Witam,
przenosiłem serwis na nowe konto na nazwa.pl. Do tej pory wszystko działało bardzo dobrze(na starym hostingu), lecz tuż po przeniesieniu i skonfigurowaniu wszystkiego zaczęły dziać się dziwne rzeczy...

Mój najważniejszy problem:
- wyszukuję produkty
- strona wyświetla mi info np. o 2000 produktów znalezionych, produkty mi sie wyswietlaja, paginacja tez
- klikam np na stronę 3 w paginacji i w tym momencie pojawia mi się pusta strona (tak jakby nie znalazło żadnych produktów)

Próbowałem dodawać różne wpisy w .htaccess, np.
Kod:
SetEnv PHP_VER 4
php_flag allow_url_fopen off
php_flag register_globals off
ale to nic nie pomaga...
No i najważniejsze - strona nie działa jeśli w .htaccess nie mam ustawionego:
Kod:
RewriteBase /

Zna ktoś jakieś rozwiązanie?

---------- Post dodany o 12:01 ---------- Poprzedni post był o 11:26 ----------

Zauważyłem, że ten problem się pojawia dopiero w chwili, gdy nazwa wyszukiwana zawiera literę "Ł". Uprzedzając pytania odpowiadam, że metoda porównywania napisów, jak i całe kodowanie bazy jest oparte o utf8_polish_cl

---------- Post dodany o 13:13 ---------- Poprzedni post był o 12:01 ----------

na nowo stworzyłem bazę z metodą porównywania napisów utf8_general_ci, utf8_general_ci jest tez ustawiony w każdym polu tekstowym, kodowanie strony jest utf-8, pliki są zakodowane również w utf-8
nie mam pomysłu co może być nie tak

---------- Post dodany o 15:17 ---------- Poprzedni post był o 13:13 ----------

Po przeszukaniu kolejnych 'pomocy' na googlach dodam, ze ustawienie live_site w pliku configuration.php nie pomaga

---------- Post dodany 08-07-2010 o 12:05 ---------- Poprzedni post był 07-07-2010 o 15:17 ----------

Kolejny dzień szukania przyczyny tego błędu... Na paru stronach zaproponowali ustawienie na sztywno przy połączeniu paru danych:
Kod:
mysql_query( "SET NAMES 'utf8'", $this->_resource);
mysql_query('SET character_set_connection=utf8_polish_ci', $this->_resource);
mysql_query('SET character_set_client=utf8_polish_ci', $this->_resource);
mysql_query('SET character_set_results=utf8_polish_ci', $this->_resource);
Tak zrobiłem i nic się nie zmieniło...
Co więcej - wszędzie na stronie mam polskie znaczki (!), w bazie też są polskie znaczki, ale jak korzystam z paginacji (klikając na link, który ma w nazwie polską literkę) wszystko się rozwala...
Może problem nie leży po stronie bazy, a po stronie plików odpowiadających za paginację?