Hosting - gdzie?
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Hosting - gdzie?

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    18-12-2005
    Wpisy
    2
    Punkty
    21

    Domyślny Hosting - gdzie?

    Czesc

    Planuje zmajstrowac komercyjna strone oparta o joomla. Szukam firmy hostujacej, ktorej oferta bylaby korzystna, niedroga, solidna i z dobrymi serwerami, oczywiscie wspolpracujacymi z tym cms'em. Jesli znacie takie, to prosze o stosowne informacje.

    Pozdrawiam
    Predium

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Możesz miec poważne kłopoty z odczytaniem odpowiedzi, bo zdaje się, że umiesz tylko pisać.
    Nie zauważyłeś, jaki jest temat tej kategorii postów?
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    18-12-2005
    Wpisy
    2
    Punkty
    21

    Domyślny

    Przyznaje, ze niechcacy pomylilem kategorie, ale nie chcialem juz zasmiecac innych tym samym pytaniem.

    Co do ciebie...to szkoda mi slow, by marnowac je na twoj temat. Zamiast napisac, ze sie pomylilem i zebym wiecej tego nie robil, postanowiles zadrwic ze mnie. Nie znasz mnie, nie wiesz kim jestem, a probujesz cos na ten temat pisac.

    Jesli jestes sfrustrowany, masz depresje, rzucila cie dziewczyna lub chlopak, to nie nasza sprawa i prawdopodobnie sam sie musisz z tym uporac. Dam ci dobra rade. Wez narty, sanki, jalbluszko lub siatke i idz pozjezdzac z gorki. Na pewno poczujesz sie lepiej, a inni beda szczesliwsi.


    > Korzystaj i ciesz się!
    Dlaczego piszesz nieprawde? Przeciez powinno byc: "Korzystaj i strzez sie"

    Predium

    p.s: zamiast tyle bzdurzyc, poprawilbys kwestie autoryzacji na stronie, gdzie po zalogowaniu, a przy odpowiadaniu wysakuje okno logowania...

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •