Darmowa alternatywa dla Seyret Video
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Darmowa alternatywa dla Seyret Video

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-06-2010
    Wpisy
    24
    Punkty
    10

    Domyślny Darmowa alternatywa dla Seyret Video

    Poszukuję dodatku, który będzie darmową alternatywą dla Seyret Video z takimi samymi możliwościami, nie stać mnie na kupno licencji do tego komponentu.

    Komponent dostępny jest pod tym adresem - http://www.joomlaholic.com/

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    Na extensions.joomla.org masz cały dział Multimedia, jak tam nie znajdziesz tego, czego szukasz, możesz jeszcze użyć K2 i odpowiednie skonfigurować.
    Webdeveloper do usług ;)

  4. #3
    Bywalec rosciak awatar
    Dołączył
    19-09-2008
    Wpisy
    376
    Punkty
    97

    Domyślny

    Ja osobiście szukałem czegoś typu Multimedia o niezłych możliwościach i w miarę atrakcyjnego i za free. Nie ma. Przynajmniej miesiąc temu nie było. Nawet jeśli wersje darmowe jakiegoś z tych komponentów były dostępne - były bardzo ograniczone (np tylko Youtube i Google Video). Moim prywatnym zdaniem najlepszy (w sensie największe możliwości) był bezpłatny Seyret właśnie. Tzn jakiś czas temu dostępna była wersja 0.285 która dawała możliwość korzystania z wielu serwerów video i była za darmo (nie pozwalała w sumie jedynie na korzystanie z filmów na własnym serwerze (tzn upload filmów na swój serwer). Ja mam ją nawet do tej pory zainstalowaną na jednej stronce. Trochę boli, że działa jedynie w trybie Legacy, no ale co zrobić... Próbowałem - jak już pisałem - zastąpić tego starszego Seyreta czymś nowym, ale miesiąc temu była padaczka straszna.

    Pozostaje Ci więc
    albo tak jak napisał moje konfigurować K2,
    albo szukać starego Seyreta (Legacy mode! - do obejrzenia tutaj: http://battlestations.eu/index.php/pl/filmy),
    albo użyć darmowej wersji (ograniczonej mocno w mozliwościach),
    albo... no nie wiem. Fora do Joomla pozwalają osadzać filmy w postach. I to nawet obsługują dosyć sporo tych serwerów. Komentować można, do Agory zrobiłem nawet hacka który pozwala na osadzanie filmów z polskich serwerów (maxiory wrzuty interia video i inne takie). Ma to swój plus bo dodanie obsługi nowego serwera video nie jest przesadnie skomplikowane. No i są za darmo (te fora).

    Sam nie wiem co bym wybrał. Chyba uciułał kasę na któryś z komercyjnych. Z drugiej strony raczej nie liczyłbym na pluginy do polskich serwerów dla nich. Chyba że za dodatkową kasę. No i największy ból że z tego co się zorientowałem - do nowego Seyreta subskrypcja jest roczna. Więc co roku kaska leci...
    Ostanio edytowane przez rosciak : 18-07-2010 10:14

Podobne tematy

  1. Darmowa alternatywa dla Smart Flash Header
    przez fireboy na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 29-01-2010, 10:49
  2. seyret - brak filmow w home video
    przez agidab na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 17-10-2009, 22:57
  3. [dodatek] DARMOWA Galeria video
    przez baza0 na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post/autor: 29-07-2009, 22:38
  4. Alternatywa dla cpanel ? dla windows
    przez dkint na forum Off topic
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 10-09-2008, 12:08

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •