Joomla, czy nie joomla
Wyniki 1 do 10 z 11

Temat: Joomla, czy nie joomla

Widok drzewa

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    03-09-2006
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Joomla, czy nie joomla

    Witam, nosze się z zmianą oskryptowania na stronie, wraz z zmianą serwera (nie będą przenoszone żadne dane, bo przepadła baza...;\) ok i teraz tak, przyglądam się joomla od dość dawna, ale tylko statycznie, szzcerze mam dość duży zapasrezerwy w stosunku co do tego CMS'a, ale powoli zaczyna mnie korcić. Chciałbym wiedzieć czy mogę zrobić coś takiego, a może raczej czy są odpowiednie moduły:

    + Moduł artyukułów, oczywiście z podziałem na kategorie i podkategorie.
    + Moduł tutoriali, coś ala artykuły, z możliwością komentowania, oceniania, i dobrze by było z możliwością określania stopnia trudności, no i oczywiści możliwość wysyłania tutoriali, przez zarejestrowanych użytkowników serwisu.
    + Moduł galerii, ale dobry moduł, w którym użytkownicy będą mogli wysyłać swoje zdjęcia do przygotowanych przez administrację kategorii,. Zdjęcia mogą być oceniane przez innych użytkowników, oraz oczywiści komentowane. Galeria obowiązkowo powinna zawierać blok menu, w którym poziomo byłyby prezentowane ostatnio dodane grafiki/zdjęcia do galerii, na głownej stronie serwisu.
    + Forum dyskusyjne, najlepiej działające jako natywny moduł Joomli (otwierający się na stronach serwisu, a nie w osobnym oknie)

    A teraz o blokach, czy m ożna je w tym CMS'ie poustawiać dowolnie, tworzyć własne bloki itp?

    System szablonów, pozwala na dowolne kreowanie strony? Są jakieś większe ograniczenia?

    Może, krótka Wasza dygresja na temat, dlaczego powinienem się przenieść z Xoops'a na Joomle ?

    Jutro wieczorem mam zamiar postawić serwis, więc jeżeli nie dostanę przekonowjącej odpowiedzi, to się głęboko zastanowię, co mam zrobć ...

    Pozdrawiam.

    EDYCJA
    Zapomniałem dodać, że jeżeli byłaby potrzebna edycja modułów itd, to nie widze problemów, jedynie proszę o małe rozeznanie w świecie Joomla ...
    Ostanio edytowane przez dr_NO : 03-09-2006 10:42

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •