brak potwierdzenia rejestracji - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 32

Temat: brak potwierdzenia rejestracji

  1. #21
    Nowicjusz
    Dołączył
    27-05-2010
    Wpisy
    24
    Punkty
    10

    Domyślny

    W szablonie nie było kodu z wywołaniem "message":
    Kod PHP:
    <jdoc:include type="message" /> 
    dopiero go dodałem.. ale jak już mówiłem, nie reaguje on na jakąkolwiek zmianę stylu.. podjąłem już próby opisane powyżej.. co ewentualnie mogę jeszcze zrobić...?


    ---------- Post dodany o 11:40 ---------- Poprzedni post był o 08:28 ----------

    ok, w stylu szablonu umieściłem:
    Kod PHP:
    /* System Standard Messages */

    #system-message dd.message { background: #C3D2E5 url(../../system/images/notice-info.png) 6px center no-repeat; border-top: 1px solid #DE7A7B; border-bottom: 1px solid #DE7A7B; margin: 10px; margin-bottom: 10px; margin-top: 10px;  padding-left: 50px; text-indent:0px; font-weight: bold; font-size : 16px; height: 100%; } 
    i teraz działa edytowanie ale..

    1. Nie wiem gdzie mogę znaleźć treść tej wiadomości
    2. Cały czas nie wiem, jak się pozbyć tego "wypunktowanego" stylu.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    1. Treść jest dostępna tam gdzie wszystkie komunikaty/frazy w języku polskim.
    2. To co wskazałaś, to nie wszystko, co się dotyczy formatowania komunikatu. Dodać odpowiednie kod css.
    Webdeveloper do usług ;)

  4. #23
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Jeśli używasz standardowego systemu rejestracji, to poszukaj tematu: Pytanie o maila powitalnego. Jest tam podana ścieżka do pliku językowego, zawierającego treści wysyłanych wiadomości.

  5. #24
    Wyjadacz
    Dołączył
    11-08-2006
    Wpisy
    780
    Punkty
    78

    Domyślny

    Witam
    alex51 W podanym przez Ciebie poście wskazana jest stała językowa odpowiadająca za treść e-maila powitalnego natomiast radradrad pyta o treść komunikatu potwierdzającego rejestrcję wyświetlanego bezpośrednio na stronie. Komunikat ten znajduje się w pliku language/pl-PL/pl-PL.com_user.ini w następujące stałej językowej
    REG_COMPLETE_ACTIVATE=Konto zostało utworzone, a odsyłacz aktywacyjny przesłany na podany przez Ciebie adres. Po otrzymaniu wiadomości użyj odsyłacza, żeby uaktywnić swoje konto. Dopóki tego nie zrobisz, zalogowanie nie będzie możliwe.
    znajdującej się około linii 90.
    Pozdrawiam

  6. #25
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Dzięki za uwagę @wojsmol, podałem ten link ponieważ wskazywałem w tym wątku dwie ścieżki do plików językowych:
    language/pl-PL/pl-PL.com_user.ini oraz
    administrator/language/pl-PL/pl_PL_com.users.ini
    Oto fragment z tego tematu:
    Cytat Wysłane przez alex51 Zobacz wiadomość
    Poszukaj w pliku języka polskiego wg ścieżki:
    language/pl-PL/pl-PL.com_user.ini
    Znajdź tam i edytuj treść @ rejestracyjnego.
    W związku z powyższym sądzę, że nie zasłużyłem na reprymendę , ponieważ podałem poprawną informację a odnalezienie dokładnej lokalizacji w postaci wiersza pozostawiłem @radradrad aby miał odrobinę satysfakcji.

  7. #26
    Wyjadacz
    Dołączył
    11-08-2006
    Wpisy
    780
    Punkty
    78

    Domyślny

    Witam
    @alex51 Sprawdzałem na szybko podany przez Ciebie link i ponieważ w bezpośrednio podlinkowanym poście była ścieżka do pliku językowego zaplecza to napisałem swoją odpowiedz. W zamierzeniu nie miała ona mieć charakteru reprymendy, jeżeli tak ją odebrałeś to przepraszam.
    Pozdrawiam

  8. #27
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Wiem, że w czasie upałów zdarzyło mi się czasami coś źle napisać lub przeoczyć, ale u mnie już po upałach. Dobrze jednak wiedzieć, że się jest sprawdzanym, bo z wiekiem różnie to bywa z pamięcią. Zareagować jednak musiałem ponieważ zarzut niepoprawnej informacji jest poważną sprawą, choć w tym przypadku nie był to trafiony zarzut.

  9. #28
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-01-2009
    Wpisy
    28
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam,

    Mam ten sam problem. Rejestracja odbywa się poprzez aktywacje za pomocą linka wysłanego na emial. Wszystko działa poprawnie poza jedną rzeczą. Zaraz po rejestracji, nowy użytkownik, jeszcze nie aktywowany, zostaje przekierowany na stronę główna bez żadnego powiadomienia o dokonanej rejestracji.

    Wszystko działa na czystej joomla 1.5.15 zaktualizowanej do 1.5.20.

    Zrobiłem parę testów i wyszło mi, że komunikat o rejestracji pokazuje się na standardowym theme joomla, jednak nie na jednym z free dostępnych w google. Wygląda to tak jakby brakowało jakiegoś pola w którym może się ów komunikat pojawić. Więc (przynajmniej w moim przypadku) nie jest to wina joomla a theme.

    Jeśli ktoś ma chęć i jest wstanie naprowadzić mnie na rozwiązanie problemu to zamieszczam poniżej link do template na której występuje błąd (brak komunikatu po rejestracji):
    http://www.lernvid.com/joomla-templa...-template.html

    Pozdrawiam
    Piotr

  10. #29
    Wyjadacz
    Dołączył
    11-08-2006
    Wpisy
    780
    Punkty
    78

    Domyślny

    Witam
    Virtutes Kiedy pobierałeś paczkę instalacyjną szablonu? Pytam ponieważ w dzienniku zmian wersji 1.1 jest wpis informujący o poprawieniu tego błędu przez autora szablonu.
    Pozdrawiam

  11. #30
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-01-2009
    Wpisy
    28
    Punkty
    10

    Domyślny

    Juupi, działa! Nie ma to jak ślepota ludzka ;) Ściągałem tą template za pomocą innej strony, także pewnie dlatego miałem starszą wersje, Dzięki!

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Brak jakiegokolwiek powiadomienia podczas rejestracji
    przez s87 na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 20-12-2009, 01:41
  2. Brak komunikatów o rejestracji
    przez bardakon na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 27-11-2008, 02:17
  3. [Błąd] brak spacji w treści rejestracji.
    przez NuSha na forum Off topic
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 24-03-2008, 22:46
  4. Błąd rejestracji - brak potwierdzenia
    przez Publius na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 08-02-2008, 00:57
  5. brak potwierdzenia zamówienia
    przez paweltarn na forum VirtueMart
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 13-11-2006, 11:36

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •