Bandwidth Limit Exceeded
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 12

Temat: Bandwidth Limit Exceeded

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-11-2009
    Wpisy
    83
    Punkty
    11

    Domyślny Bandwidth Limit Exceeded

    Witam.
    Przeniosłem domenę i stronę na nowy serwer.
    No i mam standardowy problem - wcześniej działało, a teraz nie działa
    Po uruchomieniu strony na nowym serwerze nie było problemów, a dzisiaj zauważyłem komunikat:

    Bandwidth Limit Exceeded

    The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later. Apache mod_fcgid/2.3.5 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 Server at 24365online.com Port 80


    (wklejam tak, jak się skopiowało)
    Niestety jak na "lajkonika" przystało, nie wiem z czym to ugryźć.
    Może ktoś spotkał się z podobnym problemem, albo wie, jak sobie z tym poradzić.
    Miesięczny limit transferu mam na poziomie 7%.
    Pozdrawiam
    (Na)Leśnik

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    napisać do administratora serwera, proste prawda.
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-11-2009
    Wpisy
    83
    Punkty
    11

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez PeFik Zobacz wiadomość
    napisać do administratora serwera, proste prawda.
    Kolego.
    W mojej prywatnej skali błyskotliwych odpowiedzi (od 1 do 10) przyznaję Tobie 8 punktów.
    Wiedz, że gdybym nie otrzymał poniższej odpowiedzi, to bym nikomu d... gitary nie zawracał.

    Odpowiedź od administratora serwera:

    Komunikat wyświetlany na podanym adresie odnoszący się do parametru transferu nie jest generowany przez serwer xxx.
    Przy zużyciu całego limitu dla pakietu hostingowego w xxx witryna w ogóle nie wyświetlałaby się - konto w takim przypadku jest całkowicie blokowane.
    Komunikaty są generowane przez odległy serwer, z którego includowane są treści co jest widoczne w komunikacie ("...Server at 24365online.com...").

    Tyle odpowiedzi.
    Pozdrawiam
    (Na)Leśnik

  5. #4
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Zatem, wytłumacz mi jaki związek ma ten komunikat z CMS Joomla!? Bo mimo swojej błyskotliwości, nie wiem A administrator winien wiedzieć, a skoro nie wie, to przykro mi niezmiernie.

    Spróbuj zainstalować joomla bez dodatków i zobacz czy komunikat będzie taki sam!
    Nie wiem co masz zainstalowane w swojej instalacji stąd .... pełno niewiadomych.

    p.s.
    Przy okazji nie napisałeś czy dostałeś od amina odpowiedź, prawda? Więc sorry, ale nie każdy ma etat wróżbity.
    Ostanio edytowane przez PeFik : 28-09-2010 15:13
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  6. #5
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    @(Na)Leśnik a może podasz link do strony swojej z chęcią zobaczę co Ci się wyświetla, bo komunikat mówi że transfer strony http://24365online.com został wykorzystany, więc domniemam że wyświetlałeś czyjąś stronę za pomocą czegoś tam u siebie.

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-11-2009
    Wpisy
    83
    Punkty
    11

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez pyziak Zobacz wiadomość
    @(Na)Leśnik a może podasz link do strony swojej z chęcią zobaczę co Ci się wyświetla, bo komunikat mówi że transfer strony http://24365online.com został wykorzystany, więc domniemam że wyświetlałeś czyjąś stronę za pomocą czegoś tam u siebie.
    To wygląda, jakby rozjechała się templatka...
    www.pszczoly.kryspina.pl
    Wieczorkiem przetestuję stronę na innej.
    A adres z cyferkami w nazwie nic mi nie mówi
    Pozdrawiam
    (Na)Leśnik

  8. #7
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    wygląda na włamanie w sensie masz, albo w menu coś podpięte czego być nie powinno, albo zmodyfikowany szablon co też nieć miejsca nie powinno, trudno zgadywać bez możliwości zajrzenia do PA

  9. #8
    Wiarus dkint awatar
    Dołączył
    12-02-2006
    Skąd
    Zamość
    Wpisy
    1 123
    Punkty
    51

    Domyślny

    Witam

    Ogólnie potwierdzałbym to, co pisze pyziak - coś na temat tutaj - http://blog.sucuri.net/2010/06/wordp...heme-from.html i tutaj http://mu.wordpress.org/forums/topic/15407?replies=6, reasumując prawdopodobnie masz w kodzie szablonu kawał jakiegoś innego kodu, który próbuje się łączyć z w/w stroną, której skończył się transfer z powodu dużej ilości wejść ... ściągnij stronę na dysk, przeskanuj, sprawdź logi serwera itp. , zabezpiecz serwer, stronę itp. a ewentualnego złoczyńcę lub kraj zablokuj w htaccess


    pozdrawiam
    Krzysiek
    Wirtualne Roztocze ... - zapraszam wszystkich miłośników Roztocza.

  10. #9
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    sugeruje zatem, zmienić szablon na inny domyślny, czysty - i przelookać + źródło linijka po linijce, głównie szablon.
    Może się okazać, że winę ponosi nie tyle włam co twoja oszczędność... inspiracją niech będzie wpis: http://blog.elimu.pl/4791-zlosliwy-kod-w-hwdvideoshare/
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  11. #10
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-11-2009
    Wpisy
    83
    Punkty
    11

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez PeFik Zobacz wiadomość
    sugeruje zatem, zmienić szablon na inny domyślny, czysty - i przelookać + źródło linijka po linijce, głównie szablon.
    Tutaj zacząłeś w końcu pisać do rzeczy. Tak zrobię.

    Cytat Wysłane przez PeFik Zobacz wiadomość
    Może się okazać, że winę ponosi nie tyle włam co twoja oszczędność... inspiracją niech będzie wpis: http://blog.elimu.pl/4791-zlosliwy-kod-w-hwdvideoshare/
    A tutaj na siłę starasz się mnie obrazić.

    ---------- Post dodany o 22:45 ---------- Poprzedni post był o 22:41 ----------

    Cytat Wysłane przez pyziak Zobacz wiadomość
    wygląda na włamanie w sensie masz, albo w menu coś podpięte czego być nie powinno, albo zmodyfikowany szablon co też nieć miejsca nie powinno, trudno zgadywać bez możliwości zajrzenia do PA
    Nie wiem, czego oczekujesz z PA, ale jeżeli będę mógł pomóc w przesłaniu jakieś informacji, to służę pomocą.
    Chciałbym rozwiązać problem, żeby nikt w przyszłości nie musiał pytać, podobnie jak ja, o rozwiązanie.
    Na razie przejrzę szablon tak, jak sugeruje PeFik.
    Na razie dziękuję za zapalenie światełka w tunelu ;)

    ---------- Post dodany o 22:46 ---------- Poprzedni post był o 22:45 ----------

    Cytat Wysłane przez dkint Zobacz wiadomość
    Witam

    Ogólnie potwierdzałbym to, co pisze pyziak - coś na temat tutaj - http://blog.sucuri.net/2010/06/wordp...heme-from.html i tutaj http://mu.wordpress.org/forums/topic/15407?replies=6, reasumując prawdopodobnie masz w kodzie szablonu kawał jakiegoś innego kodu, który próbuje się łączyć z w/w stroną, której skończył się transfer z powodu dużej ilości wejść ... ściągnij stronę na dysk, przeskanuj, sprawdź logi serwera itp. , zabezpiecz serwer, stronę itp. a ewentualnego złoczyńcę lub kraj zablokuj w htaccess
    Dzięki. Jak tylko coś znajdę, to napiszę.
    Pozdrawiam
    (Na)Leśnik

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Bardzo duży transfer (bandwidth) do strony
    przez sylwekb na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 29-09-2011, 11:02
  2. reklamy - limit czasowy
    przez herdzik na forum Galerie, media, obsługa grafiki i innych mediów
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 21-01-2010, 18:50
  3. Disc Quota exceeded i JosGadgets pod Orange
    przez markvitz_01a na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 11-01-2009, 22:44
  4. length limit exceeded - artykuł za długi?
    przez smopi na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 21-11-2007, 13:38
  5. Problem typu Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded
    przez LordRobert1 na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 26-10-2007, 22:03

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •