Jak zainstalować plik template na zapleczu?
Wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Jak zainstalować plik template na zapleczu?

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    22-03-2010
    Wpisy
    253
    Punkty
    10

    Domyślny Jak zainstalować plik template na zapleczu?

    Chciałam sobie zaistalować szablon JA_Trona_for_Joomla_1.5.v1.0.zip Ale okazało się, że ta właściwa templatka jest w środku. Więc rozpakowałam ten cały plik w programie zip I chciałabym zainstalować na zapleczu ja_trona_template_j15.zip I nie wiem jak to zrobić, bo jak chce zainstalować z zaplecza to się wyświetla tylko ten ogólny plik JA_Trona_for_Joomla_1.5.v1.0.zip a tego ja_trona_template_j15.zip nie mogę znależć. Próbowałam - ja_trona_template_j15.zip przenieść gdzieś, żeby go łatwo można było znależć, ale pisze- nie zaimpletowano. Jak mogłabym go zainstalować na zapleczu? Otwieram go zawsze w archiwum zip.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny

    Ewqa - przecież kupiłaś tą templatkę, nie dostałaś instrukcji jak ją instalować? A poza tym przecież masz support z JA.
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  4. #3
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez ewqa Zobacz wiadomość
    Chciałam sobie zaistalować szablon JA_Trona_for_Joomla_1.5.v1.0.zip Ale okazało się, że ta właściwa templatka jest w środku. (...)
    Instalator Joomla! poradzi sobie z plikiem instalacyjnym szablonu, spakowanym w zip-ie. Szablon, który posiadasz powinien być w takiej postaci, by samo wskazanie go instalatorowi wystarczyło do rozpoczęcia procesu wgrywania szablonu. Jeśli tak nie jest i masz jakieś problemy, to można przypuszczać, że masz nieoryginalny plik szablonu. Możesz spróbować zaufać osobie bliżej Ci znanej i dać mu tymczasowo uprawnienia super administratora, by ten ktoś sprawdził za Ciebie opisywany problem i spróbował go rozwiązać.

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    22-03-2010
    Wpisy
    253
    Punkty
    10

    Domyślny

    gdy chcę przenieść plik na pulpit z archiwum zip to pisze że nie zaimplementowano. Co to znaczy że nie zaimplementowano?
    Ostanio edytowane przez ewqa : 16-07-2010 15:38

  6. #5
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny

    To, o co pytasz wychodzi poza ramy tego forum. Ale proszę, znalazłem wyjaśnienie tutaj. Z tym, że 'NIE ZAIMPLEMENTOWANO' będzie przeciwnością tego, co przeczytasz.
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  7. #6
    Bywalec rosciak awatar
    Dołączył
    19-09-2008
    Wpisy
    376
    Punkty
    97

    Domyślny

    Templatki Joomla Art zawierają sporo javascript. rona na pewno ma dołożony highslide jakiś dropdown i taby. Na dodatek te templatki zawierają często własne moduły lub komponenty. Moja sugestia - zamiast bawić się w instalowanie Joomli potem templatki i potem tych wszystkich bajerów - skorzystaj z Quick Start który jest w środku tego archiwum (pliki pobierane z JA to nie są wersje instalacyjne dla Joomla. W środku są instalki). No - zatem bierzez ten quick start i instalujesz to jak Joomlę. Bo to jest Joomla z preinstalowaną templatką. W ten sposób oszczędzasz sobie zmudnego instalowania JoomJoomla potem szablon potem bajery. Po mniej więcej minucie od momentu rozpoczęcia instalacji masz to co widzisz na Joomla Art,

  8. #7
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    @ewqa - albo rozpakuj tego zipa i przeczytaj instrukcję która jest w środku (myślę, że jest tam na 99%) albo zleć komuś tą instalację. Bo bardziej od kłamstwa i obłudy nie lubię braku logicznego myślenia ...

  9. #8
    Bywalec
    Dołączył
    22-03-2010
    Wpisy
    253
    Punkty
    10

    Domyślny

    ja już ją zainstalowałam

  10. #9
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    hymmm ... czyli po problemie ?

    to nie można napisać, że już sobie poradziłaś :?

  11. #10
    Bywalec
    Dołączył
    22-03-2010
    Wpisy
    253
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tak, ale dziękuję

Podobne tematy

  1. plik loader.php i template.php
    przez Adrian15223 na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 30-05-2010, 12:06
  2. jak to zainstalować do joomla 1.5.5
    przez intreco na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 05-08-2008, 17:09
  3. 1.0.13 - jak zainstalować!!!
    przez foruser na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post/autor: 18-12-2007, 17:41
  4. Jak to zainstalować ?
    przez oparoeicz na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 25-12-2006, 19:22
  5. Jak zainstalować???
    przez Underek na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 05-03-2006, 13:39

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •