Witam
Zainstalowałem ten dodatek jak w temacie. Trochę pozmieniałem w konfiguracji, pliku tłumaczenia i jakiś tam efekt osiągnąłem. Ale z jednym nie mogę sobie poradzić. Jak wiecie lub nie wiecie piłka nożna składa się z 2 rund jesiennej i wiosennej. Ja dopiero co zainstalowałem ten komponent i chciałem zacząć teraz od rundy wiosennej. Co za tym idzie potrzebuję wyników, bramek zdobytych, straconych itd. Bo w rundzie wiosennej kontynuowane są wyniki z rundy jesiennej. I teraz właściwe pytanie, czy muszę wpisać w raporcie meczowym wszystkie wyniki spotkań pomiędzy kązdymi drużynami w danej lidze? czyli wynik kazdego meczu granego kazdy z kazdym? Czy moge wpisać od razu w tabele wszystkie dane (bo posiadam tylko podsumowanie, czyli tabele koncowa z punktami, bramkami itd., ale nie posiadam poszczególnych wyników spotkan pomiedzy danymi druzynami.) czy musze wpisywac wynik kazdego meczu?

W pierwszym załączniku (zdjecie ponizej)


jest tabela w którą niby można wpisac od razu punkty, bramki, gole, ilosc meczow wygranych, zremisowanych, przegranych, ale tu jest problem, bo po wypelnieniu tej tabelki ZAPISUJA sie tylko punkty, Reszty nie widac czyli wpisanych bramek, ilosci meczow wygranych, przegranych itd. I TU WLASNIE JEST PROBLEM ktorego nie wiem jak rozwiazac. Zdjecie powyzej przedstawia okno ktore jest w zapleczu czyl iw tym komponencie.


Zdjecie ponizej przedstawia tabela z poziomu strony.



I jak wpisze dane we wczesniej wpisana tabele w zapleczu to na zdjeciu powyzej uzupelnia mi tylko kolumne z liczba punktow. ( na zdjeciu akurat jest wszystko wyzerowane)

Jesli ktos uzywal tego kompenentu i wie jco i jak to prosze bardzo o pomoc. Z góry dziekuje.
pozdrawiam