Menu lokalne - co jest grane?
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Menu lokalne - co jest grane?

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    23-10-2005
    Wpisy
    34
    Punkty
    10

    Menu lokalne - co jest grane?

    Mam nietypowy problem - za rozwiązanie wysyłam sześciopak .

    Strona:
    http://www.print-partner.eu/content/category/5/12/47/

    Próbuję zrobić menu lokalne. Każda pozycja w menu prowadzi do artykułu. Jak widać na górze jest ścieżka:
    Teraz jesteś w: Strona główna / Podzespoły / Głowice do oprawy zeszytowej / Głowice HOHNER

    Jeśli kliknę na jakąkolwiek pozycję na liście w tablece wszytko jest ok. Jeśli kliknę na tą samą pozycję w menu lokalnym ścieżka zmienia się na następującą:
    Teraz jesteś w: Strona główna / Głowica 43/6
    zamiast na:
    Teraz jesteś w: Strona główna / Podzespoły / Głowice do oprawy zeszytowej / Głowice HOHNER / Głowica 43/6 - Hohner

    Dodatkowo mam problem z tym górnym menu po lewej stronie (w tym miejscu które podałem powyżej nazywa się PODZESPOŁY). Nie wiem skąd ono się bierze. Nie mam żadnego opublikowanego modułu który mógłby to menu zrobić.

    Za rozwiązanie problemów wysyłam skroplone w brązowych butelkach lub puszkach podziękowanie.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Przetrząśnij forum na joomla.org. Swego czasu magic zamieszczał poprawki do com_content rozwiązujące po części Twoje problemy
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    23-10-2005
    Wpisy
    34
    Punkty
    10

    Domyślny

    Kurcze, przeszukałem forum według com_content i jakoś nie bardzo wiem o czym piszesz. Proszę o jakąś podpowiedź.

  5. #4

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    23-10-2005
    Wpisy
    34
    Punkty
    10

    Domyślny

    Albo mój angielski jest za słaby, albo to nie jest to z czym ja mam problem.

    Tak jest rozwiązanie problemów z tytułem strony a nie z menu.

  7. #6
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    1. Nazwa Podzespoly po lewej stronie to nazwa menu lokalnego. Przecież tak się nazywa jedna z głownych opcji menu! Pojawia się na tej samej zasadzie, co nazwa Maszyny.
    2. Scieżka z menu lokalnego jest również prawidłowa. Bo to nie jest ściezka po strukturze artykuł - kategoria - sekcja, tylko ścieżka po strukturze menu. Pozycja wybrana z menu jest w tym przypadku PIERWSZĄ, bo klikasz na nadrzędną w tym menu pozycję. Wszystkie, niestety, są tu nadrzędne - aby uzyskac to co chcesz, zrób tak, jak z menu Maszyny. Masz tam do menu lokalnego skopiowana strukturę tej części menu głownego, to i calość gra.
    Tyle, co widać na stronie.
    Żeby dać rozwiązania, trzeba to widzieć od strony administratora.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •