Galeria filmów z yotube i google
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 29

Temat: Galeria filmów z yotube i google

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    24-08-2006
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny Galeria filmów z yotube i google

    Witam wszystkich jako że jest to mój pierwszy post na forum.

    Mam pytanie czy znajde jakiś dodatek do Joomli który pozwolił by na tworzenie albumów zarzadzania filmiami wstawianymi z yotube i vidogoogle
    tak żeby wstawiało się kod np.

    Kod:
    <object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/dHHq1YPaC9g"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/dHHq1YPaC9g" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"></embed></object>
    żeby userzy mogli to komentować oceniać etc.

    Będe bardzo wdzieczny za wskazanie takiego komponentu.
    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    Hmm - co do wstawiania filmów z YouTube to polecam plugin/bot Allvideos - dodatkowo jeszcze będziesz mógł wstawiać filmy z Google Video, iFilm i Metacafe.
    Każdy filmik to artykuł, do tego komponent komentarzy a art'y podzielić ładnie na kategorie i sekcje.
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    24-08-2006
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzięki wgrałem tego BOTa jednak kiedy w treści artukułu dodaję
    Kod:
    {youtube}HDG6ZTYartI{/youtube}
    nie pokazuje się kompletnie nic, można zobaczyć to na stronie http://www.obstawiamy.info/joom/inde...id=42&Itemid=2

    Proszę nie komentujcie jednak strony bo założyłem ją tylko w celu przetestowania joomli jako CMSa do takich własnie filmików.

    Z góry dziękuje za każdą pomoc.
    Pozdrawiam

  5. #4
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    Trochę dziwnie mi wygląda ten numer/ID filmiku. Jesli masz np. taki link w na pasku:
    ht.p://www.youtube.com/watch?v=f5Fg6KFcOsU
    nie pamiętam teraz dokładnie ale chyba wklejasz do bota tylko co podkreśliłem i pogrubiłem, nie pamiętam teraz dokładnie, jesli nie zadziała dodaj jeszcze to co za pytajnikiem, czyli v=
    Nie wiem skąd się u Ciebie znalazło w treści to:
    .....artI - cóż to??
    Ostanio edytowane przez Sova : 24-08-2006 15:37
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    24-08-2006
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    I teraz użyłem tego co mi podałeś: f5Fg6KFcOsU

    i nadal nie wyświetla sie filmik.
    Jak to wyglada na stronie? http://www.obstawiamy.info/joom/inde...id=43&Itemid=2

    Mógł by ktoś moze zerknać do panelu podał bym hasło, bo może coś źle zrobiłem, zainstalowałem etc ?

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-10-2005
    Wpisy
    63
    Punkty
    10

    Domyślny kursy we flashu na wwww

    Witam!

    Prosze o poradę czego używać do prowadzenia kursów obslugi pokazywanych we flashu. Uzywalem zoomgallery ale zle wyswietla film tzn jest w malym oknie i nie idzie tego powiekszyc 1:1. Czy są jakis inne komponenty ktore moglyby to prowadzic?
    Z góry dziękuję za odpowiedz.

    Pozdrawiam
    Wiesiek

  8. #7
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez PTRX
    I teraz użyłem tego co mi podałeś: f5Fg6KFcOsU

    i nadal nie wyświetla sie filmik.
    Jak to wyglada na stronie? http://www.obstawiamy.info/joom/inde...id=43&Itemid=2

    Mógł by ktoś moze zerknać do panelu podał bym hasło, bo może coś źle zrobiłem, zainstalowałem etc ?
    Filmik podany przeze mnie był pierwszym lepszym... z YouTube.
    Zerknąłem i... wszystko było O.K. prócz jednej, małej, malusieńskiej, ale za to bardzo ważnej rzeczy - trzeba jeszcze takiego bota/plugin opublikować, wystarczyło to tylko zrobić i filmik gra i buczy.
    Natomiast innym problemem jest Twój hosting-Matko Boska, toż stronka na serwerze sieci osiedlowej 6 lat temu na neostradzie szybciej śmigała mojemu znajomemu.. na filnik czekałem prawie 5 minut!!! (Nie wspominam o poruszaniu się po panelu admina).

    ---------------------------------------------------------------------------------------
    Wiesiu-wienie
    A nie można np. fanimacji flash'a wstawić po prostu do artykułu? Powinno być 1:1...
    Ostanio edytowane przez Sova : 24-08-2006 18:04
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  9. #8
    Debiutant
    Dołączył
    24-08-2006
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dokładnie wiem że serwer jest okropny wziąłem konto testowe na domenomania.pl (oczywiście nikomu nie polecam) docelowo strona będzie na jakimś szybkim serwerze pradowpodobnie na i365. A wracają do tych filmów to da się coś zrobić żeby były one w wiekszym rozmiarze? Teraz są troszkę małe

  10. #9
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    Któryś z edytorów do Joomla!-przepraszam ale nie pamiętam teraz dokładnie który-pozwalał mi na zmianę wielkości okna.
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  11. #10
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-08-2006
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam,
    Każdy film to artykuł ?? Mam zainstalowanego bota i szczerze mówiąc nie wiem co dalej, siedzę już pół nocy i kombinuję ale bez rezultatu zdecydowałem się więc napisać. Tworzę nowy artykuł zaznaczam odpowiednią sekcje i kategorię wpisuje tytuł i na tym koniec, nie wiem gdzie wkleić kod filmiku

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •