ImageMagick - Obsługa
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: ImageMagick - Obsługa

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    17-05-2006
    Skąd
    Poland
    Wpisy
    172
    Punkty
    11

    ImageMagick - Obsługa

    Witam. Trochę mnie tu nie było no ale zabawę czas zacząć a raczej naukę i cała przygodę z www. Zainstalowane Zoom Media Gallery, obsługa jakoś idzie w prawdzie jeszcze nie dodałem na stronę ale pliki załadowałem i stworzyłem kategorie....W ustawieniach z zakładce Media mam na zielono komunikat
    wykryto w systemie: ImageMagick 6.2.0
    Jak mogę z teko skorzystać?...Prosił bym o jakąś polska dokumentacje bądź objaśnienie z czym to się je i o ile są przykłady możliwości...

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Debiutant
    Dołączył
    29-08-2006
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    ImageMagick to pakiet do obróbki grafika komputerowa . Program у wchodzące w skład pakietu pozwalają tworzуć, modуfikować i zapisуwać plik i graficzne w wielu formatу plików graficznуch . Z oferowanуch przez ImageMagick funkcji można korzуstać z wiersz poleceń lub poprzez API (informatуka) dostępnego dla wielu jęzуk programowania – m.in. Perl a, C (jęzуk programowania) , C++ , Pуthon a. http://imagemagick.pl.mp3rio.info/

    nie wiem czy o to ci chodziło, ale wpisując ImageMagick + joomla w googlach znalazłem cos takiego.

    i jeszcze jeden adres: http://imagemagick.org
    Ostanio edytowane przez adamutonos : 30-08-2006 17:02

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    17-05-2006
    Skąd
    Poland
    Wpisy
    172
    Punkty
    11

    Domyślny

    Nie do końca… Chodziło mi raczej o zastosowanie, np. piszcząc taką komendę tu i tu mamy taki i taki efekt cos w tym stylu....Ogólnie coś co mogło by mnie poprowadzi i nauczyć wykorzystać moc tego programu, zabieram się za tworzenie serwisu a jego głównym celem będzie prezentacja szkła, o różnym dekorze i gatunku wiec przyda się wszystko co mogło by pomóc w wyeksponowaniu oraz przejrzystemu a zarazem prostemu przeglądaniu zdjęć wraz z opisem każdego zdjęcia....

    ---------

    Ps.

    To tak całkiem z innej beczki, jest możliwość w Zoom Media Gallery ustawienie okien pop up tak aby samo dopasowywało się do kształtu zdjęcia…Przynajmniej napiszcie jeżeli jest to możliwe tak lub nie, i jakie pliki edytować….Był bym wdzięczny…Bardzo z tego powodu, iż mam bardzo bogatą bazę owych zdjęć, o różnych wymiarach, i okno takie „które samo by się dopasowywało” zdało by egzamin na 7. Ułatwiło by mi to życie bo przerabiać każde zdjęcie co czasami nie jest możliwe auuu coś strasznego….Pozdrawiam i dziękuje za wszelką pomoc jaką od was dostaje…..

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    A nie prościej to po prostu sprawdzić? Okno wyskakujace po to jest w Zoom żeby duże fotki nie rozwalały układu szablonu.
    A w pierwszej sprawie - raczej nie spodziewaj się tutaj porad dotyczących ImageMagic czy biblioteki GD albo innych. To forum poświęcone Joomla, a nie wszystkim problemom programowania nie tylko dla Sieci
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •