W Joomla 1.5.15 po przeniesieniu strony na inny host nie działa kontakt+ccNewsletter
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: W Joomla 1.5.15 po przeniesieniu strony na inny host nie działa kontakt+ccNewsletter

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    30-06-2010
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny W Joomla 1.5.15 po przeniesieniu strony na inny host nie działa kontakt+ccNewsletter

    Pan z firmy hostingowej przeniósł moją stronę, którą sam zrobiłem w Joomla na inny hosting, dokładnie logout. Mam na stronie zainstalowane moduł ccNewsletter i taki formularz domyślny kontaktowy w zakładce kontakt. Choć przeniesiono stronę zapomniano utworzyć konta e-mail, których używam w ccNewsletter testowe i normalne, dlatego zrobiłem to sam - utworzyłem takie same jak na poprzednim hostingu.

    Niestety wiadomości z zakładki kontakt do mnie nie dochodzą, wyświetla się komunikat, po próbie wysłania wiadomości:


    Uwaga
    Nie udało się uruchomić wysyłania poczty.
    Wiadomość
    Dziękujemy za Twoją wiadomość

    Dodatkowo, jak wysyłam maile albo testowy newsletter przez ccNewsletter, to wiadomości nie są wysyłane. Przy próbie wysłania testowej wiadomości wyświetla się komunikat: Nie udało się uruchomić wysyłania poczty. Natomiast normalne wiadomości (nie testowe) wysyłają się ale nie dochodzą.

    Ponadto zauważyłem też taki problem, może to wszystko jest jakoś powiązane. Korzystam z Phoca Gallery, teraz nie mogę utworzyć nowego folderu w kategorii, do której chcę dodawać zdjęcia. Katalog ze zdjęciami mogę natomiast przekopiować przez FTP ale nie chcą się tworzyć miniaturki - był jakiś błąd nie pamiętam już dokładnie. Musiałem sam przez ftp utworzyć w katalogu ze zdjęciami folder "thumbs" w /public_html/images/phocagallery/nazwa-katalogu-ze-zdjęciami.
    Ostanio edytowane przez Elegant : 24-08-2010 16:56

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    1. Sprawdź ustawienia poczty: zaplecze / witryna / konfiguracja / serwer
    2. Wydaje się, że to problem z prawami do plików. Było na forum wiele razy.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    30-06-2010
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nazwa bazy danych się zmieniła, tymczasem SMTP pozostał tak jak dawniej no i nie mogę go zmienić, wyświetla się komunikat
    JFTP::login: Unable to login
    JFTP::write: Unable to use passive mode
    Błąd: nie można zapisać pliku konfiguracyjnego

    FTP też jest po staremu

    ---------- Post dodany o 17:15 ---------- Poprzedni post był o 15:26 ----------

    Zacząłem się bawić prawami plików. W końcu ustawiłem wszystkie katalogi na 755 a pliki na 644 i to nie dało nie przyniosło żadnego rezultatu. Potem zmieniłem ustawienia folderu phoca gallery i ccnewsltetter na 777 oraz plików configuration.php i configuration.php-dist na 777. Nadal nie mogę zmienić SMTP na taki jak ma nowa baza danych i wiadomości wysyłanie odbieranie nie działa. Czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie "uderzyć".

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    30-06-2010
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dziś ustawiłem wszystkie katalogi i pliki na 777 i dalej to samo :/

Podobne tematy

  1. Menu Contacts(Kontakt) nie działa
    przez rulezdc na forum Komunikacja: fora, czaty, poczta, biuletyny
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post/autor: 09-12-2009, 14:24
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 11-08-2009, 22:59
  3. Strona nie działa a zaplecze tak, na lokalnym komputerze po przeniesieniu z serwera
    przez rybek na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 25-07-2009, 13:05
  4. Joomla 1.5.10 nie działają strony
    przez Sabinka na forum Joomla 1.5 BŁĘDY
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 29-05-2009, 18:21
  5. Kontakt - nie do konca działający formularz..
    przez galandilias na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 15-04-2008, 09:23

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •