"Poprawiony" JCE?
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: "Poprawiony" JCE?

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    12-09-2010
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny "Poprawiony" JCE?

    Witam.

    Podczas edycji / zapisywania artykułu w trakcie tworzenia dodaje się wartość "Poprawiono X razy". To samo wyświetla się podczas oglądania artykułu przez zwykłego użytkownika. Chciałbym to wyłączyć, a za bardzo nie wiem gdzie. Doszedłem do tego, że nie jest to moduł joomli, nie znalazłem zmiennej w skórce i nie widzę tego w ustawieniach JCE. Aczkolwiek... Mogłem czegoś nie dostrzec. Jestem otwarty na sugestie i wszelkie wskazówki.

    Pozdrawiam!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    Jestem otwarty na sugestie i wszelkie wskazówki.
    moja sugestia jest taka abyś opisał problem w sposób zrozumiały dla innych. Takie rzeczy jak link do strony czy zrzut ekranu to podstawa.

  4. #3
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    ok, ale jaki to ma związek z JCE - Debiutancie ? Bo nie wiem czy wiesz, ale joomla zawsze zapisuje ile razy edytowałeś dany artykuł bez względu na użyty edytor.
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    12-09-2010
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez pyziak Zobacz wiadomość
    moja sugestia jest taka abyś opisał problem w sposób zrozumiały dla innych. Takie rzeczy jak link do strony czy zrzut ekranu to podstawa.
    Przepraszam. Wydawało mi się, że jest to zrozumiałe.

    Załączam screeny:

    http://yfrog.com/mw53723771jx

    Cytat Wysłane przez PeFik Zobacz wiadomość
    ok, ale jaki to ma związek z JCE - Debiutancie ? Bo nie wiem czy wiesz, ale joomla zawsze zapisuje ile razy edytowałeś dany artykuł bez względu na użyty edytor.
    Właśnie nie mam pojęcia z czym ma to związek. Jak napisałem w pierwszym poście:
    Cytat Wysłane przez Duszek Zobacz wiadomość
    Chciałbym to wyłączyć, a za bardzo nie wiem gdzie. Doszedłem do tego, że nie jest to moduł joomli, nie znalazłem zmiennej w skórce i nie widzę tego w ustawieniach JCE.
    a w samym temacie widnieje znak zapytania za "JCE". Zawsze twierdziłem, że ilość nabitych postów nie świadczy o ilości przekazanej wiedzy, bo nic nowego przyjacielu nie dodałeś. Aczkolwiek dziękuję za wylewność i konkrety. Okazały się bardzo pomocne przy zlokalizowaniu elementu który chce usunąć

    Ta opcja jest uciążliwa, bo nie pokazuje tego ile rzeczywiście razy artykuł był poprawiany, lecz np zapisywano jego ustawienia. Zastanawiam się, czy warto grzebać w samych plikach joomli jeżeli nie jest to moduł / ustawienie edytora / ustawienie skórki. Może nie być to warte zachodu.

    Pozdrawiam

  6. #5
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Duszek Zobacz wiadomość
    Witam.

    Podczas edycji / zapisywania artykułu w trakcie tworzenia dodaje się wartość "Poprawiono X razy". To samo wyświetla się podczas oglądania artykułu przez zwykłego użytkownika. Chciałbym to wyłączyć, a za bardzo nie wiem gdzie.(...)!
    Jeśli dobrze zrozumiałem, to chcesz ukryć ten komunikat o dokonywanych poprawkach? Pokazywanie wszelkich informacji związanych z artykułem jest określane w Parametrach rozszerzonych okna edycji danego artykułu. Jeśli nie chcesz by informacja o ilości poprawek była widoczna wybierz w Parametrach rozszerzonych - Data i czas zmiany opcję Ukryj.

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    12-09-2010
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez alex51 Zobacz wiadomość
    Jeśli dobrze zrozumiałem, to chcesz ukryć ten komunikat o dokonywanych poprawkach? Pokazywanie wszelkich informacji związanych z artykułem jest określane w Parametrach rozszerzonych okna edycji danego artykułu. Jeśli nie chcesz by informacja o ilości poprawek była widoczna wybierz w Parametrach rozszerzonych - Data i czas zmiany opcję Ukryj.
    I ślicznie! Wszystko działa. Dziękuję!

  8. #7
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Drogi @Duszku, na drugi zacznij od tego co widać, zatem wyraźny zrzut ekranu i nie musiał byś się silić na niegrzeczności wobec innych! Poza tym zainwestuj czas na lekturę książki, kursu etc. wtedy oszczędzisz nam i sobie ... wymiany zdań na bardzo podstawowe pytania (albo "problemy").
    Ostanio edytowane przez PeFik : 21-09-2010 13:14
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 26-10-2010, 19:06
  2. joomla "nie widzi" JCE editor
    przez odzio na forum Instalacja rozszerzeń
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post/autor: 24-03-2010, 17:27
  3. JCE 1.5 - "edytor nie jest włączony" ??? gdzie to włączyć.
    przez darbag na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 03-10-2008, 12:01
  4. Jce - Już istnieje plik o nazwie "%s" PILNE!!!!
    przez freeriders na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 24-06-2008, 10:01
  5. Brak ikony "wczytak obrazek" w JCE
    przez Maras_net na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 23-06-2006, 21:31

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •