Problem z polskimi znakami - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Wyniki 31 do 38 z 38

Temat: Problem z polskimi znakami

  1. #31
    Debiutant
    Dołączył
    10-01-2007
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Zeby było latwiej i przyjemniej:


    http://www.tescik33.yoyo.pl/test/poprawki.zip

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #32
    Wyjadacz qrdziel awatar
    Dołączył
    04-11-2005
    Wpisy
    608
    Punkty
    21

    Domyślny

    huraaa
    wiedziałem że coś naknociłem
    teraz wszystko ok - wielkie THX

  4. #33
    Nowicjusz
    Dołączył
    03-02-2007
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam
    Czy ktoś może rozwązał ten problem z galerią zoom RC3. Jeśli tak to proszę o wskazówki. Jeśli nie to proszę o przesłanie mi na adres lov4@wp.pl wersji rc2 gdyż nie potrafię jej znaleźć (przy rc1, która jes w download wyskakują mi różne błędy).
    Dzięki, pozdrawiam.

  5. #34
    Przeglądacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    36
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez grzewys Zobacz wiadomość
    Zeby było latwiej i przyjemniej:


    http://www.tescik33.yoyo.pl/test/poprawki.zip
    Witam,
    próbowałem uruchomić te poprawki na mojej stronie - niestety, nie udało mi się. Gdy podstawię Twój plik 'galleryshow.php' strona mi się rozkracza na biało i tylko logo zoom widać. Pozostałe dwa pliki przyjmuje, ale polskich znaków nie mam. Pal sześć Panel Adm, dam przecież radę, ale żeby na stronie to wyglądało...
    Kuźwa, taki fajny komponent i nie działa poprawnie z naszym kodowaniem, szkoda.

    Moja strona stoi na serwerach Progreso.pl, właśnie pytam o obsługę tej funkcji, bo te "drugie" poprawki też nie działają.

  6. #35
    Przeglądacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    36
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzisiaj dostałem odpowiedź od mojego admina, że "iconv jest wkompilowane i dziala prawidlowo". Dodałem więc ręcznie poprawki do plików galerii. Moja paczka oznaczona jest jako "com_zoom_251rc2_wk30_PL".
    Po edycji otrzymałem polskie znaki w panelu adm, i w nagłówkach galerii na stronie. Niestety, opisy galerii dalej krzaczyły niemiłosiernie.

    Komentarze dodawane z poziomu strony pokazywały i pokazują się normalnie, z polskimi znakami (nawet w wersjii rc4).

    O ile w wersji angielskiej rc3 polskich znaków w opisach galerii brakowało w bazie danych, można było edytować bazę. I tak, pośrednio, uruchomić te parę galerii. tak samo jest w wersji ver 2.5.1 RC2 - wpisy w bazie nie mają polskich znaków i można je tam poprawić na polskie. Mało przyjazne, ale działa.
    Ale w wersji Joomla!PE z ZM rc4 wpisy w bazie są poprawne, po polsku, a na stronie krzaczy.
    Poddałem się tymczasem, bo jestem chory ze złości...
    Ostanio edytowane przez Bielack : 19-02-2007 19:04 Powód: małe update o ver 2.5.1 RC2

  7. #36
    Debiutant
    Dołączył
    01-09-2006
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Hej wszystkim. Mój problem jest nastepujący posiadam zOOm Media Gallery w wersji 2.5.1 RC4. Spędziłem wczoraj 4 godziny nad translacją. Wszystko działa, w panelu damina wyświetlają mi się polskie znaki , niestety kłopot nastepuje w momencie dodawania nowych galerii, w opisach jak i w nazwach (jak u kolegów wyżej), nie posiadam znaczków.
    Adres stronki to www.jjt.home.pl/jjt

    Pozdrawiam,
    Jarek

  8. #37
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-05-2008
    Wpisy
    13
    Punkty
    9

    Domyślny

    Rozwiązanie z polskimi znakami znajduje się tutaj
    http://forum.joomla.pl/showthread.php?p=38761#post38761

  9. #38
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny

    Niestety u mnie te zmiany zaproponowane przez Dawida Świtonia nie działają tzn zamiast polskich czcionek w tytule i opisie galerii oraz opisie zdjęć są znaki zapytania (?)
    Joomla 1,013 UTF-8 + ZMG 2.5.1 RC4
    Co to może jeszcze być?

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •