Agora 3.0.13 tłumaczenie i fora - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 21

Temat: Agora 3.0.13 tłumaczenie i fora

  1. #11
    Bywalec rosciak awatar
    Dołączył
    19-09-2008
    Wpisy
    376
    Punkty
    97

    Domyślny

    yyy... w którym miejscu? Ja osobiście używam Olympusa z CB i nie ma tam nic takiego. O ile sobie przypominam czysta Agora też nie oferuje wyboru języka i skórki. Masz jakiś adres tej swojej strony ? Albo jakiegoś screena zrób.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-06-2010
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny


  4. #13
    Bywalec rosciak awatar
    Dołączył
    19-09-2008
    Wpisy
    376
    Punkty
    97

    Domyślny

    To co dostałem - ten JPG - to są ustawienia Joomla!, nie Agory. To Joomla! przy zarządzaniu pozwala na wybór języka i inne takie. Po prostu wyłącz User Menu (bo to chyba jest Your Details z modułu User Menu). Acha - ale tam jest wybór języka, a co ze skórkami ?

    Ustawienia profilu Agory wybierasz z górnego menu Forum. Masz tam takie coś jak Użytkownicy - Mój Profil. I tam są ustawienia użytkownika Agory.

    PS: Nie wiem jak masz ustawione, ale prawdopodobnie User Menu pojawia się na stronie forum. Oczywiście to kwestia gustu ale ja osobiście nienawidzę jakichkolwiek modułów w kolumnach prawej lub lewej na tej stronie, na której się wyświetla forum i zawsze je wyłączam. Po prostu kradną miejsce. Dzięki temu Forum wyświetla się na całej szerokości strony.
    Ostanio edytowane przez rosciak : 22-06-2010 14:33

  5. #14
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-06-2010
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    Aha czyli jak wyłączyłem menu Agory to user będzie miał to co jest domyślne. Jak wyłącze te kolumny to nie będzie logowania.

  6. #15
    Bywalec rosciak awatar
    Dołączył
    19-09-2008
    Wpisy
    376
    Punkty
    97

    Domyślny

    No kombinuj. Ja twojej strony nie widzę, nie wiem jakie masz oczekiwania co do strony i forum, więc nie wiem. Tylko przypadkiem nie zostawiaj pisania na forum dla wszystkich bo nie opędzisz się od botów spamujących. Chociaż Captcha użyj.

    PS: Bez User menu i bez Agora Forum menu użytkownik rzeczywiście nic nie zmieni, bo i jak...

  7. #16
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-06-2010
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mam włączone captcha tylko dla gości bo to irytujące. A wiesz jak wywalić "Nowa sonda". Aha jak wyłącze te kolumny to jak wtedy będzie się logować.

  8. #17
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    @Arturelli, masz zamiar ciągnąć ten temat w nieskończoność dodając co jakiś czas kolejne pytanie? Jeśli masz zamiar zamęczać kolegę @Rościaka swoimi kolejnymi problemami z Agorą to proszę bardzo postępować zgodnie z Regulaminem: jeden problem = jeden wątek.

  9. #18
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-06-2010
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    Zwykle właśnie się nie zakłada kolejnych wątków tylko się ciągnie jeden, skoro u Was jest odwrotnie to już się dostosowuje ;). Z przyzwyczajenia chciałem wszystko w jednym wątku dać ;). Temat wyczerpany.

  10. #19
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Dla ułatwienia wyszukiwania korzystającym z forum zalecamy stosowanie się do w/w wymogu regulaminu.

  11. #20
    Bywalec rosciak awatar
    Dołączył
    19-09-2008
    Wpisy
    376
    Punkty
    97

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Arturelli Zobacz wiadomość
    A wiesz jak wywalić "Nowa sonda".
    Czemu miałbym nie wiedzieć. Wchodzisz w grupy (domyślna to global) wybierasz grupę, klikasz w Poziomy dostępu użytkownika... w coś takiego

    Użytkownik read, bbcode, bbcode_img, read_rss, post_reply,...

    i odznaczasz post_poll. Innymi słowy - standardowy użytkownik forum Agora traci uprawnienia do tworzenia nowej sondy a w Agorze, jeśli nie ma uprawnień do czegoś, to tego nie widać. Przycisk Nowa Sonda znika.
    W dalszym ciągu Nowa Sonda będzie dostępna dla moderatorów i administratorów, oni mają osobne uprawnienia. Możesz im też wyłączyć w ten sam sposób. Jak będziesz z jakichś względów tworzyć nową grupę userów, upewnij się że wyłączyłeś im (użytkownik grupy) uprawnienia do zamieszczania nowych sond.

    Cytat Wysłane przez Arturelli Zobacz wiadomość
    Aha jak wyłącze te kolumny to jak wtedy będzie się logować.
    Moduł logowania można umieścić gdziekolwiek na stronie głównej Joomla! I wyłączyć go na stronie komponentu (forum). Istnieje też opcja - umieścić logowanie na górze strony. Albo kolejna - skopiować mod_login jako drugi moduł i właczyć go na stronie Agory ale w pozycji Agory - nie w lewej lub prawej kolumnie Joomla!. Dla przykładu można wpisać pozycję modułu (tego drugiego mod_login) agora_1 i właczyć moduł w pozycji horyzontalnej. Wtedy pojawi się nad forum.

    Przykład działania: tu moduł pierwszy mod_login w pozycji Joomla! right http://battlestations.eu/index.php/pl (pokazywanie tylko na stronie głownej) tu moduł drugi mod_login w pozycji agora_1 http://battlestations.eu/index.php/pl/forum (pokazywanie tylko na stronie forum nad komponentem).

    PS: To jest trochę inny mod_login - z CB.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Kunena i inne fora - aktualizacja do nowych wersji
    przez mrfate na forum Komunikacja: fora, czaty, poczta, biuletyny
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 24-04-2009, 03:13
  2. Jak zainstalowac dwa fora dyskusyjne na stronie?
    przez tuptup na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 08-05-2008, 17:07
  3. joomla i external Fora
    przez Knight na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 18-03-2008, 13:06
  4. jakie fora da się zinstegrować z joomla
    przez lukaz na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 17-08-2007, 00:10
  5. Problem z instalacją komponentu fora
    przez ADI-mistrzu na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 27-06-2006, 09:12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •