Projektowanie stron - własny biznes.
Wyniki 1 do 10 z 31

Temat: Projektowanie stron - własny biznes.

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Bywalec czarny_85 awatar
    Dołączył
    20-06-2008
    Wpisy
    178
    Punkty
    10

    Domyślny

    Napiszę wam dokładnie ile wersja komercyjna kosztuję gdy udam się to tego sklepu. Wszyscy macie swoją rację.

    'tomaszek83' piszesz o dofinansowaniu, lecz takie rzeczy są raczej dla osób bezrobotnych a nie dla osoby pracującej!?

    Jeszcze jedno do photoshopa, pracuję na nim od dobrych 5 lat, więc ciężko na pewno będzie mi się przesiąść do Gimpa. jest to tak jakbym 5 lat jeździł mercedesem a po tym czasie się przesiadł w fiata 126;)

  2. #2
    Wiarus Robster awatar
    Dołączył
    30-01-2010
    Skąd
    Częstochowa
    Wpisy
    2 136
    Punkty
    135

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez czarny_85 Zobacz wiadomość
    Napiszę wam dokładnie ile wersja komercyjna kosztuję gdy udam się to tego sklepu. Wszyscy macie swoją rację.
    Dobrze prawisz po tyle w sieci te pakiety chodzą. U mnie w mieście ceny PS5 oscylują w granicach 1000zł.

    Cytat Wysłane przez czarny_85 Zobacz wiadomość
    'tomaszek83' piszesz o dofinansowaniu, lecz takie rzeczy są raczej dla osób bezrobotnych a nie dla osoby pracującej!?
    UE Innowacyjna Gospodarka. Piszesz projekt i już, żaden biedak, żaden bezrobotny, wystarczy mieć pomysł i go zrealizować.

    Według mnie największym problemem jest program graficzny, bo kompilatorów jest od mnoga. Pajączek całkiem fajnie się sprawuje + ma fajne dodatki pod J!, a przede wszystkim tani jak barszcz.

    O niczym więcej się nie wypowiem, bo firmy nie mam, nie miałem i jeszcze przez najbliższy czas pewnie mieć nie będę ;]
    Nic co jest warte posiadania nie przychodzi łatwo.
    http://robertmatuszewski.pl

Podobne tematy

  1. Projektowanie szablonu - cd
    przez pawciak na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 17-11-2009, 22:34
  2. projektowanie skorki
    przez mat na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 13-03-2007, 16:07

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •