Artykułu - możliwość przypięcia na stronie głównej
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Artykułu - możliwość przypięcia na stronie głównej

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-06-2010
    Wpisy
    24
    Punkty
    10

    Domyślny Artykułu - możliwość przypięcia na stronie głównej

    Poszukuję możliwość przypięcia artykułu na stronie głównej serwisu, coś podobnego jak tutaj - http://simracing.pl/index.php

    Chcę by była możliwość przypięcia 2-4 artykułów, a na dole niech pojawią się najnowsze artykułu. Są informacja, które chciałbym aby pozostawały dłużej na stronie głównej.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2

  4. #3
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    sposobów jest wiele np:
    -umieścić dany artykuł ( lub zajawkę, oczywiście więcej też można) w module (własny kod) a moduł ustawić w odpowiedniej pozycji ( to zależy od szablonu) oraz przypisać do konkretnych pozycji menu ( żeby wyświetlał się na tych podstronach na jakich sobie życzysz )
    - użyć do tego celu modułu, który zrobi to samo automatycznie po wpisaniu w ustawieniach ID danych artykułów. (poszukaj na http://extensions.joomla.org/ )

  5. #4
    Bahanetii
    Gość

    Domyślny

    Kolego sorki, to jest faktycznie studnia bez dna z możliwymi rozwiązaniami (chociażby te kolegów powyżej). Jak dla mnie to tylko kwestia konfigu w stronie startowej oraz przypisania modułów - nie zapominaj o tym że nazwa pozycji modułu to tylko informacja o tym jaki moduł zazwyczaj tam ląduje - natomiast nie stanowi to ograniczenia i np. ścieżkę powrotu możesz równie dobrze ustawić w pozycji stopka, artykuł wrzucić w top 1 - to wszystko to tylko twoja wola i wyobraźnia.
    Pzdr.

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-06-2010
    Wpisy
    24
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nawet mnie nie zrozumieliście, nie interesują mnie modułu i inne podobne. Potrzebuję raczej czegoś podobnego co mamy w php fusion, przypinamy na 7-14 dni news i po kilku tym okresie ląduje tam gdzie powinien być. Na modułu już nie mam miejsca na stronie głównej.

    Idealny byłby tutaj plugin, który dawałby taką możliwość przy pisaniu artykułu. Nie jestem człowiekiem, który będzie ręcznie dodawać ogłoszenie.

    Macie coś takiego na www.f1wm.pl i news o GP Włoch: opis wyścigu


    Ostanio edytowane przez Kiziea : 13-09-2010 15:30

  7. #6
    Bahanetii
    Gość

    Domyślny

    Kolego @Kiziea jeżeli chciałbyś pluginu to go sobie poszukaj np tutaj: http://extensions.joomla.org/extensions/
    Ciekaw jestem co ci ogranicza miejsce na moduły i inne tego typu elementy - Albert Einstein twierdził iż "Nasz świat ograniczony jest tylko naszą wyobraźnią",
    Skoro nie jesteś człowiekiem który ...................... coś tam, coś tam - to może przynajmniej jesteś człowiekiem który potrafi się dobrze zapoznać z konfiguracją opcji w zakresie struktur, kolejności auto publikacji itp strony startowej.
    Oraz czasu publikacji poszczególnych artykułów - po raz pierwszy napisałeś o dodawaniu ogłoszeń - przedtem pisałeś "Chcę by była możliwość przypięcia 2-4 artykułów" - skoro chcesz tylko nie wiem już czy ogłoszeń, czy artykułów to proponuję zajrzeć jednak do zbiorów http://extensions.joomla.org/extensions/ - są super lub zapoznać się z http://www.pomoc.joomla.pl.
    @pyziak już ci dał swojego rodzaju podpowiedź - naprawdę uszanuj pracę i czas jaki został poświęcony przez całą rzeszę ludzi piszących moduły, pluginy, pliki pomocy i.t.p. - mieli jakiś cel tworząc to i udostępniając.
    Rozwiązanie jest, i to nie jedno - więc poszukaj - ja tak naprawdę to rzeczywiście najwyraźniej cię nie zrozumiałem - i szczerze mówiąc już mi się nawet nie chce.
    P.Z.D.R.
    Ostanio edytowane przez Bahanetii : 13-09-2010 16:32

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-06-2010
    Wpisy
    24
    Punkty
    10

    Domyślny

    Najlepiej się nie wypowiadaj, bo denerwują mnie osoby wpychające swój nos tam gdzie nie trzeba. Szukałem już dawno na Extensions i nie marnuj mojego czasu na ponowne szukanie, zresztą na Extensions jest więcej śmieci niż potrzebnych dodatków.

  9. #8
    Bahanetii
    Gość

    Domyślny

    Kizea - jesteś po prostu źle wychowany i arogancki, ciekaw jestem co cię uprawnia do tego skoro sobie sam nie radzisz i prosisz o pomoc.
    Obrażasz ludzi którzy się napracowali i dali coś innym.
    Tak ogólnie to przepraszam iż nie padłem na kolana wołając w pokorze "O Panie pozwól iż zrobię to dla ciebie choć godzien nie jestem" :-)
    A, po za tym to "nie chce mi się z tobą gadać" - cytują B.L
    i na pewno poziom który reprezentujesz nie jest tym z którym chciałbym się równać (co do nosa - zamij się swoim - chyba odrobinę za bardzo do góry)
    Znikam na trening
    Pa.
    Ostanio edytowane przez Bahanetii : 13-09-2010 16:34

  10. #9
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    @Kiziea proponuje zmienić ton, nikt Ci nie każe być na tym forum, jakbyś umiał zadać poprawnie pytanie to i odpowiedz może była by trafniejsza, zawsze Ci zostaje php fusion skoro posiada taką funkcjonalność.

Podobne tematy

  1. Autor bez możliwości ustawienia artykułu na stronie głównej
    przez masterkkk na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post/autor: 27-07-2010, 13:33
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 01-07-2009, 00:31
  3. Typy produktu - jak zamieścić na stronie głównej
    przez Adrian_N na forum VirtueMart
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 28-10-2008, 20:00
  4. Brak możliwości usunięcia artykułu
    przez lukaszr na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 20-05-2008, 09:56
  5. BLOG z sekcji - PRZYPIĘTY, PRZYKLEJONY na stronie głównej
    przez kmiciu na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 19-02-2007, 10:59

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •