Galeria filmów z yotube i google - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 29 z 29

Temat: Galeria filmów z yotube i google

  1. #21
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-09-2006
    Wpisy
    83
    Punkty
    10

    Domyślny

    mam problemik z tym botem. Chodzi o to ze z google potrafię wystawić filmik. natomiast ze swojego FTP nie.

    Zmieniłem ścieżkę dostępu do katalogu z filmami. Co chyba jest ustawiona jako globalna. tzn ze filmów szuka w tym katalogu który podaje ścieżka.

    Filmik mam w formacie *.flv a nazwa jego to "wuz22"
    w artykule dodaje wpis {flv}wuz22{/flv}

    Wchodzę do artykułu aby obejrzeć film ukazuje mi się player ale nie pobiera strumienia.

    Wie ktoś o co może chodzić ?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22

    Domyślny

    Gdzie zmieniłeś scieżkę i na jaką?
    Za mało informacji podałeś, trudno jest się domyślać ;)

    Pozdrawiam
    www.belly-dance.pl
    taniec brzucha


  4. #23
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-09-2006
    Wpisy
    83
    Punkty
    10

    Domyślny

    W edycji boota. Po prawej przy polu "Local Video Folder" podałem "/images/_Rozrywka" i taki katalog istnieje licząc od index.php stronki

  5. #24
    Przeglądacz
    Dołączył
    26-10-2006
    Wpisy
    37
    Punkty
    16

    Domyślny

    dodam od siebie (jeśli to nie było już poruszane!), że wstawianie samego kodu filmu (np. z youtube) do artykułu powoduje iż film się załaduje poprawnie, ale trwa to bardzo długo (neo 512 kb/s - ok.4-10 s.), a po użyciu tego boota film ładuje się normalnie (1-2 sekundy)!

  6. #25
    mayl
    Gość

    Domyślny

    witam! wgralem AllVideos Plugin v2.4 - All-in-one media solution i nie iwem w jaki sposob moge wyswietlas filmy ze swojego servera;/ wie ktos jak to zrobic?

  7. #26

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez jackal Zobacz wiadomość
    Witma
    A w ktore miejsce wrzucacie te miniaturki? Chcialbym miec miniaturke przy kazdym tytule filmiki. A narazie mam odpowiednio data dodatnia tytul kto dodal i ilosc obejrzen.

    A jak zrobiles ze masz data dodatnia tytul kto dodal i ilosc obejrzen.czy uzyles jakiegos modu, komponentu?

  8. #27
    Nowicjusz
    Dołączył
    20-09-2007
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wszystko ładnie pięknie AllVideo chodzi.
    Natomiast interesuje mnie cos takiego, ale w formie modułu, a nie w artykułach. Jest gdziec cos takiego?

    Wiem że jest moduł ale do filmików zamieszczonych na swoim serwerze, a na You Tube czy innych juz niestety nie.

  9. #28
    Nowicjusz
    Dołączył
    03-05-2007
    Wpisy
    13
    Punkty
    9

    Domyślny

    Nie musisz mieć bota wystarczy, że dodasz artykuł i wstawisz to okienko flash a następnie wkleisz do niego z pozycji html kod filmu mi to działa ale troche jest z tym roboty a swoją drogą może ktoś nam podpowie jak to udoskonalić i żeby dodawać filmy automatycznie
    Pozdrawiam
    Paweł


    darmowe doładowanie kody simlock

    Śmieszne wypadki

  10. #29

    Domyślny

    nie, możesz dodać do artykułu ile chcesz filmików, stosując technikę, taką jaką podał Sova, oczywiście przy opublikowanym pluginie

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •