Przedstawiam nowego tłumacza
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 33

Temat: Przedstawiam nowego tłumacza

  1. #1
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny Przedstawiam nowego tłumacza

    Witam wszystkich użytkowników komponentu forum Kunena. Mam przyjemność przedstawić nowego tłumacza tego komponentu, na którego przypadkiem "wpadłem" czytając oficjalne forum Kuneny. Nasz kolega @damian, pełni tam zaszczytną funkcję >>Moderator Polish Forum<<,
    Publikuje tam swoje wersje spolszczenia Kuneny, więc spytałem go dlaczego to robi, skoro mamy już od dawna inne, dobre i sprawdzone przez wielu użytkowników wersje spolszczeń. Moją nieszczęsną wypowiedź i riposty szanownego moderatora możecie sobie sami ocenić >>tutaj<<.
    Zainteresowanych odsyłam do porównania spolszczenia @damiana, (które stamtąd pobrałem i wstawiłem na swój serwer dla porównań) z plikiem języka polskiego zawartym w >>tym<< komponencie i wyciągnięcia wniosków.
    Jakoś nie przekonuje mnie potrzeba udoskonalania czegoś, co jest już dobrze zrobione i to przez osobę, która nie ma zbyt dużego doświadczenia w radzeniu sobie z Joomla, co widać choćby >>tutaj<<. Otwartą pozostaje też kwestia praw autorskich tego projektu, bo nie sądzę, aby kolega moderator z forum kuneny podpisując się pod projektem był w 100% jego autorem.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    aż zaczekam co na to powie .. @Zwiastun i @sogo. Oby się nie okazało, że kolejna osoba chce zbierać zaszczyty bazując na ich opracowaniu polskiej wersji językowej ...

  4. #3
    Wyga palyga007 awatar
    Dołączył
    24-03-2010
    Skąd
    Wieluń
    Wpisy
    3 899
    Punkty
    229

    Domyślny

    będzie dym.....
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    "Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny."
    Przyjmę ofertę pracy w Australii...
    web-coder.pl

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Jedną próbkę już swego czasu sprawdziłem - tłumaczenie joomsocial. Po polsku pisać nie umie, a za tłumaczenia się bierze. Wstyd przynosi sobie, językowi, polskiej społeczności. A na dodatek znajdą się tacy, którzy z niewiedzy skorzystają z jego bełkotu!

    Definicje pierwszych pięciu z brzegu stałych: 9 błędów ortograficznych! Na przeglądanie dalej szkoda czasu i atłasu.
    PS Może trzeba interwencji u administratora forum. Ale to musiałby @sogo, który od dłuższego czasu sam z powodzeniem kontynuuje projekt.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    W uzupełnieniu:
    Można się było spodziewać:
    Jeśli ktoś potrzebuje dowodu, jak "nowy tłumacz" samodzielnie tłumaczy, to może dla przykładu odczytać treść tłumaczenia w wierszu 1325, aby zaoszczędzić przeszukiwania, przytaczam poniżej:

    DEFINE('_KUNENA_MYPROFILE_WEBSITE_URL_DESC', 'Przykład: www.joomlapl.com');

    Jakiż łaskawca z Jaśnie tłumacza i moderatora forum!
    Żenujące!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #6
    Blokowany
    Dołączył
    16-10-2009
    Skąd
    Elblag
    Wpisy
    83
    Punkty
    10

    Domyślny

    Powiem tak ... jesteście żałośni w tych swoich wypowiedziach. Nie wiem co wami kieruje ale to jest smiechu warte Moze zal dupy sciska ze ktoś z poza waszego żałosnego kręgu objoł funkcje moderatora forum kunena. Gwiżdże na pajaców pokroju @zwiastun czy ten zgrzybiały trol @alex_51 . Piszcie skargi do adminow kuneny bo tylko na tyle was stać a mi to i tak możecie naskoczyć. Czas najwyższy żeby ktoś zaczoł nazywać rzeczy po imieniu bo wielu ludzi ma już dosyć waszego panoszenia się i przytykania tym którzy przychodzą tu po pomoc a są spławiani głupimi tekstami @zwiastuna i jemu podobnych.

    ---------- Post dodany o 17:06 ---------- Poprzedni post był o 17:01 ----------

    Mnóstwo ludzi korzysta z moich tłumaczeń i są z nich zadowoleni. Opinie takie jak wasza są żałosne i nie warte brania pod uwage.

  8. #7
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Rzadko tutaj spotykamy takich chamów! Ale i ich żywot na forum jest krótki.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #8
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    damian to pewnie na tym megaupload, nawet na loda i piwo zarobił.

  10. #9
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez damian Zobacz wiadomość
    Powiem tak ... Gwiżdże na pajaców pokroju(...)zgrzybiały trol @alex_51(...)
    Może powinienem potraktować powyższą opinię o mnie jako komplement, zwłaszcza przy mojej "nikczemnej posturze"? Choć pewnie nie końca, bo właśnie przeczytałem na stronie wikipedii:
    Troll – zwykle wielkie, tępe, powolne, brutalne stworzenie fantastyczne unikające słońca (często zmienia się pod jego działaniem w kamień). Zazwyczaj jego atrybutem jest wielka maczuga.
    . Jak widać z braku argumentów pozostaje mu jedynie posługiwanie się wulgaryzmami i brakiem kultury, co zaprezentował w swojej powyższej wypowiedzi.
    W mojej ocenie kolega @damian dopuścił się ewidentnego plagiatu i mam nadzieję, że administratorzy strony kuneny zauważą naszą dyskusję na ich forum i właściwie zareagują mimo wypowiedzi w języku polskim.

  11. #10
    Wyga palyga007 awatar
    Dołączył
    24-03-2010
    Skąd
    Wieluń
    Wpisy
    3 899
    Punkty
    229

    Domyślny

    @alex51

    Nawet jeśli zauważą, to nie wiadomo czy zrozumieją o co chodzi. Bo jakoś szczególnie popularnym językiem to my się nie posługujemy
    Chociaż moim zdaniem, kariera @damian na tamtym forum już dobiegła końca.


    Edit:
    PS: @alex51 obrazek Ci z podpisu uciekł.
    Ostanio edytowane przez palyga007 : 09-05-2010 18:55
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    "Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny."
    Przyjmę ofertę pracy w Australii...
    web-coder.pl

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Rejestracja nowego użytkownika
    przez kuba098 na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post/autor: 24-02-2010, 16:04
  2. Tworzenie nowego modułu
    przez fotografix na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 09-08-2009, 17:52
  3. dodawanie nowego artykułu
    przez mjtom na forum Menu, struktura witryny
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 21-04-2009, 23:48
  4. zakladnanie nowego konta
    przez michal_j na forum VirtueMart
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 11-01-2008, 13:00

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •