szczegółowy opis plików Joomla
Wyniki 1 do 1 z 1

Temat: szczegółowy opis plików Joomla

  1. #1
    qba_avs
    Gość

    Domyślny szczegółowy opis plików Joomla

    Szanowni Panowie.

    Przejrzałem pomoc serwisu oraz forum, nie znalazłem jednakże całościowej informacji, która wyjaśniała by do czego służy dany plik w joomla. W wielu miejscach można przeczytać o nie których z nich, ale całościowej dokumentacji nie spotkałem. Na joomla.org w dziele help jest API reference, ale to nie do końca to. Być może to niepotrzebny materiał?

    Ja konkretnie poza całoscią potrzebuję plik który trzyma formatowanie RSS tytułów newsów.

    Strona jeszcze nie działa w docelowym kształcie ani też na docelowej domenie dlatego pozwoliłem sobie włożyć poniższego lekkiego gifa

    http://forum.joomla.pl/forum/attachm...1&d=1156428052

    To co widzicie to linki do wiadomości RSS pochodzących z seriwisów składowanych na subdomenach. Powyższe jest prezentowane na głównej stronie, a po kliknięciu odpala subdomenę z newsem.

    Chciałbym wpłynąć na te - zbyt duże moim zdaniem - odstępy pomiędzy jednym, a drugim. Gdzie to jest trzymane. Dodatkowo chciałbym by w tym samym wierszu co news był wpisywany tytuł nazwy subdomeny. Włączyć go to nie problem w administracji jednakże wczytuje go powyżej newsa, a ja chcę w tej samej linii.

    Za wszelkie uwagi i sugestie serdecznie z góry dziękuję.
    Qba
    Attached Images Attached Images

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •