1&1 w Polsce
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 66

Temat: 1&1 w Polsce

  1. #1
    Wiarus Robster awatar
    Dołączył
    30-01-2010
    Skąd
    Częstochowa
    Wpisy
    2 136
    Punkty
    135

    Domyślny 1&1 w Polsce

    Natrafiłem wczoraj na ciekawy temat: http://di.com.pl/news/33393,0,Hostin...wa_oferta.html

    Jak myślicie, naprawdę będzie tak kolorowo? Oferowany przez nich hosting jest według mnie naprawdę dobry, a jego wartość to 600zł. Poza tym z panelu admina będzie sobie można zainstalować J!
    Do tej pory jedyną alternatywą z fajną promocją były domeny.pl, ale ich oferta w porównaniu do tego raczej blednie.
    Miał ktoś okazję korzystać z hostingu 1&1?
    Nic co jest warte posiadania nie przychodzi łatwo.
    http://robertmatuszewski.pl

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    Może i będzie, znam hosting (co prawda nie na rynku polskim, ale jakie to ma znaczenie) też za free co prawda nie daje tyle : Disk Space 1500 MB, Data Transfer 100 GB / month, no i masę pierdół do kompletu , ale to nic ten sam hosting już za: $4.84 / month daje: Disk Space: Unlimited Disk Space!, Data Transfer: Unlimited Data Transfer! , Add-on Domains Unlimited, Sub-domains Unlimited, E-mail Addresses Unlimited, MySQL Databases Unlimited, Free domain yourname.COM, .NET, .ORG, .INFO, .CO.UK, Control Panel: cPanel Pro, Reseller Hosting Feature i oczywiście masę pierdół łącznie z certyfikatami ssl, zarówno free jak i płatny działa poprawnie, tylko ma jedną wadę z prawem do plików, co prawda idzie z tym walczyć, ale po pół roku miałem dość i wyniosłem się

  4. #3
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    Szkoda, ze nie ma backup'ów - można przeczytać w regulaminie. Panel administracyjny też nie zachwyca, a parametry liczbowe (ilości, wielkości, rozmiary, limity) nie świadczą o jakości.

    Jakby oferowali jeszcze Python, JSP, nginx, Lighttdp, to był by to bardzo ciekawy hosting.
    Webdeveloper do usług ;)

  5. #4
    Wiarus Robster awatar
    Dołączył
    30-01-2010
    Skąd
    Częstochowa
    Wpisy
    2 136
    Punkty
    135

    Domyślny

    @moje oczywiście parametry nie świadczą o jakości, dlatego chciałem wiedzieć czy z awaryjnością nie ma przypadkiem problemów. A backup'y chyba są dostępne w płatnych ofertach?

    Ja zamierzam skorzystać z oferty. I tak planowałem w niedługim czasie wykupić jakiś niedrogi hosting, a takiej okazji nie można zmarnować. Oferta miała obowiązywać od 30 sierpnia, ale widzę, że już teraz można się rejestrować do promocji.
    Nic co jest warte posiadania nie przychodzi łatwo.
    http://robertmatuszewski.pl

  6. #5
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    Narazie nie ma płatnych ofert na Polskę, trzeba zajrzeć na ich stronę macierzystą. Osobiście nie wiem czy warto się w to babrać tylko dla samych parametrów liczbowych, bo poza tym wypada nie najlepiej.
    Webdeveloper do usług ;)

  7. #6
    Wiarus Robster awatar
    Dołączył
    30-01-2010
    Skąd
    Częstochowa
    Wpisy
    2 136
    Punkty
    135

    Domyślny

    No ja lookałem na ich stronki w różnych regionach Europy i nie wygląda to źle. Zresztą nic na tym nie stracę, a myślę że taka firma jak 1&1 stanie na wysokości zadania. Gdyby nie byli konkurencyjni nie osiągnęliby tego czym teraz mogą się pochwalić.
    Ale czas pokaże co z tego będzie. Ja chciałem tylko się dopytać i poinformować, osoby które jeszcze o tym fakcie nie wiedziały
    Nic co jest warte posiadania nie przychodzi łatwo.
    http://robertmatuszewski.pl

  8. #7
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    Jak narazie jedyna ich konkurencyjność to darmowe serwery na czas dwóch lat. Jakościowo nie wypadają najlepiej, nie zapominajmy że takie hostingi jak "dom".pl czy "name".pl miewają problemy z poprawnym działaniem Joomla.
    Webdeveloper do usług ;)

  9. #8
    Wiarus Robster awatar
    Dołączył
    30-01-2010
    Skąd
    Częstochowa
    Wpisy
    2 136
    Punkty
    135

    Domyślny

    I już mogę się w temacie wypowiedzieć.
    Założyłem konto, ale by dopełnić formalności należy odebrać telefon od automatycznego systemu i wpisać kod. Po 10h czekania na telefon napisałem do administracji a po kolejnych 14h nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi. Czyli wychodzi, że przygoda z 1and1.pl zakończyła się w momencie wpisania moich danych do formularza.
    Nic co jest warte posiadania nie przychodzi łatwo.
    http://robertmatuszewski.pl

  10. #9
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    kolega dziś zakładał i założył telefon miał po około 10 min

  11. #10
    Wiarus Robster awatar
    Dołączył
    30-01-2010
    Skąd
    Częstochowa
    Wpisy
    2 136
    Punkty
    135

    Domyślny

    Spróbowałbym ponownie, niestety w regulaminie jest informacja, że w promocji można założyć jedno konto, kolejne będzie płatne.
    Poczekam jeszcze na odpowiedź z administracji, a później sobie daruję i najnormalniej w świecie wykupię coś u pewniaka.
    Nic co jest warte posiadania nie przychodzi łatwo.
    http://robertmatuszewski.pl

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Gwiazdy internetu w Polsce?
    przez almoo na forum Off topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 22-04-2009, 23:08
  2. Joomla Day w Polsce?
    przez Sova na forum Różne
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post/autor: 30-04-2007, 23:49

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •