="form-search".

    Pozdrawiam,
    Lukasz

    ---------- Post dodany o 08:20 ---------- Poprzedni post był o 08:19 ----------

    Witam
    W tej wersji nie ma możliwości importu z AdsManagera, ale mamy to na uwadze tworząc kolejną wersję.

    Pozdrawiam,
    Lukasz
    Design-Joomla.pl

  7. #7
    Debiutant
    Dołączył
    30-07-2010
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    Komponent jest bardzo użyteczny i bardzo mi się podoba!
    Mam dwie uwagi:
    1/ Podczas dodawania ogłoszenia z poziomu front endu można wstawić tekst z tagami HTML. Jest to dla mnie bardzo użyteczne i nie stwarza problemów ponieważ ogłoszenia dodawane są tylko przez zaufanych użytkowników. Dzięki temu ogłoszenie może wyglądać na przykład tak:
    http://fretek.org/adopcje/item/29/58
    Niestety podczas edycji takiego ogłoszenia tagi są tracone. Dobrze byłoby, jakby była globalna opcja pozwalająca/zabraniająca korzystania z tagów, i jeśli byłoby zezwolenie - to tagi nie powinny być filtrowane.
    2/ Pytania zadane przez formularz do prowadzącego adopcję są nadane z emailem administratora serwisu, a nie osoby faktycznie zalogowanej - co w praktyce uniemożliwia odpowiedź. Nie wiem, jak to rozwiązać, proszę o pomoc.
    Pozdrawiam
    Krzysiek

  8. #8
    Bywalec lukasz.ciastek awatar
    Dołączył
    17-11-2008
    Wpisy
    194
    Punkty
    19

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez koles Zobacz wiadomość
    Komponent jest bardzo użyteczny i bardzo mi się podoba!
    Mam dwie uwagi:
    1/ Podczas dodawania ogłoszenia z poziomu front endu można wstawić tekst z tagami HTML. Jest to dla mnie bardzo użyteczne i nie stwarza problemów ponieważ ogłoszenia dodawane są tylko przez zaufanych użytkowników. Dzięki temu ogłoszenie może wyglądać na przykład tak:
    http://fretek.org/adopcje/item/29/58
    Niestety podczas edycji takiego ogłoszenia tagi są tracone. Dobrze byłoby, jakby była globalna opcja pozwalająca/zabraniająca korzystania z tagów, i jeśli byłoby zezwolenie - to tagi nie powinny być filtrowane.
    2/ Pytania zadane przez formularz do prowadzącego adopcję są nadane z emailem administratora serwisu, a nie osoby faktycznie zalogowanej - co w praktyce uniemożliwia odpowiedź. Nie wiem, jak to rozwiązać, proszę o pomoc.
    Pozdrawiam
    Krzysiek
    Witam
    1. W nowej wersji dodamy taką opcję, żeby tagi nie były filtrowane proszę w pliku components/com_djclassifieds/controller.php przed linią 643 dodać
    components/com_djclassifieds/controller.php

    $row->description = nl2br(JRequest::getVar('description', '', 'post', 'string', JREQUEST_ALLOWRAW));

    2. W tej ostatniej wersji w treści maila jest wysyłany mail użytkownika który zadaje pytanie. Jeśli dodatkowo mail maiłby być wysyłany z maila danego użytkownika proszę w linii 705 pliku components/com_djclassifieds/controller.php zamienić
    $mailfrom = $mainframe->getCfg( 'mailfrom' );
    na
    $mailfrom = $user->email;

    Pozdrawiam,
    Lukasz
    Design-Joomla.pl

  9. #9
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-06-2007
    Skąd
    Sztum
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam

    A ja mam inne pytanie, które widziałem, że nie padło wcześniej. Jak zrobić import ogłoszeń i zdjęć do nich, z komponentu AdsManager do waszego komponentu DJ-Classifields?

    Pozdrawiam
    bratek1984

  10. #10
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    czy jest już może wiadoma data, kiedy pojawi się nowa wersja? Nie musi być rewolucyjna, ważne aby były poprawione tylko najważniejsze uwagi zgłoszone przez userów ;) wiadomo sezon ogórkowy
    + obowiązkowo changelog
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

Strona 11 z 55 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Komponent ogłoszeniowy.
    przez kaszczor na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 02-12-2010, 22:13
  2. Komponent ogłoszeniowy
    przez klausania na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post/autor: 30-04-2010, 05:36
  3. Nowy komponent dla joomla: Kancelaria
    przez kiki05 na forum Własne rozwiązania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 08-10-2009, 10:00
  4. Nowy komponent - JAccelerator - Zaawansowany Cache
    przez rkubera na forum Programowanie pod Joomla!
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 16-08-2008, 23:05
  5. Nowy komponent dla Joomla - VideoDB
    przez waland na forum Ogłoszenia i komunikaty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 25-04-2006, 01:34

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •