DJ-Catalog2 - nowa przebudowana wersja katalogu. Zapraszam do testowania - Strona 4
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Wyniki 31 do 40 z 64

Temat: DJ-Catalog2 - nowa przebudowana wersja katalogu. Zapraszam do testowania

  1. #31
    Wyjadacz
    Dołączył
    16-10-2009
    Wpisy
    596
    Punkty
    47

    Domyślny

    Ja mam pewnie głupie pytanie odnośnie licencji. Otóż zakupiłem ów komponent i wpisałem numer licencji. To znaczy wykupiłem subskrypcje 14 dniowa. W panelu mam napisane,że licencja wygasnie 2 kwietnia. Co to właściwie oznacza? Dodam że w tek chwili komponent jest na instalcaji lokalnej ale potem bedzie na serwerze docelowym innym niż teraz.
    Pozdrawiam.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #32

    Domyślny

    // W jakim celu cytujesz cały post? bazyl

    Cześć,

    dziękujemy za zakup licencji.

    Ważna licencja uprawnia Cię do pobierania aktualizacji związanych z komponentem jak również korzystania z naszego (z reguły mojego) wsparcia technicznego. Jeśli masz jakiś problem, po zalogowaniu zgłoś go ("Submit a ticket"): http://new.dj-extensions.com/ lub napisz na forum w dziale DJ Catalog2 for Joomla 1.7 >> Support: http://dj-extensions.com/forum/
    Ostanio edytowane przez Bazyl : 19-03-2012 23:29

  4. #33
    Wyjadacz
    Dołączył
    16-10-2009
    Wpisy
    596
    Punkty
    47

    Domyślny

    Dziękuję za odpowiedź, tak dla pewności. oczywiście zakup pojedynczego członkostwa upoważnia na wykorzystanie komponentu dla jednej domeny. Pozdrawiam.

  5. #34
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-02-2011
    Wpisy
    53
    Punkty
    10

    Domyślny

    Trochę odkopuje ale mam mały problem z tym pluginem. Nie potrfię poradzić sobie z formatowaniem rozwijanego menu kategorii i i producenta. Mam ustawione wyświetlanie jako blog (items). W pliku components\com_djcatalog2\views\items\tmpl\default .php znalazłem linijkę która chyba odpowiada za wyświetlanie jednego z tych menu:

    Kod:
    <?php if (!($this->params->get('show_producer_filter') > 0)) { ?>
                        <input type="hidden" name="pid" value="<?php echo JRequest::getVar('pid'); ?>" />
    próbuję dodać dodatkową classe aby dodać kolor do tego menu i ta clasa w ogóle nie dodaje się przeglądając źródła strony za pomocą przeglądarki (zbadaj element w google chrome).
    Może ktoś wie jak sformatować te rozwijane menu ?

  6. #35

    Domyślny

    Za wyświetlenie listy rozwijanej producentów odpowiada inny kod, a mianowicie
    Kod:
    <?php if ($this->params->get('show_producer_filter') > 0) { ?>
        <li><?php echo $this->lists['producers'];?></li>
    <?php } ?>
    Niestety ciało tego SELECT'a czyli $this->lists['producers'] jest formatowane w pliku klasy widoku (/views/items/view.html.php) i to tam należałoby dodać klasę, np.:
    Kod HTML:
    $lists['producers'] = JHTML::_('select.genericlist', $producers, 'pid', $javascript.' class="moja_nowa_klasa"', 'value', 'text', $filter_producerid);

  7. #36
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-02-2011
    Wpisy
    53
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wielkie dzięki. Wszystko działa.

  8. #37
    Debiutant
    Dołączył
    02-07-2013
    Wpisy
    4
    Punkty
    2

    Domyślny

    Witam mam pytanie w sprawie dj catalog 2 przy każdym produkcie jest możliwość zapytania o produkt i na dole formularza są dwa przyciski "wyślij" oraz "zamknij formularz" czy można usunąć ten jeden przycisk chodzi o "zamknij formularz" klienci się mylą i klikają ten i poczta nie jest wysyłana chciałbym aby go po prostu nie było

  9. #38

    Domyślny

    Dzień dobry,

    całkowite usunięcie przycisku z kodu wymagałoby również modyfikacji kodu JavaScript odpowiedzialnego za wyświetlanie/rozsuwanie formularza, dlatego sugeruję najprostsze rozwiązanie - ukrycie przycisku za pomocą kodu CSS:

    Kod:
    button#djc_contact_form_button_close {
       display: none;
    }

  10. #39
    Debiutant
    Dołączył
    02-07-2013
    Wpisy
    4
    Punkty
    2

    Domyślny

    Dzięki za szybką odpowiedź nie jestem wprawiony dopiero zaczynam przygodę z dj catalog prosił bym o podpowiedź w którym pliku i w jakim folderze go znajdę oraz w jakim w jakim miejscu należy dopisać ten kod do pliku

  11. #40

    Domyślny

    @Hancek: w tym przypadku - pełna dowolność. Jeśli szablon dysponuje specjalnym plikiem (lub parametrem) przeznaczonym na dopisywanie własnego kodu CSS - najlepiej skorzystać z tej opcji, gdyż będzie Pan miał pewność, że w razie aktualizacji szablonu lub DJ-Catalog2, zmiany nie zostaną nadpisane. Jeśli takiej możliwości nie ma, najlepiej dokleić w/w na końcu pliku:
    /components/com_djcatlaog2/themes/default/css/theme.css
    lub (o ile istnieją) jednego z poniższych:
    /templates/nazwa_szablonu/css/override.css
    /templates/nazwa_szablonu/css/template.css
    /templates/nazwa_szablonu/css/layout.css

    Jeżeli natomiast planuje Pan przeprowadzanie większych zmian względem wyglądu DJ-Catalog2, najlepiej w katalogu /components/com_djcatalog2/themes/ utwożyć własny katalog, np. moj_szablon i do niego skopiować katalogi:
    /components/com_djcatalog2/themes/default/css
    /components/com_djcatalog2/themes/default/images

    Struktura szablonu powinna wyglądać zatem następująco:

    /components/com_djcatalog2/themes/moj_szablon/css
    /components/com_djcatalog2/themes/moj_szablon/css/theme.css
    /components/com_djcatalog2/themes/moj_szablon/images
    /components/com_djcatalog2/themes/moj_szablon/images/*.* - lista domyślnych obrazków.

    Następnie w ustawieniach globalnych DJ-Catalog2 zmieniamy używany szablon z 'default' na 'moj_szablon' i od tego momentu wszelkich zmian możemy dokonywać w pliku theme.css nowego szablonu.

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Szukam strony do testowania wyglądu witryny
    przez arekk na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 11-04-2010, 21:54
  2. seyret nowa wersja
    przez kargulo na forum Różne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 29-05-2008, 12:38
  3. Nowa wersja SOBI2 (RC 2.8.5) została wydana
    przez neo_fox na forum Ogłoszenia i komunikaty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 19-03-2008, 14:47
  4. Nowa wersja?
    przez tom na forum Joomla Power Edition
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 24-01-2007, 00:00

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •