Problem z logowaniem na stronie
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Problem z logowaniem na stronie

  1. #1
    Przeglądacz -Miszczu- awatar
    Dołączył
    06-08-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    53
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z logowaniem na stronie

    Mam problem odnośnie logowania na stronie. Gdy wpisuję prawdziwy login i hasło wszystko jest okey. Strona zmienia się na stronę wybraną w module jako strona wyświetlająca się po zalogowaniu. Pojawiaja się informacje dotyczące zalogowanego konta / powitanie i przycisk wylogowania. Natomiast gdy bez wpisywania loginu i hasła przyciskam button 'zaloguj się' lub wpisuje jakieś brednie, to również zostaje przeniesiony na stronę, która powinna mi sie pokazać dopiero po zalogowaniu. Moduł nie sprawdza w ogólę tego czy konto istnieje czy nie, rownież nie informuje o tym , że hasło i login są nieprawidłowe.

    Ów problem wystepuje u mnie na joomli 1.5.15 w standardowym module logowania oraz w doinstalowanym module mod_klogin (Kunena Login Module).

    Jest ktoś to wie co jest nie tak? Może sam moduł logowania nie wystarczy i nalezy doinstalowac do tego jeszcze jakiś dodatek?

    Przejrzalem na forum 13 stron tematów odnośnie logowania i nie znalazlem opisanego mojego problemu.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    A czy ten problem występuje na Joomla 1.5.17?
    Webdeveloper do usług ;)

  4. #3
    Przeglądacz -Miszczu- awatar
    Dołączył
    06-08-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    53
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie wiem tego, jak już zaznaczyłem mam zainstalowaną joomlę 1.5.15 a nie chciałbym jej przeinstalowywać w czasie robienia strony.

  5. #4
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    Przeinstalowywać? Niby po co?

    Pobierasz łatkę, wgrywasz na serwer do katalogu z Joomla, rozpakowujesz i pliki zostaną same nadpisane, od cały upgrade.
    Webdeveloper do usług ;)

  6. #5
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Artykuł, do którego trafiasz bez wypełnienia pól logowania jest zastrzeżony dla zwykłego użytkownika?

    Żeby wyświetlać komunikaty musisz mieć w szablonie pozycję jdoc:include type="message"

  7. #6
    Przeglądacz -Miszczu- awatar
    Dołączył
    06-08-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    53
    Punkty
    10

    Domyślny

    Artykuł, do którego sie trafia po logowaniu, czy to z dobrymi danymi czy nie, jest ustawiony na Rejesrowany.

    O tym include type="message" nie wiedzialem wcześniej - teraz wyświetla się komunikat o błędnym haśle lub loginie. Ale... nadal nie wyświetla błędu na stronie, na krórej jest logowanie tylko na stronie, na którą powinien przenieść po logowaniu. Przez to pokazują się niektóre rzeczy, które mają status powszechny. Na stronie z logowaniem mam nad logowaniem stworzony artykuł z tytułem Logowanie. Na stronie, na którą ma przenieśc mnie po logowaniu mam artykuł z napisem Moje konto. I właśnie są one ustawione na powszechnie, gdy byle jak się zaloguje to przeskakuje mi na stronę, która powinna być po zalogowaniu, wyświetla komunikat i zmeinia tytuł na Moje konto. Nie może tak być, skoro żaden user się nie zalogował.

    Wie ktoś jak temu zaradzić?

    p.s.
    moje,nie chcę ryzykować teraz, bo 1.5.15 jest stabilna i nie ma jakich odchyłów oprócz problemu z logowaniem, o ile to w ogóle zależne jest od wersji. A nie chcę, aby potem po upgrade były jeszcze jakieś większe problemy z innymi rzeczami. Chyba, że ktoś jest pewny w 100%, zę to wina wersji i pod 1.5.17 będzie działać dobrze.
    Ostanio edytowane przez -Miszczu- : 09-05-2010 13:03

Podobne tematy

  1. Problem z logowaniem na stronie głównej.
    przez jasny na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 16-08-2009, 18:06
  2. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 24-04-2008, 15:52
  3. problem z logowaniem na stronie
    przez ro6erto na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 05-07-2007, 10:21
  4. Duży problem z logowaniem na stronie
    przez boskoff na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 30-08-2006, 12:04
  5. problem z logowaniem
    przez dzidkowo na forum Integracja SMF
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 26-07-2006, 17:30

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •