1&1 w Polsce - Strona 7
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Wyniki 61 do 66 z 66

Temat: 1&1 w Polsce

  1. #61
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    zawsze można dokupić prywatny sql

    Kod:
    http://www.ovh.pl/serwer_wirtualny/prywatny_serwer_sql.xml

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #62
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Również zdążyłem się już przyzwyczaić do ovh.pl po 4 latach korzystania z ich usług. Jednak moją pewność w pozytywnej ich ocenie zachwiały ostatnio przeprowadzone przeze mnie testy prędkości ładowania strony. Porównałem wyniki osiągnięte przez strony postawione na ovh.pl z wynikami identycznych stron ustawionych w promocyjnej ofercie 1&1 i ze smutkiem stwierdziłem, że we wszystkich badanych przypadkach rezultaty na ovh.pl były dużo gorsze. Ciekawe, czy w promocyjnej ofercie ovh oferującej dwuletnie bezpłatne testowanie poprawiłyby się te wyniki? Zastanawiam się też, co może być przyczyną wolniejszego ładowania się strony na ovh?

  4. #63
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    tak na prawdę nie wiemy w jaki sposób budowana jest infrastruktura w tych firmach dla danego kraju. być może stopień jej wykorzystania jest odp. na to pytanie. warto dokonywać takich porównań w oparciu o zbliżone parametry wykorzystania (sprzętu, łączy, ruchu, etc.). nie wydaje mnie się aby jakikolwiek klient 1i1 w pełni wykorzystywał usługę. najprawdopodobniej jest to wykorzystanie testowe.

    myślę, że to jest odp. na twoje @alex51 pytanie. czas pokaże.

  5. #64
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny

    Trochę OT, ale.... Alex, znasz ten dowcip?: po śmierci facet stanął przed Św. Piotrem, ten stwierdził, że koleś zasłużył na Niebo. Chodzi więc facet po bezkresnych Niebiosach, chodzi i widzi - wszędzie grupy aniołów, grupowo albo pojedynczo się modlą, śpiewają pieśni pochwalne itd itd... Niby fajnie, źle nie jest ale nudno. A za płotem okalającym Raj widzi gościu diabełki - leżą na leżakach, piją drinki, palą ziele, panienki na golasa roznoszą im to wszystko.... słowem super! Pomyślał koleś, podrapał się po głowie i poszedł do Św. Piotra, mówi, że on jednak chce do piekła. Piotr powiedział, że jego wola, jego wybór i podpisał zgodę. Puka facet do bram piekielnych, wpuścili go a za drzwiami dwóch rosłych biesów łapie go pod pachy, wrzucają do kotła ze smołą, mieszają widłami. Facet w rozpaczy pyta się - jak to, to tam za płotem tak się bawią, popijają drinki, panienki itd. a tu co? Na co diabeł mówi: tam za płotem to jest nasz dział marketingu!
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  6. #65
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Dobre więc może ovh też poprawi szybkość jak się dowie, że w konkurencji jest szybciej? Zaskoczyli mnie pozytywnie taką szybką reakcją na ofertę 1&1 więc mam nadzieję, że będą w innych płaszczyznach również kontynuować pozytywne przemiany (obym się nie mylił).

  7. #66
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    tam chyba nie w parametrach łącza jest problem co w ograniczeniach "jednoczesnych połączeń do bazy danych". kiedyś jak wchodzili na rynek to było w serwerach startowych 5, 10, 30 w sensie jednocześnie. teraz zmienili na dużo więcej w 10ms. niemniej jednak użytkownicy serwisów to nie tylko homo sapiens.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Podobne tematy

  1. Gwiazdy internetu w Polsce?
    przez almoo na forum Off topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 23-04-2009, 00:08
  2. Joomla Day w Polsce?
    przez Sova na forum Różne
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post/autor: 01-05-2007, 00:49

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •