Darmowy Auto-Responder
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Darmowy Auto-Responder

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-05-2010
    Wpisy
    51
    Punkty
    10

    Darmowy Auto-Responder

    Witam.

    Poszukuję darmowego autorespondera który posiada podstawowe funkcję coś jak FreeBot z tym że jako dodatek do Joomla!

    Który autoresponder według was jest godny polecenia?
    A może ktoś zna coś typu FreeBot tylko że w pełni darmowy?

    Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
    Ostanio edytowane przez Proxim : 26-08-2010 02:04

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    a freebot nie jest w pełni darmowy ? chwilę temu wpadłem na niego, polecając komu innemu właśnie to rozwiązanie.

    http://forum.joomla.pl/showthread.ph...l=1#post187748

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-05-2010
    Wpisy
    51
    Punkty
    10

    Domyślny

    Niby jest darmowy ale masz do wykorzystania transfer 100mb a każdy mail według nich ma ok. 5kb... później trzeba dokupić transfer, najtańsza opcja to 30zł.
    Więc nazwa freebot nijak tu nie pasuje ;)

  5. #4
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    uważasz, że moduł / komponent zaimplementowany w joomla! wygeneruje mniejszy transfer na serwerze ? przecież newsletter zapisywany jest w bazie danych joomla! a pliki graficzne lokalizowane są przypisanych komponentowi folderach w katalogu joomla!

    używając rozwiązań komercyjnych, może trochę płatnych zakładamy, że ilość subskrybentów nie będzie 1000 - krotnie przekraczała liczby zarejestrowanych użytkowników. mam na myśli roboty rejestrujące się w takich newsletterach. nie wierzę, że dysponujesz technologią zabezpieczającą jakikolwiek komponent joomla! przed takim atakiem ani też technologią skupioną na analizie takich ataków i zabezpieczaniem przed nimi, chociaż w 20 % odpowiadającym technologiom zaangazowanym w projekty wielokrotnych autoresponderów.

    zmierzam do tego, że roboty nie tylko mogą zeżreć ci całkowicie transfer serwera ( w miarę chroniony cywilizowany serwer ) lub też całkowicie zamulić super - serwer bez ograniczeń, zlokalizowany gdzieś na egzotycznej wysepce, przypięty do linii telefonicznej, oferowany w cenie 4 USD / miesiąc. mogą też narazić rzeczywistych odbiorców newslettera na "wory spamu" w swoich skrzynkach mailowych.

    mylę się ? jednak to moja subiektywna opinia.

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-05-2010
    Wpisy
    51
    Punkty
    10

    Domyślny

    Chyba rozumiem o co Ci chodzi... ale korzystając np z freebota, jestem również narażony na takie ataki w tym samym stopniu prawda?
    Na mojej stronie nie będzie zarejestrowanych użytkowników.. do newslettera będą zapisywać się tylko osoby chętne otrzymywać różne informacje...
    z tego co napisałeś rozumiem że różne roboty też będą się rejestrowały w newsletterze podając fałszywy adres email i przez to będę tracił transfer na wysyłanie do nich niepotrzebnych wiadomości?

Podobne tematy

  1. tabele joomla auto aktualizacja!!
    przez asdwqer na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 21-04-2010, 14:10
  2. CB - auto zapisywanie do grup
    przez negali na forum CB i Joomsocial
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 16-03-2010, 09:51
  3. czas na auto wylogowanie
    przez nikoś na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 03-03-2009, 23:58
  4. Kontakt z Auto Stand 2.1
    przez maxigas na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 15-11-2007, 21:19
  5. Auto-Linki
    przez sobol84 na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 10-08-2006, 18:40

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •