Porównanie forów natywnych dla Joomla! - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 16 z 16

Temat: Porównanie forów natywnych dla Joomla!

  1. #11
    Bywalec rosciak awatar
    Dołączył
    19-09-2008
    Wpisy
    376
    Punkty
    97

    Domyślny

    Warto dodać że

    Cytat Wysłane przez Raveren Zobacz wiadomość
    Joomla w JFusion ustawiona jest na master - więc logowanie na Joomla automatycznie loguje na forum. Logowanie na forum nie loguje na Joomla.
    nie dotyczy oczywiście Agora Forum. Jak każde natywne forum Joomla, jest ona w 100% zintegrowana z z Joomla w momencie instalacji i nie wymaga żadnych dodatkowych hacków mostków, ustawiania Joomla w tryby master czy czegoś tam jeszcze Logowanie w Joomla skutkuje zalogowaniem na forum, wylogowanie z Joomla skutkuje wylogowaniem z forum. Mod login jest wspólny.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-08-2010
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny

    To ja z innej piłki.

    Szukam forum którego najważniejszym elementem ma być szeroki wachlarz możliwości ustawiania rang.
    Może mieć jakieś niedociągnięcia, większe czy mniejsze. Ale to jest najważniejsze.
    Wiem, że phpBB ma coś takiego ale czy istnieje coś zintegrowanego z Joomla? Tak aby nie trzeba było rejestrować się dwa razy.
    Duża ilość darmowych szablonów też może być przydatna ;)

    Komuś może coś się obiło o uszy?

  4. #13
    Bywalec GrzesiekP awatar
    Dołączył
    27-09-2010
    Wpisy
    124
    Punkty
    11

    Domyślny

    Ja tylko dodam, że support Agory po jej przejściu na status komercyjny pozostawia wiele do życzenia.
    O ile rosciak na polskim oddziale robi co może, to już na forum anything digital od programistów niczego się nie można dowiedzieć.

    Spytałem się w dziala pre-sales - gdzie o potencjalnego klienta powinno się zabiegać - o wersję kompatybilną z J!1.6 - nikt z supportu nie raczył się odezwać.

    Agora ma potencjał, ale daleko jej do darmowej Kuneny jeszcze.

  5. #14
    Bywalec
    Dołączył
    16-02-2011
    Skąd
    Jungla.pl
    Wpisy
    145
    Punkty
    14

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez GrzesiekP Zobacz wiadomość
    Ja tylko dodam, że support Agory po jej przejściu na status komercyjny pozostawia wiele do życzenia.
    O ile rosciak na polskim oddziale robi co może, to już na forum anything digital od programistów niczego się nie można dowiedzieć.

    Spytałem się w dziala pre-sales - gdzie o potencjalnego klienta powinno się zabiegać - o wersję kompatybilną z J!1.6 - nikt z supportu nie raczył się odezwać.

    Agora ma potencjał, ale daleko jej do darmowej Kuneny jeszcze.
    Nie zgodzę się z tobą.Uważam wręcz, że Agora jest lepsza od Kuneny. Można ją spokojnie wykorzystać w budowie intranetu, a także kolportera kanałów RSS. Agora nie ogranicza, kunena za to bardzo.
    Na plus dla kuneny jest przyjemniejszy interfejs back-endu oraz plugin disscus - Tylko ze względu na tą formę pluginu korzystam w niektórych rozwiązaniach z kunena. Jeżeli agora poprawi to u siebie, to podziękuje kunenie za współpracę.
    Poza tym należy wziąć też pod uwagę na jakiej stronie będzie korzystać z forum. Jeżeli ktoś nie liczy na więcej niż 1000 użytkowników spokojnie może darować sobie agorę i zostać przy kunenie.
    Jeżeli ta liczba ma być większa to radzę zastanowić się czy nie lepiej trochę zainwestować. Używanie konwerterów nie jest dobrym rozwiązaniem.
    Co do tych użytkowników i kuneny. Nie chodzi o to, że kunena tego nie pociągnie wręcz przeciwnie. Sęk w tym, że użytkownicy oczekują zmian na lepsze, ale przyzwyczajają się też do pewnych rzeczy. Agora ma FANTASTYCZNIE rozbudowany system zarządzania użytkownikami, który na dużych portal sprawdzi się w 100% i nie raz zaskoczysz użytkowników.
    Podsumowując. Jesteś początkujący, chcesz potrenować, założyć małą stronę. Lub może masz doświadczenie ale chcesz budować stronę pod zaplecze. Wtedy używaj forum Kunena.
    Jeżeli masz doświadczenie i chcesz czegoś więcej niż standardowe forum, używane na tysiącach stron opartych o Joomlę, to wybierz F Agora.
    Jedno jest pewne, żadne z tych forum nie zadowoli cię w 100%, ale Agora ma więcej możliwości które trzeba po prostu poznać.

  6. #15
    Debiutant
    Dołączył
    25-07-2011
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Domyślny

    link nie działa a szkoda bo chciałem sobie porównać:|

  7. #16
    Debiutant
    Dołączył
    10-12-2010
    Wpisy
    5
    Punkty
    11

    Domyślny

    A propos Agory, właśnie chciałbym przenieść całą bazę danych z mojego forum phpbb do Agory. Niestety nie wiem jak to się robi, czy można to komuś zlecić?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne tematy

  1. dobry system komentarzy dla joomla 1.5 (nie dla trybu legacy)
    przez greg606 na forum Artykuły: aktualności, komentarze
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 13-08-2009, 23:46
  2. Szablon dla Joomla 1.5 możliwy dla Joomla 1.0 ?
    przez szmidt344 na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 21-12-2008, 20:53
  3. Z szablonu dla Joomla 1.0 szablon dla Joomla 1.5 -cz.1
    przez zwiastun na forum Wygląd, szablony
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 14-12-2008, 05:02
  4. Przesyłanie danych z formularza i porównanie ich z danymi z bazy MYSQL.
    przez krzysztof_z na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 24-11-2008, 15:07
  5. Porównanie Joomla! z PHP-Fusion
    przez Michael_23 na forum Różne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 01-06-2006, 13:36

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •