Dodawanie komentarzy - problem. - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 16 z 16

Temat: Dodawanie komentarzy - problem.

  1. #11
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-08-2010
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny

    Hmmm... dziwne. Czyli to jakiś bot pisał, czy coś? Kurcze, jak u mnie będą takie problemy, to będę musiał zmienić, ale nie mam żadnych innych perspektyw, bo potrzebuję takiego komponentu, który powiąże się z AlphaUserPoints i, w którym będę mógł ustawić maksymalną liczbę komentarzy. Niestety nie widziałem niczego takiego. A mógłbyś powiedzieć jak działa discuss bot? Da się tam spełnić moje wymagania?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Bywalec rosciak awatar
    Dołączył
    19-09-2008
    Wpisy
    376
    Punkty
    97

    Domyślny

    Nie wiem czy bot, wiem że nie działało blokowanie na IP, wiem że te komentarze nie pokazywały się na stronie (w komentarzach) i że ich kasowanie to była mordęga.

    Ogólnie discuss bot z racji bycia discuss botem ma swoje plusy i minusy. Plusy to to, że wykorzystuje potężny edytor forum a nie okienko tekstowe z 4 ikonkami ponad. Plusem jest też to, że dzięki discuss botom można rozruszać forum. Wygląda chyba też nienajgorzej. Użytkownicy zyskują niezłe profile i awatary. Natomiast na pewno ma mniej opcji od każdego z systemów komentarzy, dotyczących tych właśnie komentarzy pod artykułami. Jednak jak raz te dwie rzeczy o które pytasz są dostępne. Widziałem w discuss bocie opcję maksymalna ilość komentarzy wyświetlanych pod artykułem.

    Co zaś się tyczy z Alpha Points, to osobiście nie korzystam, jednak jakaś tam integracja Agora Forum ( do którego discuss bota używam) jest za pomocą pluginu, dodatkowo ma być coś jeszcze dodane w najbliższym czasie. Jak wspomniałem wyżej, szczegółów mi brak - nie używam Alpha User. Przymierzałem się nawet ale okazało się że autor wyłączył działanie AUP na stronach z zainstalowanym ReReplacer. Uzywam tego pluginu do rozwiązania problemu z błedem IExplorer (użytkownik nie może otworzyć strony wyszukiwania) a autor pomyślał, że ReReplacer to głównie do usuwania stopek jest. Jakbym chciał usunąć stopkę, to po prostu bym mu zapłacił :/

    Nieważne...

    więcej o Discussbocie (opcje Zaplecza i możliwości) - http://agora.org.pl/index.php/compon...-agora-discuss
    demo - http://agora.org.pl/index.php/hacki/...du-i-tlen-hack
    ten sam wątek na forum - http://agora.org.pl/index.php/forum/topic?id=7

  4. #13
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-08-2010
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny

    Hmm... AUP to najważniejsza sprawa, więc nie ma tego, to nie mam co się chwytać nawet.

  5. #14
    Bywalec rosciak awatar
    Dołączył
    19-09-2008
    Wpisy
    376
    Punkty
    97

    Domyślny

    Przeciez piszę że jest plugin integrujący Agorę z AUP. Tyle że nie znam szczegółów, bo u mnie AUP nie zadziała.

  6. #15
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-08-2010
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ah,sorki, źle zrozumiałem ;) Ale to wciąż agora, a nie chcę żadnego forum na portalu. Mam CB, artykuły i komentarze, więc zostanę przy mxComment, spróbuję jakoś pokonać kilka przeszkód, a edytor będzie musiał zostać. W każdym razie zostanie to do czasu, aż wyjdzie nowy komponent, albo J1.6 będzie może miała jakiś system komentarzy ;P

  7. #16
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    1.6 nie będzie mieć systemu komentarzy, jedynym nowym komponentem będzie Redirect
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne tematy

  1. Jom Comment - dodawanie komentarzy
    przez s87 na forum Artykuły: aktualności, komentarze
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post/autor: 11-03-2010, 12:29
  2. Dodawanie komentarzy
    przez pastel na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 17-01-2010, 13:32
  3. Rozszerzenie joomli o dodawanie komentarzy
    przez Przemek19 na forum Menu, struktura witryny
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 14-09-2009, 23:46
  4. Phoca Gallery - dodawanie komentarzy
    przez wampir666 na forum Galerie, media, obsługa grafiki i innych mediów
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 05-02-2009, 09:11
  5. ReMOSitory 3.40 Dodawanie komentarzy przez gości
    przez krogk na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 30-01-2007, 18:45

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •