Cytat Wysłane przez rkonik Zobacz wiadomość
@albertuss nie uzyskasz odpowiedzi na podstawie zrzutu ekranu. I nie jest to niegrzeczność admina a brak informacji z twojej strony. Dodatkowo nikt nie będzie sprawdzał czy dany dodatek jest płatny czy nie. Ja nazwał bym to inaczej to jest lenistwo z twojej strony lub brak chęci zapłacenia osobie która zajmuje się tym zawodowo.
Z ta wypowiedzią się zgodzę a szczególnie z ostatnim zdaniem. Tylko po co zakładać wszelakie fora internetowe o różnej tematyce. Kiedyś zapytałem jak zmienić klocki w audi A6. Czy to łatwe. Nie dostałem odpowiedź idź do mechanika czy do aso. Dostałem informacje co i jak z grubsza. Po to są fora chyba... czy dla specjalistów różnego rodzaju do wymieniania się informacjami, a nie dla szarego zwyklego czlowieka. Historia jest tak ze firma profesjonalna zrobiła stronkę gruba kasę wzięła i na tym się skończyło. Obiecywali wsparcie. Dosłownie obiecywali. I co szukać następnego naciagacza...wiec myślałem ze może coś na własną rękę zrobię. Spodziewałem się innej odpowiedzi, a nie zniechęcenia itd. Ale dziękuję za wszelkie info.