Łatka aktualizująca do Joomla 1.0.11 PL + Admin - Strona 5
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Wyniki 41 do 46 z 46

Temat: Łatka aktualizująca do Joomla 1.0.11 PL + Admin

  1. #41
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Błąd był już zgłaszany, dziś się nim znajmiemy

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #42
    Przeglądacz
    Dołączył
    07-09-2006
    Wpisy
    46
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dorzucę swoje trzy grosze. Wydaje mi się, że po tej łatce przestał mi działać Akocomment - nie wyświetla się formularz. Kiedy w globals.php zmieniłem 'RG_EMULATION', z 0 na 1 przestały się wyswietlać strony z tym dodatkiem i wyświetlał się błąd:

    Warning: botakocomment(/components/com_akocomment/packs/settings.php): failed to open stream: No such file or directory in /mambots/content/akocommentbot.php on line 157

    Fatal error: botakocomment(): Failed opening required '/components/com_akocomment/packs/settings.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /mambots/content/akocommentbot.php on line 157

    Musiałem wyłączyć bota, żeby strona działała ok.

  4. #43
    Przeglądacz
    Dołączył
    24-11-2005
    Wpisy
    38
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Finwe
    Dorzucę swoje trzy grosze. Wydaje mi się, że po tej łatce przestał mi działać Akocomment -
    To jest do naprawienia. Jest już o tym, nawet w tym wątku.

  5. #44
    Przeglądacz
    Dołączył
    07-09-2006
    Wpisy
    46
    Punkty
    10

    Domyślny

    Muszę przyznać, że po dokładnym przeczytaniu tego i innych wątków mam niejasność: wygląda na to,*że pojawiły się różne problemy z różnymi komponentami, ale nie wszystkie fixy są wystarczająco jasne i nie wszystkie działają. Moje Akocomment 2.0 nie zadziałał po wprowadzeniu sugerowanych zmian.

  6. #45
    Przeglądacz
    Dołączył
    07-09-2006
    Wpisy
    46
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jeszcze jedna uwaga. W moim przypadku sugerowana wcześniej w tym wątku droga rozwiązania problemu z podglądem artykułów nie działa. Wyświetla mi

    "Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny."

    Kiedy dodam te dwa zdania kodu, to pokazuje mi błąd kodu, więc coś jest nie tak.

  7. #46
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Poniważ robi się troszkę bałaganu proszę wszystkie wątki dotyczące działania komponentów pod 1.0.11 kontynuowac w tym dziale http://www.forum.joomla.pl/forum/forumdisplay.php?f=29
    Natomiast tutaj skupić sie na błędach w samej Joomli, związanych z polonizacją

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •