Przedstawiam nowego tłumacza - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 33

Temat: Przedstawiam nowego tłumacza

  1. #21
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    przecież nie jest. z nim jest kojarzone damian-studio.pl a nie pcj. w czym problem ?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Wyjadacz sogo awatar
    Dołączył
    23-11-2005
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    592
    Punkty
    131

    Domyślny

    Szanowny Damian ukradł wieloletnią pracę Zwiastuna, Dylka i mój skromny wkład przypisując sobie ogrom pracy. Dowód na to to:
    linia 235, w niej:
    DEFINE('_KUNENA_EDITOR_HELPLINE_LINKtekst', 'Łącze: tekst / Description of the link');

    a powinno być:

    DEFINE('_KUNENA_EDITOR_HELPLINE_LINKTEXT', 'Łącze: tekst / Description of the link');

    Błąd ten jest w naszej Zwiastunowo, Dylkowej wersji, on go powielił. Być może są jeszcze inne.
    Przepraszam jednocześnie wszystkich za brak ostatnimi czasy aktywności przy joomla, zdrowie moje mi nie pozwala na dłuższe siedzenie przy kompie. Niemniej nad Kunena czuwam.
    pozdrawiam
    Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.

  4. #23
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Teraz już chyba @icek_klezmer wiesz, dlaczego należy zwracać uwagę na postępowanie takich ludzi jak @damian., a @ sogo bardzo dziękuję, że zechciał zabrać głos w tej dyskusji.

  5. #24
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Ja również dziękuję i pozdrawiam @Sogo nie tylko za reakcję, ale za pracę jaką w ten i inne projekty wkłada z właściwą sobie skromnością, podczas gdy faktycznie od dłuższego czasu o kolejne wydania Kuneny dba sam. Dużo zdrowia.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #25
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    alex'ie 51, w swojej karierze joomlowej zderzyłem się niejednokrotnie z wieloma aspektami prawnymi, przywłaszczaniem kodu, itd. mógłbym się rozpisywać o tym co, gdzie, kiedy i po co. nasze opinie różni podejście. wasze - charakterystyczne - bardzo emocjonalne i moje wygaszone, bo patrze na to z innej strony. bardziej realnych konsekwencji niż odbijanej piłeczki typu : ja - ty masz racje !

  7. #26
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    bardziej realnych konsekwencji niż odbijanej piłeczki typu : ja - ty masz racje !
    I tu powiem bez emocji. Uważasz, że @damian nie stanie przed obliczem "realnych konsekwencji" ?

    cytuję @damian:
    "W chwili obecnej witryna przechodzi pełną modernizacje. W tym miejscu i pod tym adresem powstanie portal ukazujący całą prawdę o działalności administracji polskiej Joomli. Jednym słowem "Anty-Joomla.PL Na pewno każdy z was zna nickname`s tj. "Zwiastun", "Trzepiz" czy też "Alex_51" jeżeli ich chamstwo dotknęło także i was to tu powstanie portal właśnie dla Was. Zapraszam wkrótce. "
    Czekam z niecierpliwością na rozwój sprawy.

  8. #27
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    przecież nie moimi danymi tam poniewiera. kiedy poniewierano moimi czy też projektu, którym administruję - wybierałem konsekwencje prawne. tylko ja nie widzę potrzeby aż takiego afiszowania się tym i nakręcania emocjonalnego. nie o to w tym chodzi. napisałem 3 czy 4 opinie na ten temat. sprawę ze swojej strony uważam za zamkniętą.

  9. #28
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Mogę ze swojej strony być dumny, będąc ustawionym w tak doborowym towarzystwie. Chciałbym też umieć zachować stoicki spokój @icka_klezmera, ale uczono mnie, że chamstwu trzeba się..., sami pewnie to jeszcze pamiętacie.
    Załączam obrazek z cytowanym tekstem przez @trzepiza:

  10. #29
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    paradoksem tego jest fakt, że antyjoomla.pl będzie pracował pod kontrolą joomla! miałem napisać to kiedyś, ale skoro już załączono obraz na tapetę ... no to looooooooooool

  11. #30

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Rejestracja nowego użytkownika
    przez kuba098 na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post/autor: 24-02-2010, 16:04
  2. Tworzenie nowego modułu
    przez fotografix na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 09-08-2009, 17:52
  3. dodawanie nowego artykułu
    przez mjtom na forum Menu, struktura witryny
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 21-04-2009, 23:48
  4. zakladnanie nowego konta
    przez michal_j na forum VirtueMart
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 11-01-2008, 13:00

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •