DJ-Catalog2 - nowa przebudowana wersja katalogu. Zapraszam do testowania - Strona 5
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Wyniki 41 do 50 z 64

Temat: DJ-Catalog2 - nowa przebudowana wersja katalogu. Zapraszam do testowania

  1. #41
    Debiutant
    Dołączył
    02-07-2013
    Wpisy
    4
    Punkty
    2

    Domyślny

    Wielkie dzięki podziałało. Dziękuję również za podpowiedź z tym własnym folderem szablonu bo faktycznie ostatnio po aktualizacji straciłem wprowadzone zmiany. Na razie bardzo dziękuję za pomoc.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #42
    Debiutant
    Dołączył
    02-07-2013
    Wpisy
    4
    Punkty
    2

    Domyślny

    Znowu ja z ostatnim problemem bardzo mi Pan pomógł czytelnie i szybko :-) Mam wprawdzie kupioną subskrypcję ale w tym miejscu jest dla mnie bardziej zrozumiałe ;-)
    Zastanawiam się czy z bazy danych produktów w DJ Catalog da się wygenerować plik xml. Konkretnie chodzi o plik dla porównywarek cenowych w tej chwili pisałem takie coś ręcznie wystukując parę produktów ale może da się to jakoś wygenerować? Ma Pan jakiś pomysł? (prosty dla "nieinformatyka").

  4. #43
    Debiutant
    Dołączył
    28-03-2013
    Wpisy
    1
    Punkty
    2

    Domyślny

    Mam zapytanie nawet zakładam zakub subskrycji tego modułu
    chodzi mi o przeróbki czy wiecie na ile to jest realne wykonanie takich modyfikacji

    1) Jeden produkt w kilku kategoriach

    2) Pliki załączone (do pobrania karty produktowe) tak dodawane ze mozemy wybrać czy plik jest widoczny dla wszystkich czy tylko po zalogowaniu.

  5. #44

    Domyślny

    Dzień dobry,

    1) Od samego początku DJ-Catalog2 dla Joomla! 1.6/1.7/2.5/3 istnieje możliwość przypisywania produktu do wielu kategorii
    2) Pliki produktu widoczne są dla wszystkich, a o tym czy można je pobrać, decydują nadane w ustawieniach uprawnienia (uprawnienia dot. grup użytkowników). Nie ma jednak możliwości, by zarządzać uprawnieniami indywidualnie dla każdego z plików. Ewentualna modyfikacja polegająca na dodaniu dla każdego z plików dodatkowego parametru "Tylko zalogowani [TAK|NIE]" nie pownna być zbyt skomplikowana, jednak nie byłoby możliwym jej przeprowadzanie w taki sposób, aby późniejsze aktualizacje komponentu jej nie nadpisały.

    Po ewentualnym zakupie, zapraszam do działu Support > dj-extensions.com
    Ostanio edytowane przez michalo : 17-01-2014 15:46

  6. #45
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-08-2011
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam.

    Ostatnio znowu przyszło mi dołączyć do projektu strony DJC2 aktualnie w wersji 3.4.1.1 - fajnie się rozwiną - szczere gratulacje...

    Znalazłem na razie trzy przeoczenia:


    1. Brak w warunku filtrów dla widoku parametru: show_price_filter - skutkuje to tym, że gdy pozostawimy filtrowanie samą ceną nagłówek filtrów całkowicie znika...

    components/com_djcatalog2/views/items/tmpl/default.php [od lini 97]

    jest:

    <?php if (($this->params->get('product_catalogue') == '0' || count($this->items) > 0) && ($this->params->get('show_category_filter') > 0 || $this->params->get('show_producer_filter') > 0 || $this->params->get('show_search') > 0)) { ?>

    powinno być:

    <?php if (($this->params->get('product_catalogue') == '0' || count($this->items) > 0) && ($this->params->get('show_category_filter') > 0 || $this->params->get('show_producer_filter') > 0 || $this->params->get('show_price_filter') > 0 || $this->params->get('show_search') > 0)) { ?>

    2. W bazie jest pole ordering dla producenta, ale brak jego obsługi w modelu komponentu jak i modułu:

    components/com_djcatalog2/models/items.php [od lini 707]

    $query = 'SELECT DISTINCT p.id, p.name as text '
    //. ' CASE WHEN CHAR_LENGTH(p.alias) THEN CONCAT_WS(":", p.id, p.alias) ELSE p.id END as value '
    .' FROM #__djc2_producers as p '
    .' INNER JOIN #__djc2_items AS i ON p.id = i.producer_id '
    .' INNER JOIN #__djc2_items_categories AS c ON c.item_id = i.id '
    .' WHERE c.category_id IN ('.implode(',', $childrenList).') AND p.published=1 '
    .' GROUP BY p.id, p.name'
    .' ORDER BY p.name ASC '; // Brak wyboru: p.ordering lub p.id oraz ASC i DESC //
    }
    } else {
    $query = 'SELECT p.id, p.name as text '
    //. ' CASE WHEN CHAR_LENGTH(p.alias) THEN CONCAT_WS(":", p.id, p.alias) ELSE p.id END as value '
    .' FROM #__djc2_producers as p WHERE p.published=1 ORDER BY text'; // Brak wyboru: p.ordering lub p.id oraz ASC i DESC //
    }

    modules/mod_djc2producers/helper.php [od lini 51]

    $query = 'SELECT DISTINCT p.* '
    //. ' CASE WHEN CHAR_LENGTH(p.alias) THEN CONCAT_WS(":", p.id, p.alias) ELSE p.id END as value '
    .' FROM #__djc2_producers as p '
    .' INNER JOIN #__djc2_items AS i ON p.id = i.producer_id '
    .' INNER JOIN #__djc2_categories AS c ON c.id = i.cat_id '
    .' WHERE c.id IN ('.implode(',', $childrenList).') AND p.published=1 ORDER BY p.name'; // Brak wyboru: p.ordering lub p.id oraz ASC i DESC //
    }
    } else {
    $query = 'SELECT p.* '
    //. ' CASE WHEN CHAR_LENGTH(p.alias) THEN CONCAT_WS(":", p.id, p.alias) ELSE p.id END as value '
    .' FROM #__djc2_producers as p WHERE p.published=1 ORDER BY p.name'; // Brak wyboru: p.ordering lub p.id oraz ASC i DESC //


    3. Jeszce jedno wyszukiwanie po cenach nie bierze pod uwagę cen promocyjnych, a to przynajmniej w projekcie który aktualnie robię ważny problem...

    Tak przy okazji przydałoby się jeszcze jedno pole w stylu cena, gdzie można szukać od do (w moim projekcie byłaby to powierzchnia) nie można go dodać 'Atrybutami' a po nadpisaniu zmiennych językowych można by wykorzystywać metodę wyszukiwania "od do" do czego kolwiek z wartościami liczbowymi.
    Na razie wstawiłem pole do bazy i zmodyfikowałem kod, ale teraz będę musiał pilnować każdej aktualizacji...

    Na razie to wszystko - jak by, w odpowiedzi, się pojawił mały skrypcik do cen promocyjnych - byłoby miło ;)

    Pozdrawiam.
    Ostanio edytowane przez [Voyager] : 06-10-2014 14:35

  7. #46

    Domyślny

    Dzień dobry,

    dla przypomnienia, proszę się w razie problemów zgłaszać bezpośrednio na nasz help-desk (http://dj-extensions.com/submit-a-ticket) - zawsze chętnie udzielmy pomocy.

    Ad. 1 i 2. Parameter "ordering" jest już od dawna, lecz do tej pory nie miał on zastosowania, gdyż nie było w komponencie pojęcia listy producentów. Były jedynie opcje filtrowania, a te z reguły zawsze powinny być sortowane alfabetycznie. Stąd też nigdzie ten parametr nie był używany, ale w następnych aktualizacjach postaramy się go obsłużyć.

    Ad. 3. Dzięki za uwagę odnośnie filtrowania cen - poprawimy. Proszę zgłosić na nasz help-desk, podać tam dane dostępowe (FTP oraz Admin), a błąd poprawimy również na Pana stronie - od ręki.
    Co do filtrowania dodatkowych atrubutów na zasadzie "od - do" na razie takiej opcji nie ma, ale właśnie pracuję nad mocno rozbudowaną odmianą modułu filtrów, który notabene również będzie można umieścić w belce nad listą produktów. Postaram się by poza filtrami typu select, radio, checkbox, również znalazło się filtrowanie min-max.

  8. #47
    Debiutant
    Dołączył
    22-04-2009
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    WItam
    mam problem z DJCatalog2 INSTALLED VER. 3.3.1 w Joomli Joomla! 3.3.1, wysyłałem zapytanie do http://dj-extensions.com/submit-a-ticket jak Pan pisze, ale do tej pory nikt sie nie odezwał. Dopiero zainstalowałem Joomle i testuje ten moduł bo dużo dobrego słyszałem, ale mam poważny błąd, mianowicie po kliknięciu na jakikolwiek link np. produktu to wyskakuje biała strona i nic nie ma ? proszę o pomoc link do strony http://aldoor.itl.pl/www i link błędu http://aldoor.itl.pl/www/index.php/d...-2/2-product-2

  9. #48

    Domyślny

    @dragho:

    Cześć,

    tickety w dziale DJ-Catalog2 sprawdzam kilka razy dziennie i zwykle natymiast odpowiadam, lecz niestety nie otrzymałem żadnej wiadomości od Ciebie. Więc albo wysłałeś swoją wiadomość do innego działu, albo coś poszło nie tak jak powinno i wiadomość w ogóle nie została wysłana. Proszę skontaktuj się z nami, używająć adresu email przypisanego do Twojego konta użytkownika na DJ-Extensions.com lub Joomla Monster, jeszcze raz:

    http://feedback.dj-extensions.com/ => Contact support

    P. S. Odnośnie błędu na stronie, którego nie widać (blank page), wpierw proponuję włączenie raportowania błędów w ustawieniach globalnych Joomla, a będę w stanie coś więcej powiedzieć.

  10. #49
    Debiutant
    Dołączył
    22-04-2009
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam
    Dziękuję za odpowiedz, raportowanie włączone http://aldoor.itl.pl/www/ chyba że na serwerze lub w php jest coś nie włączone ??? bo z ciekawości zainstalowałem na innym serwerze tą samą wersje i tam wszystko działa normalnie? jak coś to zainstalowane jest na hostingu ITL.pl link do parametrów serwera http://www.itl.pl/index.php/user_tem...,products.html

  11. #50

    Domyślny

    Być może Twój serwer ma odgórnie zablokowane wyświetlanie błędów (np. display_errors=0 i/lub error_reporting=~E_ALL) - albo w panelu hostingowym albo np. w pliku php.ini czy .htaccess. W takim przypadku samo włączenie raportowania błędów nie pomoże.

    Przy okazji, sprawdź w ust. serwera wartość zmiennej memory_limit. Jeśli ma wartość rzędu 32M lub niższą to obstawiam, że to może być przyczyną błędów (oczywiście strzelam w ciemno). Sugeruję ustawienie minimum 64M czy nawet 128M.

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Szukam strony do testowania wyglądu witryny
    przez arekk na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 11-04-2010, 21:54
  2. seyret nowa wersja
    przez kargulo na forum Różne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 29-05-2008, 12:38
  3. Nowa wersja SOBI2 (RC 2.8.5) została wydana
    przez neo_fox na forum Ogłoszenia i komunikaty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 19-03-2008, 14:47
  4. Nowa wersja?
    przez tom na forum Joomla Power Edition
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 24-01-2007, 00:00

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •