dziwne problemy przy instalowaniu rozszerzen
Wyniki 1 do 1 z 1

Temat: dziwne problemy przy instalowaniu rozszerzen

Widok drzewa

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    05-11-2008
    Skąd
    Leszno
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    [solved] dziwne problemy przy instalowaniu rozszerzen

    Witam!!

    tematow podobnych na forum jest sporo... przejzalem wiekszosc i niestety nic nie moglo mi pomoc...

    mam hosting na nazwa.pl i juz kilka stron na joomli postawionych i nigdy nie bylo z tym problemu...

    od dwoch dni probuje postawic kolejna i z instalacja joomla nie ma problemu... problemy pojawiaja sie w momecie doinstalowywania rozszerzen... wyswietla sie blad:

    Warning: file_put_contents(/home/xxxx/ftp/yyyy/tmp/install_4c3c10cb530dc/ThemeXP/plus.gif) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/xxxx/ftp/yyyy/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 298
    Nie można znaleźć pakietu instalacyjnego.

    kwestia taka ze na czas instalacji ustawiam prawa do katalogow wszystkich 777 wiec nie powinno byc problemu z uprawnieniami... probowalem juz kilkakrotnie i za kazdym razem blad ten pojawia sie przy istalowaniu innego dodatku/rozszerzenia... raz np przy edytorze JCE innym razem np przy komponencie VM... raz nawet udalo mi sie VM zainstalowac to skolei blad pojawil sie przy jednym z modulow VM... - nie ma na to reguly i za kazdym razem cos takiego pojawia sie przy innym module...

    kontaktowalem sie juz z nazwa.pl czy zmieniali jakies ustawienia na serwerze bo w zeszym tygodniu instalowalem takze strone na joomli i nie bylo problemow zadnych... wg pracownikow nic nie bylo zmieniane w konfiguracji... moje pytania dotyczace zainstalej sytuacji zostalu skwitowane odpowiedzia ze blad lezy po stronie joomla a nie nazwa.pl i oni mi nie pomoga :|

    dodam ze uzywam tych samych sprawdzonych dodatkow/rozszerzen co na innych stronach (miedzy innymi na tej co instalowalem w ubieglym tygodniu) a wersja joomli to 1.5.18

    bede wdzieczny za jakiekolwiek podpowiedzi lub sugestie co moze byc nie tak...

    --------------------------------------------------------------

    problem rozwiazany... mianowicie serwery nazwa.pl maja ograniczona pojemnosc plikow do 200 000 na jednym serwerze... ze wzgledu ze mam dosc sporo stron na joomli + liczne galerie w momencie instalacji jakiegos dodatku przekraczam limit plikow. obecnie i tak przekraczam 197 000...

    rozwiazanie proste - wystarczy wykupic drugi serwer i na drugim serwerze limit leci od poczatku... tutaj mala uwaga... zakup serwera active pro nie rozwiazuje problemu mimo ze jego powierzchnia jest dwa razy wieksza limit plikow jest takze 200 000... w moim przypadku bardziej oplacalne jest wykupienie drugiej uslugi active

    mam nadzieje ze komus sie to przysluzy ja nie przespalem nocy przez to...
    Ostanio edytowane przez d0dus : 13-07-2010 10:26 Powód: rozwiazanie problemu

Podobne tematy

  1. Blad przy instalowaniu com_jce versja 1.1.1
    przez BogdanH na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 29-01-2009, 09:59
  2. Błąd przy wczytywaniu i instalowaniu paczki
    przez kaju007 na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 28-12-2008, 00:18
  3. blad przy instalowaniu templatki
    przez Bunio na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post/autor: 15-05-2008, 20:34
  4. Błąd przy instalowaniu modułu i komponentu
    przez kona na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 13-10-2007, 19:46
  5. problem przy instalowaniu:/
    przez nigraS na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 28-09-2006, 22:13

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •