Problem z wyglądem dodawania nowego wątku Forum Agora Olympus - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 31

Temat: Problem z wyglądem dodawania nowego wątku Forum Agora Olympus

  1. #21
    Bywalec rosciak awatar
    Dołączył
    19-09-2008
    Wpisy
    376
    Punkty
    97

    Domyślny

    Luzik - przy okazji - widziałeś polskie hacki do Agory ? Jesli nie - polecam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny

    Gdzie są te polskie hacki dostępne, w plikowni joomla.pl ? Jeszcze szukam takiego shoutboxa tylko nie wiem czy twórca forum coś takiego przewidział bo nie mogę u niego znaleźć

  4. #23
    Bywalec rosciak awatar
    Dołączył
    19-09-2008
    Wpisy
    376
    Punkty
    97

    Domyślny

    Trzy hacki przeznaczone dla polskich userów Agory znajdziesz tutaj: http://forum.joomla.pl/forumdisplay....czta-biuletyny, w plikowni też już są. Na JVitals też nam otworzyli polskie forum - link : http://jvitals.com/support/forum?id=147 i tam też są te hacki opisane. Polecam też hack wyświetlający obrazki rokboxem shadowboxem lub highslide.

    Shoutbox możesz dorzucić wykorzystując dowolny ze shoutboxów Joomla! W Agorze masz zaszyte pozycje modułów i w nich możesz wyświetlić dowolny moduł Joomli, więc shoutbox również.
    Przykłady:
    http://battlestations.eu/index.php/pl/forum
    http://www.modernwar.pl/index.php?Itemid=130

    na battlestations ten moduł pokazywany jest na pozycji agora_4
    Ostanio edytowane przez rosciak : 29-06-2010 13:15

  5. #24
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny

    Dzięki, fajne te hacki szczególnie do zdjęć, zrobiłem właśnie swoje rangi i wgrałem je, jeszcze robię swoje awatarki.

  6. #25
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny

    Jeszcze jedna sprawa, czy istnieje jakiś dodatek może hack, który umożliwiałby wstawić przycisk w poszczególnych artykułach Joomli (tak jak dodaj opinie o replice) odnoszący się do wątków poszczególnych replik na forum, postawiłem stronkę która ma na celu promocję informację o danych technicznych. opisy, opiniowanie i dyskusję na temat różnych replik broni
    Ostanio edytowane przez sylwekb : 30-06-2010 17:28

  7. #26
    Bywalec rosciak awatar
    Dołączył
    19-09-2008
    Wpisy
    376
    Punkty
    97

    Domyślny

    Stawiam stronkę o Agorze właśnie. http://agora.org.pl

    To bardzo wczesna wersja (strony), ale Authorbot (a pewnie o to ci chodzi) już na niej działa. Tu masz link do działającego Authorbota http://agora.org.pl/index.php/hacki/...du-i-tlen-hack

    Do wieczora (dziś) w Plikach będzie poprawna wersja (tzn całkowicie spolszczona) tego dodatku.

  8. #27
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny

    Dzięki, authorbot też się przyda jest super i strona bardzo potrzebna bo brakuje kompleksowych informacji o forum Agory ale nie o to chodzi, być może źle się wyraziłem chodzi o to czy jest możliwość podpięcia do poszczególnych artykułów pisanych standardowo w joomla przycisku, który kierowałby do postów na forum poświęconych danemu zagadnieniu np z tej strony przyciski przy poszczególnych replikach do wątków na forum w których jest poruszany problem tych replik? Wiem, że może to brzmi skomplikowanie i nie wiem czy da się to wyciągnąć aby jakoś było generowane dynamicznie?

    Jeszcze jedno najlepiej jakby to się pojawiało dopiero po kliknięciu jakiegoś przycisku np Forum, a nie pod artykułem np konkretnej repliki bo co jeśli takich postów będzie 100 to strona bardzo będzie się przewijać choć w sumie można dokonać stronicowania ale czy to nie będzie zbyt skomplikowane?
    Ostanio edytowane przez sylwekb : 08-07-2010 09:52

  9. #28
    Bywalec rosciak awatar
    Dołączył
    19-09-2008
    Wpisy
    376
    Punkty
    97

    Domyślny

    Authorbot ma dosyć sporo opcji. Sprawdź sam może któraś wersja ustawień przypadnie Ci do gustu. W momencie gdy ktoś klika przycisk Dyskutuj, Tworzy jakby komentarz, ale zauważ że na forum (tym które wybierasz) też są od razu tworzone posty. Właściwie wątek na forum jest odbiciem komentarzy w artykule Joomla - tylko trochę inaczej wygląda (bardziej jak komentarze).

  10. #29
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny

    Zauważyłem coś dziwnego licznik odpowiedzi i postów zaczął liczyć w cały świat jest np 16777215 postów i odpowiedzi 16777215, poczyściłem cache przeglądarki pliki tymczasowe joomli i to nic nie daje nadal to samo, a na forum jest na razie zaledwie 5 użytkowników i kilka postów. Co to może być za problem? Już przymierzam się aby ręcznie to zmienić w phpmyadminie ale nie wiem czy to coś zmieni bo problem może znowu wystąpić?

  11. #30
    Bywalec rosciak awatar
    Dołączył
    19-09-2008
    Wpisy
    376
    Punkty
    97

    Domyślny

    Agora FAQ pkt 1.5

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. AGORA 3.0.0 Olympus
    przez ojobazos na forum W trakcie tłumaczenia
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post/autor: 04-07-2010, 16:29
  2. Problem z wyglądem
    przez maisa na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 01-10-2009, 11:22
  3. Problem z wyglądem menu
    przez puch001 na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 20-10-2008, 14:25
  4. Problem z wyglądem
    przez Jakub_Kaczmarek na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 21-07-2008, 08:45
  5. problem z wyglądem menu
    przez prp na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 05-07-2008, 23:41

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •