Artykuł w całości
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Artykuł w całości

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-08-2006
    Wpisy
    60
    Punkty
    10

    Domyślny Artykuł w całości

    Cześć,
    Utworzyłem sobie artykuł, umieściłem go na stronie startowej. Wszystko ładnie pięknie widać go bez problemu, lecz gdy wciskam "czytaj całość" pokazuje mi się "Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.Musisz się zalogować. " Dodam że data publikacji jest wcześniejsza, więc to na pewno nie tu tkwi problem. Zatem w czym może tkwić?
    pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Debiutant
    Dołączył
    29-08-2006
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Przez panel admina sprawdz czy nie dałeś uprawnień 'Registered'. Jeśli tak to zmień na 'Public'. Tak mi się wydaje.

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-08-2006
    Wpisy
    60
    Punkty
    10

    Domyślny

    mam public, to nie to

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-08-2006
    Wpisy
    60
    Punkty
    10

    Domyślny

    wcześniej zrobiłem registered na wszystkie pozycje mainmenu oprócz strony startowej i pododawałem własne pozycje, gdy z powrotem ustawiłem pierwotne pozycje na public pozostawiając te, które wczesniej dodałem, mozliwy był już wgląd do całości artykułu ze strony startowej. powie mi ktoś dlaczego tak się dzieje i co ewentualnie mozna na to poradzić?
    pozdrawiam

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    13-06-2006
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny mam podobny problem :(

    czesc,
    mam podobny problem - strona sklada sie glownie z artykulow statycznych jako podstrony i odsylaczy na nich do innych artykulow statycznych. i wlasnie w momencie proby wejscia na kolejna podstrone pojawia sie komunikat: "brak uprawnien..."
    dodam, ze wszystkie artykuly maja uprawnienia "public".
    w czym moze tkwic problem????

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-08-2006
    Wpisy
    60
    Punkty
    10

    Domyślny

    u mnie było tak że musiałem zrobić na public "magazyn joomla" który był w mainmenu,a który wcześniej zablokowałem. podmieniłem mu tylko nazwę i wszystko ruszyło. spróbuj

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •