DJCatalog - katalog produktów i nie tylko
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 28

Temat: DJCatalog - katalog produktów i nie tylko

  1. #1

    Domyślny DJCatalog - katalog produktów i nie tylko

    DJCatalog zyskał już sobie spore uznanie. Staramy się na bieżąco go rozwijać i poprawiać.
    Do najnowszej wersji doszła obsługa wielojęzyczności, wykonano sporo poprawek w module mod_djfrontpage.
    Wszelkie informacje na temat komponentu znajdziecie tutaj

    Czekamy na uwagi, propozycje i sugestie.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-03-2009
    Wpisy
    21
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam serdecznie

    Pobralem aktualna wersję DjCatalog z 09.02.2010 i zauwazylem znaczaca roznice. Pojawilo sie kilka zmian jak np aliasy itp. Jednakze mechanizm generowania ikon nie jest optymalny. Po ustawieniu stalej szerokosci miniatury i automatycznym dostosowaniu proporcji dziala ok... Natomiast po ustawieniu odwrotnym - czyli chcemy aby WYSOKOSCI miniatur w opisie dokladnym produktu byly takie same to niestety nie dziala... kiedy wrzucialem dwa zdjecia o tej samej wysokosci czyli 960x661 oraz 1230x661 i ustawilem im taka sama, stała wysokosc orasz szerokosc na "auto" zostaly one automatyycznie zeskalowane i po skalowaniu mialy one rozna.. nie identyczna wysokosc.. Testowalem to w starej wersji.. i tam miniatury przy tych samych ustawieniach zostaly wygenerowane poprawnie. Identycznie wysokie

  4. #3

    Domyślny

    Witam,

    obrazki są prawdopodobnie tej samej wysokości (proszę podejrzeć jest przez FTP lub bezpośrednio poprzez adres URL obrazka). Jednakże zdjęcia faktycznie są skalowane przez przeglądarkę ponieważ w domyślnym stylowaniu CSS komponentu, obrazki w widoku produktu są dopasowane do 25% szerokości strony (tak aby mieściły się 4 w jednym rzędzie). Wystarczy zatem zmienić ostylowanie dla ".dj_thumbnail img" w pliku components/com_djcatalog/views/showitem/tmpl/style.css lub w kodzie szablonu.

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Skąd
    Stolarzowice, Śląskie
    Wpisy
    175
    Punkty
    29

    Domyślny

    Czy można katalog produktów połączyć z formularzem zamówienia? Przy produkcie była by opcja "zamów" na przykład.

  6. #5

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez makol Zobacz wiadomość
    Czy można katalog produktów połączyć z formularzem zamówienia?
    Dobry pomysł. Myślimy o tym w przyszłych wersjach DJ-Cataloga

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Skąd
    Stolarzowice, Śląskie
    Wpisy
    175
    Punkty
    29

    Domyślny

    To mnie bardzo cieszy. Może coś na zasadzie djclassified, że wybrany towar można kupić przez paypal, choć dla mnie wystarczyło by samo zamówienie. Nie mniej apetyt rośnie w miarę jedzenia. To takie moje luźne spostrzeżenia, ale skoro pracujecie nad tym to na pewno efekt dla wszystkich zainteresowanych będzie miłą niespodzianką. Pozdrawiam

  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    30-06-2009
    Wpisy
    133
    Punkty
    11

    Domyślny

    djcatalog - problem, brak stronicowania,
    dodając więcej produktów w danej kategorii w preferencjach stronicowanie ustawiam 7,
    komponent pokazuje mi pierwsze 7 produktów z kategorii ale nie dodaje mi pozostałych stron,
    a powinno być pod spodem ostatniej pozycji na pierwszej stronie >1,2,3,4 itd....
    w czym błąd , że nie ma stronicowania i możliwości przeglądania dalszych stron produktów
    w jednej kategorii? pozdrawiam joomolek

  9. #8

    Domyślny

    Wszystko wskazuje na to, że mówisz o starszej wersji dj-cataloga. Polecam dj-catalog2
    Więcej informacji na http://dj-extensions.com/extensions/...-catalog2.html

  10. #9

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez AndrzejH Zobacz wiadomość
    Wszystko wskazuje na to, że mówisz o starszej wersji dj-cataloga. Polecam dj-catalog2
    Więcej informacji na http://dj-extensions.com/extensions/...-catalog2.html
    Dokładnie .... Andrzej, spać nie możesz?

  11. #10
    Bywalec
    Dołączył
    30-06-2009
    Wpisy
    133
    Punkty
    11

    Domyślny

    Witam, i dzieki za odpowiedz, ale to zna czy ,ze w "starej" nie ma takiej opcji aby mi stronicowało?
    Wole "starą", Bo po zaistalowaniu nowej miniatury obrazków( po wiecej) wywala mi na lewo lub prawo w pionie, a "starej" miałem wszystko ustawione poziomo,
    coś mi się rozwala , dlatego wolałbym nie zmieniać. Chyba ,ze opanuje te miniatury i poukładam je w poziomie ( klikam więcej pięć miniatur poziomo - klikam simbox) .
    pozdrawiam, joomolek

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. katalog produktów
    przez chocoladorro na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 19-02-2010, 08:57
  2. Katalog produktów na vm
    przez Mary$ na forum Biznes: sklepy, ogłoszenia, katalogi produktów
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 09-02-2010, 21:57
  3. Katalog produktów
    przez Adamiczu15 na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 08-07-2009, 23:16
  4. katalog produktów
    przez blazejs na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 11-12-2008, 15:07
  5. katalog produktów...
    przez iZYD na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 17-03-2006, 12:36

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •