Meta tagi
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Meta tagi

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    29-06-2006
    Wpisy
    31
    Punkty
    10

    Domyślny Meta tagi

    Witam!

    Mam postawiony serwis na Joomla 1.0.10pl i nie wiem co zrobić aby przeglądarki i wyszukiwarki widziały metatagi mojej strony. W przeglądarce w źródle strony widać coś takiego:
    <HTML>
    <HEAD>
    <TITLE>zybert.net.pl</TITLE>
    </HEAD>
    <FRAMESET rows="*">
    <FRAME src="http://www.etal.nazwa.pl/zybert" frameborder="0">
    <NOFRAMES>
    <a href="http://www.etal.nazwa.pl/zybert">http://www.etal.nazwa.pl/zybert</a>
    </NOFRAMES>
    </FRAMESET>
    </HTML>
    Problem w tym, że wyszukiwarki widzą też tylko tyle. Nie pokazują opisów i nie widzą słów kluczowych. Co mam zrobić by to zmienić? Myślałem, że wpiszę na sztywno metatagi do index.php mojej templatki, ale to nic nie dało.
    Gdzie popełniam błąd?
    Ostanio edytowane przez orion000 : 30-08-2006 09:46

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    29-06-2006
    Wpisy
    31
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez orion000

    Problem w tym, że wyszukiwarki widzą też tylko tyle. Nie pokazują opisów i nie widzą słów kluczowych. Co mam zrobić by to zmienić? Myślałem, że wpiszę na sztywno metatagi do index.php mojej templatki, ale to nic nie dało.
    Gdzie popełniam błąd?
    Właśnie zobaczyłem, że wszystkie metatagi są wyświetlane poprawnie tylko wtedy, gdy wchodzę przez adres etal.nazwa.pl/zybert , a nie przez zybert.net.pl

    Co zmienić by było dobrze przy tym drugim adresie?

  4. #3
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    A w configuratin.php co masz wpisane? net.pl czy nazwa.pl?

  5. #4
    Ekspert forum Viking awatar
    Dołączył
    13-10-2005
    Skąd
    Berlin
    Wpisy
    720
    Punkty
    300

    Domyślny

    net.pl wyswietla Twoją stronę w ramce - jeżeli nie możesz skierowąć go bezpośrednio na swoją Joomle to tagi dopisz do tamtego pliku (na sztywno). wogóle to może lepiej przenieść tą joomlę na net.pl jeśli jesteś właścicielem domeny?
    Ostanio edytowane przez Viking : 31-08-2006 04:51
    Jak skutecznie otrzymywać odpowiedzi na pytania zadawane na forach RTFM STFW
    Jobs in IT
    _____________________________________
    navigare est necesse, vivere non est necesse!

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    29-06-2006
    Wpisy
    31
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Viking
    net.pl wyswietla Twoją stronę w ramce - jeżeli nie możesz skierowąć go bezpośrednio na swoją Joomle to tagi dopisz do tamtego pliku (na sztywno). wogóle to może lepiej przenieść tą joomlę na net.pl jeśli jesteś właścicielem domeny?
    net.pl to tylko końcówka domeny taka jak choćby com.pl. Ale pisałem do nazwy.pl i okazuje się, że da się to zrobić. Trzeba delegowac domene na serwer za pomocą właściwego narzędzie (wpisując tylko nazwę serwera etal.nazwa.pl w rubryce na serwer ) natomiast dodac domenę do serwera z poziomu active admina wskazująć katalog strony joomla

    Dzięki za zainteresowanie!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •