Brak możliwości wylogowania
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Brak możliwości wylogowania

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    13-06-2010
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny Brak możliwości wylogowania

    Witam,
    Sygnalizuję konkretny problem z najnowszą wersją joomla 1.5 PL.Najnowszą wersję joomla pobrałem z oficjalnej polskiej strony.Instalacja przebiegła bezproblemowo.Zabrałem się za tworzenie strony- z tym również nie było problemów.Kiedy skończyłem na dziś postanowiłem sprawdzić jak to wygląda od strony użytkownika.Zalogowałem się jako admin(Więc nie wiem również czy można się w ogóle rejestrować/logować jako zwykły użytkownik,ale do tego wrócę w innym poście jeśli będzie taka potrzeba).Wszystko działa,artykuły i linki do nich,sonda,opcja szukaj itd.Wszystko co jest dodane na stronie działa bez zarzutu.
    Problem pojawił się kiedy chciałem wylogować się ze strony.
    Dokładny opis problemu:
    Kiedy klikam przycisk wyloguj nic się nie dzieje i dalej jestem zalogowany.Próbowałem tego wielokrotnie i po prostu nie działa.Nie ma żadnych komunikatów o błędach.
    Koniec opisu problemu.
    Hosting mam na 000webhosting.
    Apache ver.2.2.13 (Unix)PHP version5.2.*MySQL ver.5.0.81-communityActivated On2010-06-14 17:26StatusActive
    Link do strony z problemem:
    www.enemydown.netau.net

    Dodam,że nie znalazłem czegoś podobnego w opcji szukaj na tym ani na innych forach.
    Liczę na jakąś podpowiedź od dobrej duszy.
    Pozdrawam!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny

    Na jakim szablonie występuje ten problem? Spróbuj z różnymi szablonami czy wszędzie będzie ten sam problem, sprawdzałem u mnie i logowanie oraz wylogowywanie działa.

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    13-06-2010
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    u mnie na żadnym szablonie nie działa.Nie wiem dlaczego-dokładnie tak jak mówię na koncie admina.Zalogowałem się i nie mogę się wylogować,ale rozumiem,że pan się zrejestrował zalogował i wylogował bez problemu?To pół kamienia spadło mi z serca.
    Dodam,że kolejny znajomy przy rejestracji otrzymał taki komunikat :
    : * Domain is invalid (can only contain numbers 0..9, letters a..z, hyphen ("-") and dot (".") symbols) please choose another

    mimo ze nik mial pieklo12 a haslo pieklo20 i ie uzywal "-" ani "."
    -.-
    Jeśli ktoś byłby łaskaw odpowiedźieć byłbym wdzięczny.

    ---------- Post dodany o 20:43 ---------- Poprzedni post był o 16:30 ----------

    szkoda,że teraz w poważnej sprawie szanowny pan zwiastun nie chce się wykazać ;(
    Ostanio edytowane przez bagburga : 16-06-2010 20:02

  5. #4
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny

    Hej potestowałem stronkę i jednak niestety masz problem z hostingiem, gdy kliknę w Załóż swoje konto!http://www.enemydown.netau.net/component/user/register pojawia się strona błędu http://err.000webhost.com/pewnie jakaś specyfika konfiguracji hostingu nie odpowiada jednak Joomli. Nie wszystkie hostingi sprzyjają jej instalacji, jest problem szczególnie z tymi darmowymi lub bardzo tanimi hostingami. Jak instalowałeś czy jakieś parametry nie były na czerwono w instalatorze?Popatrz jeszcze jedno czy w pliku configuration.php masz prawidłowo ustawione ścieżki?

    ---------- Post dodany o 23:19 ---------- Poprzedni post był o 22:50 ----------

    Już chyba wszystko działa, wylogowuje się, założyłem konto
    Ostanio edytowane przez sylwekb : 16-06-2010 22:54

  6. #5
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Procedura rejestracji, logowania i wylogowania działa bez zastrzeżeń. Przetestowałem to, tworząc konto test01 (które możesz już usunąć). Samodzielne testowanie poprawności logowania powinieneś zaczynać od utworzenia nowego konta z uprawnieniami zwykłego użytkownika. Możliwe, że logując się od frontu byłeś też zalogowany w zapleczu i to mogło być przyczyna kłopotów, choć normalnie nie powinno tak być. Najczęściej tego typu problemy wynikają z wadliwie działającego hostingu. Poprawnie zainstalowana Joomla! gwarantuje bezproblemowe rejestrowanie i logowanie. Dla wyeliminowania tego typu podejrzeń najlepszym sposobem jest postawienie identycznej witryny w środowisku lokalnym za pomocą movAMP'a. Wtedy będziesz mieć pewność czy kłopoty tego typu są wynikiem niewłaściwej instalacji Joomla czy też słabego hostingu. W przypadku bezpłatnej oferty hostingowej nie powinno się bezkrytycznie wierzyć we wszystko, co jest tam obiecywane.
    PS.
    Imienne "wywoływanie do tablicy" osób, które chciałbyś zmotywować do zajęcia się Twoim problemem może przynosić skutki odmienne od oczekiwanych.

Podobne tematy

  1. brak możliwości instalowania updatów i brak edytora tekstów
    przez mikesbs na forum Joomla 1.5 BŁĘDY
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 28-03-2009, 19:48
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 16-03-2009, 06:58
  3. Brak możliwości instalacji
    przez Jakub_Kaczmarek na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 16-03-2008, 11:23
  4. Brak możliwości zapisu
    przez Mako na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 22-11-2007, 16:28
  5. Brak możliwości komentowania
    przez DEXTER na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 03-06-2006, 13:12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •