Dodanie pliku *.swf do artykułu. Po zapisaniu artykułu znika plik. Joomla 1.5.17
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 13

Temat: Dodanie pliku *.swf do artykułu. Po zapisaniu artykułu znika plik. Joomla 1.5.17

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    27-07-2010
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny Dodanie pliku *.swf do artykułu. Po zapisaniu artykułu znika plik. Joomla 1.5.17

    Witam,

    Jak w temacie. Cały czas próbuję ale niestety bez skutecznie. Kiedy w artykule załaduję plik *.swf to przy podglądzie działa w porządku. Jednak po zapisaniu artykułu znika większość kodu i nie ma nic. Potrzebuję by były one konkretnie umieszczane w artykule. Tak jak to w sumie jest możliwe ale u mnie nie działa. Bardzo proszę o pomoc bo siedze nad tym już kilka dni.

    Kamil

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Witaj,

    Masz do zrobienia dwie rzeczy:
    1. Uaktualnić J!.
    2. W szukajke na wiki wpisać flash.

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    27-07-2010
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    No tak ale w zasadzie powinno sie bez problemu wczytywać pliki flash do artykułu ponieważ służy do tego specjalny przycisk, a u mnie jak pisałem da się to zrobić i na podglądzie jest ok a po zapisaniu artykułu znika większość kodu. Czy na ten problem rzeczywiście pomoże aktualizacja J! ??

  5. #4

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    27-07-2010
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ja jak już pisałem szukałem tego tematu od paru dni. Znalazłem na sieci w jaki sposób wstawia się flash-e w kodzie html w plikach strony, znalazłem również jak się to robi przy użyciu javascript itd. Jednak potrzebuję informacji jak to się robi w Joomla! bo tego akurat nie wyszukałem. Jak już pisałem jest problem z wstawianiem w artykuł plików *.swf przy pomocy przycisku Insert/Edit Media po prostu nie zapisuje się wstawiony plik. Na to odpowiedzi nie znalazłem, dlatego piszę. Jeżeli kolego bazyl znasz odpowiedź albo masz możliwość nakierowania mnie jakimś linkiem na stronę gdzie się dowiem na ten temat bardzo proszę o pomoc.

  7. #6
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Kolego @kamil22011,

    Czy zapoznałeś się z materiałami, które zasugerowałem w pkt. 2 mojego pierwszego postu oraz przypomniałem w drugim?

  8. #7
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    A moze wstaw kod flasha BEZ uzycia edytora?

  9. #8
    Debiutant
    Dołączył
    27-07-2010
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Niestety po wstawieniu samego kodu bez użycia edytora jest to samo. Zaktualizowałem wersję J! do 1.5.20 i dalej bez efektu. Próbowałem przejść do preferencji artykułów ale niestety u mnie ten przycisk w ogóle nie jest widoczny. I co teraz z tym tematem zrobić??

  10. #9
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez kamil22011 Zobacz wiadomość
    (...)Zaktualizowałem wersję J! do 1.5.20 i dalej bez efektu. Próbowałem przejść do preferencji artykułów ale niestety u mnie ten przycisk w ogóle nie jest widoczny. I co teraz z tym tematem zrobić??
    Najwyraźniej masz źle zainstalowany Joomla! skoro po zaktualizowaniu (podejrzewam, że samą łatką aktualizacyjną) masz w/w objawy. Jeżeli rzeczywiście aktualizowałeś łatką, to spróbuj wgrać przez ftp wszystkie pliki z najnowszej wersji J!1.5.20 bo prawdopodobnie błędy są ze starszej, nieprawidłowo zainstalowanej wersji. Możesz spróbować nadpisać najpierw sam komponent content, zarówno w części site jak i administrator i zobaczyć czy ten zabieg poprawi sytuację.

  11. #10
    Debiutant
    Dołączył
    27-07-2010
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Aktualizację przeprowadziłem w ten sposób że po ściągnięciu łatki z 1.5.17 na 1.5.20 rozpakowałem ją na swoim komputerze i dopiero przez ftp nadpisałem pliki na stronie www
    Czy w takim przypadku da się coś jeszcze zrobić??

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. po zapisaniu artykułu - flash w nim znika
    przez air23 na forum Joomla 1.5 BŁĘDY
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post/autor: 07-09-2010, 11:48
  2. Losowy plik .swf
    przez starplanet na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 03-07-2009, 13:12
  3. Prawa kolumna nie znika przy artykułach
    przez rebrov na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 29-09-2008, 18:08
  4. [Joomla 1.5.2] Niełamliwa spacja -   znika przy modyfikacji artykułu
    przez romangee na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 25-04-2008, 21:30
  5. Znika spis obrazków przy edycji artykułu
    przez retel na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 01-04-2007, 23:02

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •