virtuemart i allegro, dotpay INTEGRACJA
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: virtuemart i allegro, dotpay INTEGRACJA

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-10-2009
    Wpisy
    16
    Punkty
    9

    Domyślny virtuemart i allegro, dotpay INTEGRACJA

    Witam, mam pytanie czy do virtuemart są integracje z Allegro.pl i dotpay? Czy byli by chętni na zakup takich integracji i za jaką cenę? Pozdrawiam forumowiczów.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Debiutant
    Dołączył
    20-08-2010
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Domyślny

    Z tego co się orientuję to integracja z Allegro do VM nie istnieje. Zresztą gdyby istniała to była by szybko nie aktualna ponieważ Allegro niemal co miesiąc zmiana coś a swoim API.
    Co do DotPay to są integracje i tu mogę polecić http://www.3dstudiopro.com/pl/dodatk...irtuemart.html gdyż sam z niej korzystam.
    Praktyczne kursy: www.strefakursow.pl

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-10-2009
    Wpisy
    16
    Punkty
    9

    Domyślny

    Czy ja wiem podstawowe parametry się nie zmieniają, dochodzą opcje wysyłki i takie tam. Czyli nie ma zainteresowania taka integracją? Jak virtuemart radzi sobie z dużą liczbą przedmiotów?

  5. #4
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    w przypadku vm problemem nie jest ilość produktów tylko ruch na stronie, co pewnie nie grozi ci.

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-10-2009
    Wpisy
    16
    Punkty
    9

    Domyślny

    Chyba nie do końca czytasz ze zrozumieniem. Wiem że jak na stronie będzie 5 osób to nic nie zamuli, chodzi mi o to jak sobie radzie sklep z dużą liczbą przedmiotów przy dużym ruchu. Nie nabijaj sobie postów, jak nie masz nic do powiedzenia to milcz.

  7. #6
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez ircykk Zobacz wiadomość
    (...)Nie nabijaj sobie postów, jak nie masz nic do powiedzenia to milcz.
    Przykładamy na tym forum dużą uwagę do kultury wypowiedzi, w związku z czym otrzymuje kolega ostrzeżenie i minus do reputacji.

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-10-2009
    Wpisy
    16
    Punkty
    9

    Domyślny

    Na zadane konkretne pytanie otrzymałem bezsensowną odpowiedź i minus do reputacji (cokolwiek to jest). Dziwna ta wasza regulaminowa swoboda wypowiedzi...
    Nie nabijaj sobie postów, jak nie masz nic do powiedzenia to milcz.
    Nie ma tam żadnego obraźliwego słowa, a sama odpowiedź nie jest bardziej hamska niż ta na którą odpowiada..
    I cytat z regulaminu bo chyba niektórzy go nie czytali:
    Forum ma być przyjazne, więc nikt nie będzie się czepiał regulaminu złośliwie, ani na siłę

  9. #8
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Jeśli uważasz, że jako debiutant będziesz mógł sobie pozwalać na tego typu teksty wobec osób, które starają się cokolwiek Ci pomóc, to szczerze Ci radzę byś poszukał sobie innego miejsca do szukania pomocy w obsłudze Joomla!. Od oceny Twojego postępowania i reagowania na raportowanie przez osobę, która poczuła się obrażona są moderatorzy i dyskusje na ten temat uważam za zbędną.

  10. #9
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-10-2009
    Wpisy
    16
    Punkty
    9

    Domyślny

    Osoba poczuła się urażona? XD OMG powodzenia, mam nadzieję że osoba mi wybaczy i nie zamknie się w sobie. Gdyby na moje pytanie odpowiedział ktoś kto ma jakąś wiedzę na ten temat i chęci by pomóc nie było by problemu i tyle zbędnego oftopu, ale widzę że tu takich nie ma. Temat można zamknąć albo usunąć bo nic nie wnosi. A na to proste pytanie poszukam odpowiedzi gdzie indziej jak radzi administracja forum. Mam nadzieje że tym razem nikogo nie uraziłem pozdrawiam

Podobne tematy

  1. integracja z allegro
    przez dang na forum Programowanie pod Joomla!
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 17-06-2013, 22:00
  2. Problem z virtuemart, dotpay i kodem płatności
    przez Depson na forum Biznes: sklepy, ogłoszenia, katalogi produktów
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 28-04-2009, 13:35
  3. Integracja VirtueMart z PayPalem
    przez saz na forum VirtueMart
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 20-08-2007, 18:59
  4. Virtuemart i CB integracja
    przez online na forum VirtueMart
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 06-03-2007, 17:01

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •