brak supportu na forum - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 15 z 15

Temat: brak supportu na forum

  1. #11
    Bywalec
    Dołączył
    07-12-2005
    Wpisy
    157
    Punkty
    12
    Witam

    Nie żalę się że nikt mi nie odpowiedział - wcześniej czy później znajdę odpowiedzi na swoje pytania - mam już tyle latek że potrafię zadbać o siebie, i łatwo nie odpuszczam.

    Nie oczekuję odpowiedzi od zwiastuna, stone'a i innych guru mambo/joomla o odpowiedzi na moje pytania - zwracam tylko uwagę na fakt, że trudno nieraz doczekać się na jakąkolwiek reakcję ( nie zaraz odpowiedź na pytanie ) na tym forum. Jak już napisałem jestem pełen szacunku dla wszystkich którzy siedzą i męczą sie dla dobra innych.

    Na prawdę nie śmiałbym mieć do nikogo cienia żalu czy pretensji o brak odpowiedzi na forum, może mialem zły dzień akurat i tak wyszło

    peace
    Bogatynia ma już swoją stronę i forum
    :eek: www.e-bogatynia.pl :eek:


  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    To twoim zdaniem jest tłumaczenie się?
    Uświadamiam Ci, że nie każdy może Ci odpowiedzieć, czego Ty, jako Bóg jeden wie kto oczekujesz.

  4. #13
    Bywalec
    Dołączył
    07-12-2005
    Wpisy
    157
    Punkty
    12

    Domyślny

    A to żeś dosadził ni z gruszki ni z pietruszki - czy ja mam do Ciebie o cokolwiek pretensje ?
    Bogatynia ma już swoją stronę i forum
    :eek: www.e-bogatynia.pl :eek:


  5. #14
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    No drodzy panowie Chwile mnie nie było bo sie jeden moj serwis rozjechał jak masło na patelni a tu tyle swiatecznych zyczliwosci widze I pomyslec ze to wszystko mnie ominelo.

    W kazdym razie appa, wiem ze czasem jest to irytujace oczekiwanie na odpowiedz na forach (sam tak miałem nie raz) dlatego w koncu sie wkurzylem i postanowilem ze bede po tej drugiej stronie Robimy ile damy rady, ni mniej ni wiecej. A że czasem to nie wystarcza ... jestemy tylko ludzimi

  6. #15
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-10-2005
    Wpisy
    36
    Punkty
    11

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez appaloosa
    A to żeś dosadził ni z gruszki ni z pietruszki - czy ja mam do Ciebie o cokolwiek pretensje ?
    Wżyciu to chodziło całkowicie o mnie tylko
    To byłem ja Jarząbek (Maximus)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •