Galeria filmów z yotube i google - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 29

Temat: Galeria filmów z yotube i google

  1. #11
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez csdark
    Witam,
    Każdy film to artykuł ?? Mam zainstalowanego bota i szczerze mówiąc nie wiem co dalej, siedzę już pół nocy i kombinuję ale bez rezultatu zdecydowałem się więc napisać. Tworzę nowy artykuł zaznaczam odpowiednią sekcje i kategorię wpisuje tytuł i na tym koniec, nie wiem gdzie wkleić kod filmiku
    Jeśli chcesz to możesz pojedynczo wsadzać każdy filmik do artykułu a temu możesz nadać tytuł filmiku, czy jaki tam chcesz. Możesz wsadzić kilka filmików w jeden artykuł - nic nie stoi na przeszkodzie...
    Kod filmiku wpisujesz w ten sposób, np.: {youtube}tu_wstawiasz_kod{/youtube} - a wpisujesz to normalnie w treści artykułu.
    Nie zapomnij opublikowac bota.
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-08-2006
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Hmm.. Wielkie Dzięki !!! Filmiki w końcu zaczęły działać, robie stronke o lotnictwie i niestety nie jestem orłem w kwestii Mambo z resztą jak większość zadajacych tego typu pytania, niestety z tym problemem nie umiałem sobie poradzić, to tak przy okazji zapytam jeszcze o coś, chiał bym zrobic dział z filmami tzn otwiera sie dział a tam mają być miniaturki (odnośniki do filmów) z krótkimi opisami, posiadam Mambo_4.5.4_stable_full_PL i chciałem zainstalować zOOm Media Gallery w wersji 2.5beta2 PL niestety instalacja zakończyła się niepowodzeniem,. chciałem potestować własnie na tym. teraz w skrócie opisze o co mi chodzi:
    1. Na stronie głównej jest menu serwisu w którym jest dział filmy
    2. po wejściu do działu filmy chciał bym aby wyswietliły sie miniatury z krótkim opisem filmu
    3. po kliknieciu w miniaturę wyswietla się podstrona z filmem z jakiegos innego serwisu (np. www.youtube.com)

    Pozdrawaiam wszystkich a w szczególności za pomoc Sove

  4. #13
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez csdark
    1. Na stronie głównej jest menu serwisu w którym jest dział filmy
    2. po wejściu do działu filmy chciał bym aby wyswietliły sie miniatury z krótkim opisem filmu
    3. po kliknieciu w miniaturę wyswietla się podstrona z filmem z jakiegos innego serwisu (np. www.youtube.com)

    1. To pewnie wiesz jak zrobić
    2. Co do miniaturek - nigdy się tym nie bawiłem, ale przychodzi mi na szybko takie rozwiązanie do główki: zrób sobie np. gifka (może jakiś zrzut ekranu czy cuś) z czołówką filmu, pod nim opis, podlinkuj wszystko do artykułu z filmikiem
    3. I masz po kliknięciu to co napisałeś..
    To rozwiązanie na szybko-jak napisałem nigdy się tak "nie bawiłem"

    Cytat Wysłane przez csdark
    Pozdrawaiam wszystkich a w szczególności za pomoc Sove
    Też Cię pozdrawiam hehe...ale od tego jest słonko przy nicku . Pomogłem? To mnie w nie cmoknij....
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  5. #14
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-08-2006
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam ponownie,
    Mam jeszcze jedno pytanie, otóż zrobiłem dział a w nim chcę mieć linki do artykułów, artykuły są już zrobione tylko nie wiem jak to podlinkować

  6. #15
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    W dowolnym edytorze jest opcja "wstaw link"
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  7. #16
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-08-2006
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tak wiem że jest opcja wstaw link, tylko chodzi mi o to że mam artykuł przygotowany w adminie i chcę wstawić link do niego a nie wiem z kąd go wziąć

  8. #17
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-10-2006
    Wpisy
    38
    Punkty
    -8
    Cytat Wysłane przez csdark
    1. Na stronie głównej jest menu serwisu w którym jest dział filmy
    2. po wejściu do działu filmy chciał bym aby wyswietliły sie miniatury z krótkim opisem filmu
    3. po kliknieciu w miniaturę wyswietla się podstrona z filmem z jakiegos innego serwisu (np. www.youtube.com)
    ja w sumie tez takiego komponentu szukam, bo tak jak bede masowowo dodawal filmy i z kazdego robic zrzut ekranu to troche monotonne, nie ma takiego komponentu co by sam takie cos robil ?, chodzi mi o akie cos jak jest np. na maxior.pl takie cos bym potrzebował jak ktos zna taki komponent to prosze o jego nazwe.. albo odrazu o link... bede niezmiernie wdzieczny

  9. #18

    Domyślny

    Ja to robie w ten sposob ze w skrocie artykulu wstawiam miniaturke zlinkowana z serwisu tak jak i film.
    www.funy.pl
    sprawdzilem jak to jest z yotube
    np wstawiasz film ktory jest tu
    http://www.youtube.com/watch?v=f5Fg6KFcOsU
    a miniaturka jest tu
    http://sjl-static10.sjl.youtube.com/...g6KFcOsU/2.jpg
    jak widac kod f5Fg6KFcOsU jest w obydwu linkach
    miniaturka jest tez tu
    http://sjl-static10.sjl.youtube.com/...g6KFcOsU/1.jpg
    inne ujecie
    napewno w innych serwisach tez mozesz wyciagnac miniaturke

  10. #19
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-10-2006
    Wpisy
    38
    Punkty
    -8

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez taquilla
    a miniaturka jest tu
    http://sjl-static10.sjl.youtube.com/...g6KFcOsU/2.jpg
    jak widac kod f5Fg6KFcOsU jest w obydwu linkach
    miniaturka jest tez tu
    http://sjl-static10.sjl.youtube.com/...g6KFcOsU/1.jpg
    inne ujecie
    napewno w innych serwisach tez mozesz wyciagnac miniaturke
    skąd wyciągasz te miniaturki ?, jest gdzies do nich adres ?, czy szukasz w kodzie ?

  11. #20
    Debiutant
    Dołączył
    10-12-2006
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witma
    A w ktore miejsce wrzucacie te miniaturki? Chcialbym miec miniaturke przy kazdym tytule filmiki. A narazie mam odpowiednio data dodatnia tytul kto dodal i ilosc obejrzen.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •