Przeszukuje sieć w odpowiedzi na moje pytanie, ale niczego nie znalazłem. może źle pytam? Mianowicie, używam komponentu AcaJoom w wersji 3.2.7, wszystko jest skonfigurowane, na stronie został umieszczony moduł gdzie podajemy imię + adres e-mial na który potem przychodzi wiadomość potwierdzająca subskrybuję. Teraz chciałem dorzucić pozycje menu tylko dla zarejestrowanych, (nowych użytkowników wprowadzam ręcznie poprzez zaplecze rejestracja poprzez stronę jest wyłączona). No i tutaj moje niemiłe zaskoczenie. Kiedy stworzyłem nowego użytkownika, a następnie zalogowałem do witryny aby sprawdzić czy wszystko jest tak jak powinno, moduł AcaJoom zamiast pozostać taki jaki był przed zalogowaniem (czyli pozostawić puste pola imię + adres e-mial i przyciskiem subskrypcja), myśli że jest to użytkownika który jest wpisany do subskrypcji i pozwala mi na jej zmianę. Oznajmiając to przyciskiem "change" Mimo że podczas tworzenia listy opcje auto zapis była ustawiona na "NIE" I to chciał bym właśnie zmienić. Prosił bym o jakieś wskazówki..